ZIŅAS

Uzlabos Ķekavas novada skolu vidi

Ķekavas novada pašvaldība pirmā Latvijā gatavojas savās izglītības iestādēs ieviest vienotas kvalitātes vadības sistēmu. Projekta mērķis, sakārtojot skolu vidi, ir panākt, lai novada izglītības iestādes strādātu kvalitatīvāk un līdz ar to uzlabotos mācību process un apmierinātāki būtu gan skolēni, gan viņu vecāki.

Sestdien, 21. janvārī, gaidāms II Šļūkšanas festivāls Ķekavā!

Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs un Mārtiņš Počs ielūdz uz II Šļūkšanas festivālu, kas 21.janvārī plkst. 12.00 norisināsies kalniņā aiz Ķekavas estrādes. Pasākuma dalībnieki ar savu inventāru startēs individuālajos vai grupu braucienos, sacenšoties arī sava ārējā tēla un braucamrīka noformējuma oriģinalitātē.

Lasāms pašvaldības informatīvā izdevuma “Ķekavas Novads” janvāra numurs

Šodien, 17.janvārī, iznācis Ķekavas novada pašvaldības informatīvā izdevuma “Ķekavas Novads” pirmais 2017.gada izdevums. Tajā varat iepazīties ar aizvadītā gada spilgtāko Ķekavas novada notikumu apskatu un deputātu vērtējumiem par 2016.gadu, kā arī uzzināt par šī gada jaunākajām aktualitātēm, tostarp par teritorijas plānojuma izstrādes uzsākšanu.

Aicinām iedzīvotājus piedalīties Ķekavas novada teritorijas plānojuma izstrādē

Ķekavas novada pašvaldībā ir uzsākta Ķekavas novada teritorijas plānojuma izstrāde, kuras procesā aktīvi iesaistīties aicina arī novada iedzīvotājus. Sūti savu priekšlikumu līdz 2017. gada 31.martam (ieskaitot) uz e-pasta adresi: planojums@kekava.lv.