ZIŅAS

Ķekavai tuvojas otrais Šļūkšanas festivāls

Jaunatnes iniciatīvu centrs ielūdz uz II Šļūkšanas festivālu, kas norisināsies 24. februārī Ķekavā. Dalībnieki startēs trijās disciplīnās - bērnu braucienos, individuālajos braucienos un grupu braucienos, kā arī centīsies pārsteigt ar savu ārējo tēlu un braucamrīka noformējumu.

Ķekavā demonstrēs komēdiju “Laupīšanas 101”

Kas gan ir atpūta bez smiekliem un prieka pilna vakara? Studentu veidotā komēdija Laupīšanas 101, kuras tapšanā piedalījies arī ķekavietis Sebastians Plaudis, ir demonstrēta gan kinoteātrī K-Suns, gan Kino Bize, un nu ir atceļojusi uz Ķekavas novadu. Interesenti aicināti 23. februārī noskatīties filmu Laupīšanas 101 Ķekavas novada Doles Tautas nama koncertu zālē plkst. 18:00!

Apspriež ASV un Ķekavas novada sadarbības iespējas

14.februārī Ķekavā norisinājās ASV vēstniecības Latvijā vizīte. Tās laikā vēstniecības delegācija kopā ar Ķekavas novada pašvaldības un vietējo uzņēmumu pārstāvjiem apsprieda sadarbības iespējas izglītības, jaunatnes lietu un uzņēmējdarbības jomās.

No Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla pārvestas divas zelta medaļas

Starptautiskajā Ledus skulptūru festivālā labākos rezultātus sasniegusi Ķekavas Mākslas skolas skolotāja Zīle Ozoliņa-Šneidere. Viņa ieguvusi pirmo vietu abās konkursa kategorijās – individuālo skulptūru un komandu skulptūru kategorijā, kurā piedalījās kopā skulptoru no Krievijas.