ZIŅAS

Brīvdienu ceļvedis

Pēdējās maija brīvdienas Ķekavas novadā tiks aizvadītas sportiskā garā – šis rīts sākas ar Ķekavas novada bērnu sporta spēlēm Ķekavā un Baložos, bet rītdiena paies Veselības un sporta dienas ietvaros organizētajās aktivitātēs visai ģimenei.

Vasaras nometnes Ķekavas novadā

Veicinot un atbalstot izglītības iestāžu, pašvaldības institūciju un sabiedrisko organizāciju iniciatīvu vasaras nometņu projektu izstrādē un realizācijā vasaras periodā, Ķekavas novada pašvaldība 16000 eiro apmērā līdzfinansējusi septiņpadsmit dažādas dienas un diennakts nometnes. Tuvojoties vasaras brīvlaikam, aicinām iepazīties ar aktuālo vasaras nometņu sarakstu.

Latvāņu apkarošana Ķekavas novadā

Ķekavas novada pašvaldība uzsākusi latvāņu izplatības ierobežošanas pasākumus – tiek veikta ar latvāni pārņemto zemes gabalu apzināšana, lai jau maija beigās aicinātu konkrēto teritoriju īpašniekus veikt latvāņu apkarošanu sev piederošajā zemes gabalā tam paredzētajā termiņā

Aicinām pieteikties tērpu konkursam “Jaunrades darbu skate”

Jau otro gadu Ķekavas pagasta kultūras centrs aicina būt radošiem un piedalīties “Jaunrades darbu skatē”, kura šogad notiks 15. jūnijā plkst. 19.30 Ķekavas kultūras namā. Skates mērķis ir veicināt iedzīvotāju māksliniecisko spēju attīstību un radošo pašizteikšanos, vienlaikus popularizējot tautas tradīciju dzīvotspēju mūsdienās.