Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Ķekavā iekārto Jaunu ideju centra būvniecības laukumu

Lai uzsāktu Ķekavas novada Jaunu ideju centra būvniecību, 19. aprīlī būvfirma “Balsts–R” veica pirmos būvlaukuma iekārtošanas darbus. Jauno ēku plānots pabeigt nākamā gada martā.

Ķekavas novada pašvaldības darba laiks aprīlī un maijā

Tuvojoties Valsts svētkiem, informējam par Ķekavas novada pašvaldības darba laika izmaiņām aprīlī un maijā. Iedzīvotāju vērībai – šonedēļ izmaiņas paredzētas piektdien un sestdien, proti, 20. aprīlī, pašvaldības darba laiks pagarināts līdz plkst. 17.00, savukārt sestdien, 21. aprīlī, darba laiks noteikts no plkst. 8.00 līdz 13.00.

Latvijas Pašvaldību savienība: komiteju sastāva noteikšana vai grozīšana ir pašvaldības domes kompetence

Ņemot vērā, ka šobrīd ir kļuvis aktuāls jautājums un notiek diskusijas par to, vai pašvaldības domes deputāta izslēgšanai no komitejas vienmēr ir nepieciešams iesniegums, nosūtām visām pašvaldībām Latvijas Pašvaldību savienības viedokli par likuma “Par pašvaldībām” 55. panta piemērošanu.

Atkritumu dalītas vākšanas iespējas

Aicinām iepazīties ar atkritumu dalītās vākšanas iespējām Ķekavas novadā, kā arī atgādinām, ka aprīlī, Lielās talkas mēnesī, SIA “Lautus” atkritumu šķirošanas laukumā bez maksas iespējams nodot gan elektriskos un elektronisko iekārtu atkritumus, gan vieglo automašīnu riepas.