Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Jaunatnes iniciatīvu centrs aicina nominēt pretendentus Jauniešu gada balvai 2018

Sākusies balsošana par Ķekavas novada Jauniešu gada balvas 2018 nominācijām. Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs (JIC) aicina ikvienu novada iedzīvotāju līdz 15. februārim izvirzīt pretendentus nominācijā “Jaunietis – Ķekavas novada lepnums” un “Komandā ir spēks!”.

Aicinām skolēnus Ēnu dienā iepazīt darbu pašvaldībā

Ķekavas novada pašvaldība aicina skolēnus līdz 3. februārim pieteikties karjeras izglītības programmai “Ēnu diena”, kas šogad norisināsies 13. februārī. Jaunieši varēs izmēģināt spēkus jaunatnes lietu speciālista, sabiedrisko attiecību speciālista, bibliotekāra, kultūras nama direktora, u.c. speciālistu amatos, kā arī iejusties deputāta lomā, lai piedalītos īpašā Ķekavas novada jauniešu domes sēdē.

Ķekavas pašvaldība turpina strādāt pie veloceliņa projektēšanas

Arī 2019.gadā tiks turpināti darbi pie gājējiem un velobraucējiem drošas un ērtas satiksmes infrastruktūras nodrošināšanas Ķekavas novadā. Janvārī noslēgusies iepirkuma procedūra un parakstīts līgums par būvprojekta izstrādi veloceliņa izbūvei gar autoceļu A7 Ķekavas pagastā.

Ķekavas novada Jauno ideju centra ēkai nosvinēti Spāru svētki

Šodien, 15. janvārī, Ķekavas novada Jauno ideju centra Spāru svētkos ēkas jumta korē tika pacelts vainags, tādējādi simbolizējot ēkas ilgmūžību un izturību, kā arī apliecinot, ka mājas būvniecības process ir savā augstākajā punktā — ir pabeigta jumta nesošā konstrukcija, uzslietas spāres un pabeigti visi smagākie darbi.