Apstiprināts aizņēmums Jaunu ideju centra izveidei; būvdarbus plānots uzsākt aprīlī (precizēta 3. rindkopa)

Finanšu ministrijas Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padome ir apstiprinājusi Ķekavas novada pašvaldībai kredīta piešķiršanu 400 000 eiro apmērā, lai pašvaldība varētu šogad veikt Jaunu ideju centra būvniecību Ķekavā.
 

Jaunu ideju centrs būs mūsdienīga, moderna, ideju piepildīta ēka, kas radīs un īstenos jaunas iespējas novada attīstībai. Tā būvniecības kopējās izmaksas ir  696 000 eiro, no kuriem 400 000 eiro ir aizņēmums un 296 000 eiro - Ķekavas novada pašvaldības 2018. gada budžeta līdzekļi.
 

Ķekavas novada Jaunu ideju centrs atradīsies Ķekavā, Skolas ielā 2, vecās saimniecības ēkas vietā. Šogad februārī tika uzsākts līgumu saskaņošanas process ar būvfirmu “Balsts-R”, būvuzraugu un autoruzraugu, lai jau aprīlī, iestājoties piemērotiem laikapstākļiem, varētu uzsākt  būvniecības darbus.
 

Jauno ideju centra telpas kalpos kā multifunkcionāla platforma, kurā pulcēties jauniešiem, dažādām novada nevalstiskajām organizācijām un citām interesentu grupām.
 

Jaunatnes iniciatīvu centra direktore Linda Vaškevica-Veita ir gandarīta, ka jau tuvākajā laikā tiks uzsākti ilgi gaidītā projekta būvniecības darbi: “Jauno ideju centrs būs vieta, kas sevī ietvers visai plašu iespēju klāstu. Tajā paredzēts īstenot ne tikai aktivitātes jauniešiem, bet attīstīt arī atbalsta sistēmu jaunajiem individuālajiem uzņēmējiem un nevalstiskajām organizācijām, kuriem būs pieejama aprīkota darba telpa un atbalsta mehānisms darbības veicināšanai. Ēku dienas pirmajā pusē būs iespējams izmantot arī dažādu mūžizglītības aktivitāšu īstenošanai, senioru un jauno māmiņu aktivitātēm. Ēkas pagrabstāvā būs izvietotas ģērbtuves un dušas sportistiem, kuri sporto blakus esošajā mazās skoliņas stadionā, kā arī būs publiskā tualete, kura būs pieejama ikvienam parka apmeklētājam.”

 

Sabiedrisko attiecību daļa

02.03.2018.


 

  Drukāt