ZIŅAS

Tumšajā laikā pārvietojoties pa ielām, jālieto atstarojoši apģērbi

Ar katru brīdi dienas gaisma kļūst aizvien īsāka, un tumšie rīti un vakari jau kļūst par ierastu mūsu ikdienu. Un tieši šajā laikā īpašu uzmanību ir jāpievērš savai drošībai, pārvietojoties pa ielām un ceļiem. Īpaši bīstama ir pārvietošanās gar neapgaismotu ceļa nomali diennakts tumšajā laikā. Savas dzīvības glābšanā šeit liela nozīme ir atstarojoša apģērba lietošanai.

Aicina uz uzklausīšanas sanāksmi par siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Regulators) 14. novembrī rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA “BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu.

Septiņi padomi bioloģiski noārdāmo atkritumu likvidēšanai

Spodrības mēnesī aicinām iedzīvotājus sakopt savus īpašumus dabai draudzīgākos veidos. Sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldības Vides un labiekārtošanas daļas speciālistiem piedāvājam septiņas alternatīvas bioloģiski noārdāmo atkritumu dedzināšanai.

Noslēdzies 2017. gada projektu konkurss "Savam novadam"

Oktobrī noslēdzies projektu konkurss “Savam novadam”. Šogad konkursam tika iesniegti astoņi projektu pieteikumi. Projekta konkursa vērtēšanas komisija un Fonda padomes dalībnieki, izvērtējot projektu pieteikumus, šoreiz nolēma piešķirt finansējumu četriem vides labiekārtošanas projektiem.