Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Aktuālais brīvdienu ceļvedis

Ķekavas novada iedzīvotāji un viesi ir aicināti iepazīties ar šai nedēļas nogalei veltīto kultūras un sporta pasākumu ceļvedi, kas ved cauri Ķekavai, Katlakalnam un Baložiem, piedāvājot labu mūziku, kino un aktīvās atpūtas iespējas.

Plāno Ķekavas novadā attīstīt tehnisko jaunradi

Pieprasījums pēc inženiertehniskās zinātnes speciālistiem turpina pieaugt, tādēļ interešu izglītība, kas atbalsta tehnisko jaunradi, var kalpot par atspēriena punktu bērnu un jauniešu zināšanu veicināšanai. Attīstot tehnisko jaunradi Ķekavas novadā, dome atbalstījusi lokalplānojuma izstrādes uzsākšanu zemes gabalam Dzelzs ielā 32, Baložos, kur nākotnē plānots izveidot tehniskās jaunrades centru.

Informācija par bērnu robežšķērsošanu

Ir sācies pavasaris un drīz jau klāt būs vasara, tādēļ vēlamies vērst uzmanību uz kārtību, kādā bērni šķērso Latvijas Republikas valsts robežu. Šo kārtību nosaka Ministru kabineta 2010.gada 3.augusta noteikumi Nr.721 „Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu".

Pašvaldība paplašinās Ķekavas parka teritoriju

Noslēdzoties dokumentācijas sakārtošanas procesam un iegūstot ierakstu Zemesgrāmatā, Ķekavas novada pašvaldības īpašumā nonākuši divi zemes gabali Ķekavas centrā pie Ķekavas upītes, lai pašvaldība varētu paplašināt Ķekavas parka teritoriju un iedzīvotājiem nodrošinātu pieeju pie Daugavas.