Ķekavas novada dome 8. februārī vienbalsīgi apstiprināja Ķekavas novada pašvaldības budžetu 2016. gadam 37,3 milj. eiro apmērā. Salīdzinājumā ar pagājušo gadu, palielinājums vairāk kā 6 miljonu eiro apmērā saistīts ar saņemto kredītu Ķekavas sākumskolas 3. kārtas būvniecībai un ielu rekonstrukcijai. 2016. gadā plānoti ieņēmumi – 28,2 milj. eiro, izdevumi – 37,3 milj. eiro un aizņēmumi - 6,3 milj. eiro (Ķekavas sākumskolas 3. kārtai, Rāmavas ielas (Rāmavā) un Skolas ielas (Baložos) rekonstrukcijai un Pliederu ielas (Ķekavā) ietves izbūvei.


Ķekavas novada vienotajā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrā kopš centra darbības līdz 8.februārim ir reģistrēti 1000 iesniegumi.


Šodien, 11.februārī 18.00 Titurgas ezera Mežaparka publiskā apspriešana Baložu pilsētas kultūras namā. Nāc un uzzini, paud savu viedokli. Kopīgiem spēkiem vienosimies par Titurgas ezera Mežaparka izstrādes visveiksmīgāko variantu!


Mīlestības dienai veltīti pasākumi
Nedēļas nogalē iesakām apmeklēt filmu vakarus, jau tradicionālo muzikālo uzvedumu ar Jauno Miltu teātri un muzikāliem jauniešiem, koncertu un balli Baložos, kora "Sola" koncertu, kā arī sveču dienas svinības Katlakalnā.
Pašvaldībai būs jānoskaidro iedzīvotāju viedoklis par vēlamo Pļavniekkalna sākumskolas attīstības scenāriju
Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Andis Damlics, kas ir “iedzimtais” katlakalnietis un pats ir mācījies Pļavniekkalna sākumskolā, uzsver, ka skolas paplašināšana ir viens no šī brīža aktuāliem problēmu jautājumiem, kuras pēdējā laikā uzsāktā atrisināšana ir mērķtiecīgi jāturpina.
Ķekavā uzsāk stratēģijas izstrādi veselīga dzīvesveida veicināšanai
Laikā, kad par globāla mēroga problēmu kļuvis mazkustīgs dzīvesveids, Ķekavā uzsāk stratēģijas izstrādi, lai ieviestu noturīgas, veselīgu dzīvesveidu veicinošas tradīcijas un paradumus novada iedzīvotāju ikdienā.
Paziņojums par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu
Saskaņā ar Ķekavas novada domes 2016.gada 28. janvāra lēmumu „Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā Titurgas iela 33, Baložos, Ķekavas novadā” uzsākta lokālplānojuma izstrāde nekustamajā īpašumā Titurgas iela 33
Aicina uz projekta “Kvalitatīvas dzīves vides nodrošināšana Ķekavas novadā” noslēguma konferenci
Biedrība “Dzīvnieku patversme “Mežavairogi”” aicina uz projekta “Kvalitatīvas dzīves vides nodrošināšana Ķekavas novadā” NOSLĒGUMA KONFERENCI 12.februārī plkst. 12.00 Doles tautas namā,Rīgas ielā 26, Ķekavā.
Ķekavas novada mērs Andis Damlics: dome nestrādā kā Šveices pulkstenis, jāveic būtiskas izmaiņas
Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Andis Damlics, izvērtējot domes darbību pēdējā pusgada laikā, secinājis, ka ir jāveic būtiskas izmaiņas domes darbībā, lai Ķekavas novadam būtiski attīstības jautājumi tiktu straujāk risināti, nevis, iespējams, pat apzināti bremzēti no atsevišķu politisko spēku deputātiem.
Ķekavietis Justs Sirmais ar lieliem panākumiem un žūrijas atzinību tiek "Supernova" pusfinālā
7.februārī "Eirovīzijas" atlases konkursā "Supernova" Latvijas televīzijā uzstājās ķekavietis Justs Sirmais ar skaņdarbu "Heartbeat", kura mūzikas un teksta autore ir pagājušā gada "Supernova" uzvarētāja, dziedātāja Aminata Savadogo. Žūrijas locekļi atzinīgi novērtēja Justu, sakot, ka šis ir viens no potenciālākajiem skaņdarbiem ceļā uz lielo "Eirovīziju" Zviedrijā.
Ķekavas novads piedalās tūrisma izstādē "Balttour 2016"
No 5. līdz 7. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika 23. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2016”, kurā tūrisma iespējas kopā ar citām Daugavas lejteces pašvaldībām prezentēs arī Ķekavas novads.
Pieaug novadā deklarēto iedzīvotāju skaits
Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Iedzīvotāju reģistra apkopotās informācijas uz 2016. gada 1. janvāri Ķekavas novadā dzīvesvietu deklarējis 23 181 iedzīvotājs, tas ir, par 393 iedzīvotājiem vairāk nekā pērn 1. janvārī.
