ZIŅAS

Atļauta lokālplānojuma nekustamajam īpašumam Rīgas iela 107 īstenošana

2016.gada 30.jūnijā ir saņemta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) atļauja par “Lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā Rīgas iela 107, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” īstenošanu

Latvijas IV Olimpiādē startē 76 Ķekavas novada sportisti

Latvijas IV Olimpiādē, kas Valmierā norisināsies no 1. līdz 3. jūlijam, 94 pašvaldību komandās piedalīsies ap 4000 dalībnieku, no tiem 76 pārstāvēs Ķekavas novadu. Ķekavas novada sportisti startēs 15 sporta veidos – burāšanā, džudo, loka šaušanā, florbolā, brīvajā cīņā, peldēšanā, mākslas vingrošanā, regbijā vīriešiem, airēšanas slalomā, pludmales volejbolā, šahā, triatlonā, riteņbraukšanā (šoseja) un badmintonā.

Noslēgusies kultūrvēsturiskās pērles - Katlakalna baznīcas restaurācija

2. jūlijā pulksten 11.00 ar svētku dievkalpojumu svinīgi tiks atklāta atjaunotā kultūrvēsturiskā pērle – Katlakalna evaņģēliski luteriskā baznīca, kas pēc rekonstrukcijas ir atguvusi savu sākotnējo vēsturisko spožumu.

Baložos uzsāk bērnudārza “Avotiņš” piebūves būvniecības procesu

Ķekavas novada pašvaldība 28. jūnijā parakstīja līgumu ar būvnieku par bērnudārza “Avotiņš” piebūves būvniecību. Līdz ar to bērnudārzs gada beigās varēs nodrošināt vēl papildu vietas gandrīz 100 bērniem.