Pierīgas izglītības iestāžu un izglītības pārvalžu vadītāji un speciālisti izplatījuši atklātu vēstuli, kurā aicina pilnveidot jauno pedagogu darba samaksas modeli. Tiek prasīts iepriekš rezervētos 9 miljonus eiro novirzīt to izglītības iestāžu pedagogu darba likmes celšanai, kuri saņem minimālo "Pedagogu darba samaksas noteikumos" noteikto atalgojumu.


Pasākumu ceļvedis brīvdienām!
Šajā nedēļas nogalē koru lielkoncerts Ķekavas Ābeļdārzā, vasaras ieskaņu koncerts. Sestdien piedalies fotoveloorientēšanās pasākumā, kā arī citos sporta pasākumos Sporta nedēļas ietvaros. Svētdien kultūras un atpūtas svētki un tirdziņš Baložos, vakarā dokumentālais kino.
Mobilais mamogrāfs Ķekavā 29. jūnijā
Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai - Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā 29. jūnijā pie Ķekavas ambulances Gaismas ielā 15.
Zelta kāzas svin Ķiršu ģimene no Ķekavas
21. maijā 50. kopdzīves jubileju svinēja ķekavieši Gita un Andris Ķirši.
Jūnijā uzstādīs jaunus elementus rotaļu laukumos
Jūnijā tiks uzstādītas jaunas rotaļu ierīces rotaļu laukumos Ķekavas novada teritorijās -Valdlaučos, Ķekavā un Titurgā.
"Sporto visa klase" sezonas noslēgums
Ir noslēgusies otrā sezona Latvijas Olimpiskās komitejas rīkotajā projektā “Sporto visa klase”, kurā Ķekavas vidusskolu pārstāv 3. b klase.
Tirdziņiem var pieteikties Tūrisma koordinācijas centrā
Interesentus, kuri ar savu produkciju vēlas piedalīties Ķekavas novada pašvaldības rīkotajos tirdziņos, lūdzam sazināties ar Tūrisma koordinācijas centru. Tālr. 67935826, 27017333; e-pasts: turisms@kekava.lv. Pieteikuma anketu var aizpildīt Tūrisma koordinācijas centra interneta vietnē.
Uzņēmējiem būs iespēja popularizēt sevi Ķekavas novada iedzīvotājiem
Sniedzot informatīvu atbalstu Ķekavas novada uzņēmējdarbības attīstības veicināšanai, Ķekavas novada pašvaldība informē, ka no 2016. gada jūnija līdz 2017. gada jūnijam informatīvais izdevums “Ķekavas Novads” iznāks kopā ar “Rīgas Apriņķa Avīzi”.
Uzņēmēji sāk piedāvāt vasaras darbus skolēniem; pieteikšanās termiņš - 15. jūnijs
Ķekavas novada pašvaldība aicina uzņēmējus vasarā piedāvāt darbu Ķekavas novada skolu skolēniem, sniedzot finansiālu atbalstu uzņēmējiem. Proti, pašvaldība atbilstoši noslēgtajiem līgumiem atlīdzina darba devējam 50% apmērā no skolēna atalgojuma.
Ķekavas velomaratons pulcē aptuveni 2000 dalībnieku (Papildināts ar FOTO)
22. maijā trešais Ķekavas velomaratons pulcēja līdzīgi kā iepriekšējā gadā aptuveni 2000 riteņbraukšanas dalībnieku. Vairāk nekā puse no tiem piedalījās ģimeņu un bērnu distancēs. Proti, Ģimeņu distancē tika reģistrēti aptuveni 600, bet Bērnu distancē – aptuveni 500 dalībnieku, informē organizatoru pārstāve Krista Rumbena.
Rāmavā nelegāli iztukšo asenizācijas mašīnas
Pēdējo nedēļu laikā pašvaldībā, Reģionālajā pašvaldības policijā un Lielrīgas reģionālajā vides pārvaldē saņemtas vairākas iedzīvotāju sūdzības par nezināmas izcelsmes kanalizācijas ūdeņu piesārņojumu Rāmavas upītē. Pēc veiktajām pārbaudēm secināts, ka tiešām kanalizācijas ūdeņi nokļuvuši upītē, taču to izcelsmi nav izdevies noskaidrot.
101. jubileju svin vecākā novadniece Monika Greivule
18. maijā pirms 101 gada dzimusi baložniece Monika Greivule, kura šobrīd ir vecākā Ķekavas novada iedzīvotāja.
Klāt trešais Ķekavas velomaratons
Šodien, 22. maijā, trešajā Ķekavas velomaratonā pulcējas riteņbraukšanas entuziasti, lai pārbaudītu savus spēkus kādā no četrām piedāvātajām sacensību distancēm dažādām vecuma un kvalifikācijas grupām.
Šogad Ķekavas novada skolās – 169 absolventu
Šogad Ķekavas novada vispārizglītojošās izglītības iestādes beigs 129 absolventi, bet profesionālās ievirzes skolas – 40 audzēkņi.
Ķekavas seniori aicina novecot aktīvi
15. maijā Vasaras svētku tirgus ietvaros pie Doles tautas nama informatīvu telti bija izvietojuši Ķekavas seniori.
Izbraukuma sēdē Ķekavā tiekas Saeimas Sporta apakškomisija
16. maijā Ķekavu izbraukuma sēdē apmeklēja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas locekļi, lai iepazītos ar Ķekavas novada sporta infrastruktūras objektiem un pārrunātu finansējuma piesaistes iespējas no Valsts budžeta un citiem avotiem mūsdienu standartiem atbilstoša stadiona būvniecībai Ķekavā.