Ķekavas novada pašvaldība viena no aktīvākajām e-paraksta lietotājām
Ķekavas novada pašvaldība ir pirmajā pieciniekā starp pašvaldībām, kuru darbinieki pērn visaktīvāk izmantojuši drošu elektronisko parakstu.
Ķekavas izaugsmei darbosies jaundibinātais Ķekavas novada fonds
Ķekavas novada fonds turpmāk sniegs savu ieguldījumu novada izaugsmei, kā arī radīs iespēju ikvienam līdzdarboties savā apkaimē.
Nāc un izveido savu uzņēmuma profilu Ķekavas novada pašvaldības uzņēmēju lapā
Ķekavas novada pašvaldība ir izveidojusi vienotu novada uzņēmējdarbības atbalsta interneta lapu - Invest in Ķekava. Aicinām visus uzņēmējus veidot sava uzņēmuma profilu Invest in Ķekava mājas lapā.
Paziņojums par „Lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā Rīgas iela 107, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” publisko apspriešanu.
Lokālplānojuma redakcija publiskajai apspriešanai tiek nodota, pamatojoties uz Ķekavas novada domes 2016. gada 28. janvāra lēmumu Nr. 2.§3. (prot. Nr. 4) „Par lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā Rīgas iela 107, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”.
Par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas iespējām portālā www.latvija.lv
Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv ir pieejams e-pakalpojums “Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē”.
Ambulances teritorijā ierobežo transporta līdzekļu novietošanu
Pie Ķekavas ambulances uzstādīta aizlieguma zīme, kas nosaka, ka darba dienās no plkst. 7.00 līdz 17.00 ambulances ēkas aizmugurē atļauts novietot automašīnas tikai ar Ķekavas ambulances atļaujām.
Ķekavas novads – iespēju brīvība
Ir tapis jauns Ķekavas novada video. Katra vieta ir ar savu stāstu. Šis stāsts ir par Ķekavas novadu. Viss jaunais ir mūsu dzinējspēks. Pamatā ir cilvēks – tas, kurš grib, var, domā, mēģina un dara.
Ūdenssaimniecības pakalpojumus plānots sniegt arī Ķekavas ciemata Loreķu lauka teritorijā
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas(VARAM) pārraudzībā tiek vērtēti projekti 2014.-2020.gada plānošanas perioda Specifiskā atbalsta mērķa(SAM) 5.3.1. „Ūdenssaimniecības sistēmu attīstība, uzlabojot vides stāvokli” ietvaros. Atbalsts no Kohēzijas fonda līdzekļiem, salīdzinot ar iepriekšējo periodu, ir ievērojami mazāks un paredzēts galvenokārt jaunu kanalizācijas tīklu izbūvei.
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu
Saskaņā ar Ķekavas novada domes 2016.gada 14.janvāra lēmumu 2.§6. „Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam „Bērzumnieki-1”
Mākslinieka Roberta Muža gleznu izstāde jaunajā Ķekavas kultūras nama zālē
Latvijas Universitātes profesors Roberts Muzis plaši pazīstams un nozīmīgs Latvijas ainavu glezniecības pārstāvis, strādā arī figurālās kompozīcijas, portreta un klusās dabas žanros. Ilgstoši bijis glezniecības pedagogs Latvijas Mākslas akadēmijā.
NĀC SLIDOT!
Sporta laukumā pie vecās Ķekavas sākumskolas, Skolas ielā 2
Par autoceļu uzturēšanu ziemā
Viena no pašvaldības funkcijām ir nodrošināt pašvaldībai piederošo ceļu uzturēšanu, kas ietver arī brauktuvju attīrīšanu no sniega. Ķekavas novada pašvaldības uzdevumā ar sniega tīrīšanu no pašvaldības ielām un ceļiem Ķekavas novadā nodarbojas pašvaldības kapitālsabiedrības SIA „Ķekavas sadzīves servisa centrs”, SIA „Līves 2” un SIA „Baložu komunālā saimniecība”.
TC "Liiba" atklāta izstāde "VEIDOSIM SAVU PASAULI"
TC "Liiba" 2. stāvā no 2015. gada 25. novembra līdz 2016. gada 29. februārim būs apskatāma Ķekavas Mākslas skolas 20 gadu jubilejai veltīta audzēkņu keramikas un veidošanas darbu izstāde "VEIDOSIM SAVU PASAULI". FOTO no atklāšanas pasākuma 24. novembrī.
Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus 4. martā pie Ķekavas ambulances
Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai - Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā, kas ieradīsies 4. martā pie Ķekavas ambulances. Pieteikt savu apmeklējumu laicīgi!
  Drukāt