Piesakies jauniešu sociālā biznesa akseleratoram Rāmavā

No 3. līdz 7. jūlijam Rāmavas muižā notiks jauniešu sociālā biznesa akselerators "Kā izveidot atbilstošu sociālā biznesa modeli un kā sagatavot savu ideju pūļa finansēšanai". Pieteikties apmācībām līdz 5. jūnijam aicināti jaunieši vecumā no 18-30 gadiem, kuriem jau ir sava sociālā biznesa ideja vai jaunuzņēmums (start-up).

 

Apmācības tiek organizētas 30 jauniešiem vecumā no 18-30 gadiem, kuriem ir sava sociālā biznesa ideja vai jaunuzņēmums (start-up), no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai kopā ar profesionāliem treneriem izstrādātu sava sociālā biznesa modeli, apgūtu praktiskas zināšanas un personiskas iemaņas, kas ir svarīgas biznesa uzsākšanai: sociālās ietekmes novērtēšana, pārmaiņu teorija, komunikācija ar investoriem, komunikācijas kanāli un stratēģija, sava produkta pozicionēšana, finanses un budžets. Apmācību dalībniekiem būs iespēju uzzināt vairāk par to, kas ir kreativitāte un inovācija, un kāpēc tas ir svarīgi.Visas nedēļas laikā iegūtās zināšanas būs jāizmanto savas biznesa idejas attīstīšanai un sagatavošanai publicēšanai pūļa finansējuma platformā. Apmācību laikā būs pieejams mentoru atbalsts.Apmācību viens no galvenajiem mērķiem ir sagatavot izstrādāto biznesa ideju publicēšanai pūļa finansēšanas (crowdfunding) platformā. Pūļa finansēšana ir mūsu laiku viens no efektīvākajiem finanšu piesaistes līdzekļiem, kura iespējas ne vienmēr ir atbilstoši novērtētas.


Apmācības notiks no 3. līdz 7. jūlijam Latvijā, Rāmavas muižā. Apmācības un uzturēšanās – bezmaksas; ja dzīvo Pierīgā – nakšņošana uz vietas nav obligāta. Apmācības notiks angļu valodā.Apmācības tiek organizētas Erasmus+ projekta "Sociālās uzņēmējdarbības attīstīšana un veicināšana jaunatnes sektorā"/ IMPACTYOUTH ietvaros sadarbībā ar partneriem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Francijas un Itālijas.Lai pietiektos apmācībām, lūdzam aizpildīt veidlapu http://ej.uz/impactyouth_pieteikums,norādot gan informāciju par sevi, gan nedaudz aprakstot savu sociālā biznesa ideju.

 

 

Pieteikšnās būs atvērta līdz 5. jūnijam. Ar katru jaunieti, kurš būs pieteicies, sazināsimies individuāli.

 

Vairāk informācijas pasākuma Facebook lapā.

 

 

Latvijas Lauku forums

17.05.2017.

  Drukāt