Ķekavas novada svētki no 16. līdz 18.jūnijam
Ķekavas novada svētki tuvojas! No 16. līdz 18.jūnijam daudzveidīga kultūras pasākumu programma- koncerti, Jaunrades tērpu konkurss, radošās darbnīcas. Svētku noslēgumā uzstāsies Olga Rajecka, un balli spēlēs grupa "Henrix".
Izlaidumi Ķekavas novada skolās 2016
Zināmi Ķekavas novada skolu izlaidumu svinīgo pasākumu norises laiki.
Pierīgas pašvaldības atklātā vēstulē pauž neapmierinātību ar jauno pedagogu atalgojuma modeli
14 Pierīgas pašvaldības, nosūtot atklāto vēstuli augstākajām valsts amatpersonām, lūdz atlikt Ministru kabineta noteikumu projektu, kas regulē pedagogu darba samaksu un valsts mērķdotācijas apjomu pašvaldībām, tālāko virzību esošajā redakcijā.
Ieteikumi drošai atpūtai pie ūdens
Strauji tuvojas vasaras atvaļinājumu laiks, kuru daudzi iedzīvotāji izmanto atpūtai pie ūdeņiem. Ķekavas novada pašvaldība aicina ievērot drošību un izlasīt ieteikumus, lai izvairītos no nelaimes gadījumiem.
Asteru ielā, Katlakalnā, būs ceļa ātrumvaļņi
Atbilstoši Ķekavas novada domes lēmumam šovasar Asteru ielā, Katlakalnā, tiks izbūvēti divi aploces veida ceļa ātrumvaļņi, lai samazinātu automašīnu plūsmu un ātrumu, kā arī lai uzlabotu gājēju drošību.
Vēl līdz 15. jūnijam uzņēmēji var pieteikt vakances skolēniem
Jau trešo gadu ar Ķekavas novada pašvaldības finansiālu atbalstu novada uzņēmēji tiek aicināti piedāvāt darbu Ķekavas novada skolu skolēniem. Savukārt skolēni, kas ir vecumā no 13 līdz 18 gadiem, ir Ķekavas novada vispārējās izglītības iestāžu audzēkņi un ir deklarēti Ķekavas novadā, tiks aicināti pieteikties iesniegtajām vakancēm.
Izmaiņas atkritumu apsaimniekošanā privātmājām Baložu pilsētā
No š.g. 1. jūlija atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu administrēšanu veiks atkritumu izvešanas pakalpojumu sniedzējs SIA “Ragn-Sells”. Tādēļ no 16. maija līdz 17. jūnijam aicina Baložu pilsētas privātmāju īpašniekus, kam bija noslēgti līgumi par atkritumu izvešanu ar SIA „Baložu komunālā saimniecība", pārslēgt atkritumu izvešanas līgumus ar SIA “Ragn-Sells”.
Ķekavas Mākslas skolas "Pieaugušo studijas" darbu izstāde
Doles Tautas namā līdz 4. jūnijam apskatāma Ķekavas Mākslas skolas "Pieaugušo studijas" - Ināras Rumbinas, Daces Ozolas, Ineses Gmizo-Lārmanes, Rutas Andersones, Ingrīdas Ķimenes, Daces Praulītes, Ilzes Enkmanes, Jūlijas Žukauskas, Jāņa Pulles, Gunitas Kalniņas, Lienes Deakas, Ingas Pinnes - darbu izstāde.
Paziņojums par detālplānojuma „Mežgravas” publisko apspriešanu
Detālplānojuma redakcija publiskajai apspriešanai tiek nodota, pamatojoties uz Ķekavas novada domes 14.04.2016. lēmumu Nr.2.§4.p. (prot. Nr. 15) „Par detālplānojuma „Mežgravas” projekta nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”.
Paziņojums par detālplānojuma „Erceni” publisko apspriešanu
Detālplānojuma redakcija publiskajai apspriešanai tiek nodota, pamatojoties uz Ķekavas novada domes 14.04.2016. lēmumu Nr.2.§3.p. (prot. Nr. 15) „Par detālplānojuma „Erceni” projekta nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”.
Izveido savu stilizētu tautas tērpu un laimē novada tautastērpa brunci
Ķekavas novada svētku ietvaros no 16. līdz 18.jūnijam aicinām piedalīties tērpu skates konkursā, kur būs iespēja savā īpašumā iegūt Ķekavas novada tautastērpa brunci.
Tuvojas beigām mājdzīvnieku reģistrācijas termiņš
Saskaņā ar Ķekavas novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem līdz 2016. gada 1. jūlijam visiem dzīvnieku īpašniekiem Ķekavas novadā jāreģistrē savi mājdzīvnieki - suņi un kaķi - pašvaldības izveidotajā dzīvnieku reģistrā, neraugoties uz to, vai dzīvniekam ir vai nav implantēta mikroshēma.
Uzņēmējus aicina vasarā nodarbināt skolēnus
Arī šogad, jau trešo vasaru, Ķekavas novada pašvaldība īstenos projektu, kura ietvaros aicina uzņēmējus piedāvāt darbavietas novada izglītības iestāžu skolēniem vasaras brīvlaikā.
Izsludināts konkurss 1.kārtai Lauku attīstības programmas 2014.-2020.g. apakšpasākumā “Darbību īstenošana saskaņā ar SVVA stratēģiju”
Biedrība „Partnerība „Daugavkrasts”” izsludina atklātu projektu iesniegumu konkursa 1.kārtu Lauku attīstības programmas 2014.-2020.g. apakšpasākumā “Darbību īstenošana saskaņā ar SVVA stratēģiju”
Arhīvs
  Drukāt