30. jūlijā pie Ķekavas sporta kluba notiks jau tradicionālie Ķekavas novada sporta svētki, kurā aicinām iedzīvotājus pašiem aktīvi piedalīties dažādās sporta disciplīnās vai arī atbalstīt sportistus un izbaudīt jauku atpūtu sportiskā garā.


Sestdienas, 23. jūlija, vakarā kinoteātrī "Splendid Palace" norisinājās konkurss "Mis un misters Latvija 2016". "Mis Latvija" titulu ieguva 18 gadus vecā Linda Kinca no Ķekavas, kura uzvarēt vēlējās, lai nestu Latvijas vārdu pasaulē.


Ķekavas novada dome nolēma par satiksmes organizācijas maiņu Dzērumu ciematā, Baložos – pie Cālīšpurva ielas un pie Titurgas ezera.


Pagājušajā nedēļas nogalē, 22. - 23. jūlijā, Ķekavas novada Klaņģu kalnā norisinājās jau 4. rokmūzikas fetsivāls "Klang".


Moldovieši iepazīst novada pieredzi uzņēmējdarbības jomā
Ķekavas novadā 26. jūlijā darba vizītē ieradās Moldovas pārstāvji, lai iepazītos ar mūsu pašvaldības pieredzi tūrisma un uzņēmējdarbības attīstības jomā, kā arī industriālo parku atbalsta sfērā.
Daugmales pamatskola piedalās Ekoskolu Jūras forumā
No 26. līdz 31. jūlijam Vides izglītības fonds ar Saulkrastu novada domes atbalstu rīkos jau sesto Ekoskolu forumu, kas šogad veltīts jūras un dabas aizsardzības jautājumiem. Ekoskolu Jūras forums notiks Zvejniekciema vidusskolā un pulcēs vairāk nekā 200 dalībniekus no 84 izglītības iestādēm, kas iesaistījušās Ekoskolu programmā, tajā skaitā arī no Daugmales pamatskolas.
Nekustamā īpašuma nomas sludinājums
Reģionālā pašvaldības policija organizē nekustamā īpašuma nomas procedūru.
Sporta svētku ietvaros arī sacensības svaru stieņa vilkmē no zemes
Sestdien, 30. jūlijā, Ķekavas novada sporta svētku laikā notiks sacensības svaru stieņa vilkmē no zemes individuāli un pārī. Spēka sacensībās aicināti piedalīties gan Ķekavas novada sportisti, gan arī mīļi gaidīti sportisti no citu novadu sporta klubiem. Sacensībām vēl var pieteikties līdz 28. jūlijam.
Ķekava stiprina sadarbību ar Bordesholmu
14. – 17. jūlijā Ķekavas novada pašvaldības delegācija devās uz Bordesholmu, lai pārrunātu abu pašvaldību sadarbības aspektus un stiprinātu kontaktus starp iedzīvotājiem, izmantojot dažādu biedrību resursus abās pašvaldībās.
Skolēni pašvaldībā iepazīst profesijas
20. jūlijā Ķekavas novada pašvaldībā ciemojās 26 zinātkāri 1. - 4. klašu skolēni, lai noskaidrotu, kādu profesiju pārstāvji strādā un ar ko tieši tie nodarbojas pašvaldībā.
Jaunieši rīko labdarības akciju „Līdzās būšu Tev es!”
Ķekavas Jauniešu padome 20. augustā Ķekavas ābeļdārzā rīko Labdarības akciju „Līdzās būšu Tev es!”.
Ķekavas novada domes priekšsēdētājs gandarīts par konstruktīvo dialogu ar ministriju Lapenieku ciemata kanalizācijas jautājumā
Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Andis Damlics pateicas vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Kasparam Gerhardam par šīsdienas konstruktīvo dialogu saistībā ar kanalizācijas pakalpojumu nodrošināšanu Lapenieku ciemā. "Ķekavas novada dome atbilstoši sarunas rezultātiem mēneša laikā pieņems domes lēmumu par pakalpojuma sniedzēju, laika periodu, kādā darbosies šis pakalpojuma sniedzējs Lapenieku ciemā un kanalizācijas tarifu šajā teritorijā. Pārejas periodā - līdz nākamā gada martam, par tarifu Lapenieku ciematā būs jāapstiprina esošais tarifs, kas ir šobrīd pēdējais apstiprinātais Regulatora tarifs," informē A.Damlics.
Paziņojums par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā „Ledenīte”
Saskaņā ar Ķekavas novada domes 2016. gada 7. jūlija lēmumu Nr.2.§2.p. (protokols Nr. 20) „Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā „Ledenīte”, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” uzsākta lokālplānojuma izstrāde nekustamajā īpašumā „Ledenīte ”.
Ķekavas pagasta biškopja medus atzīts kā otrais garšīgākais medus Latvijā
Konkursā "Garšīgākais Latvijas medus 2016" otro vietu ieguva Ķekavas novada Ķekavas pagasta biškopja Ilmāra Krūzes dažādu ziedu medus, informē Latvijas Biškopības biedrība.
Ķekavas vidusskola šogad skolu reitingā ieņem 29. vietu
Ķekavas vidusskola šī gada skolu reitingā 175 mazo skolu konkurencē ierindojusies 29. vietā.
Mobilais mamogrāfs Ķekavā 12. augustā
Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai - "Veselības Centrs 4" mobilajā mamogrāfā, kas ieradīsies Ķekavā pie ambulances 12. augustā. Atgādinām, ka uz pārbaudi nepieciešams iepriekš pierakstīties.
Piedāvā darbu klientu apkalpošanas speciālistam/-ei
Ķekavas novada pašvaldība aicina darbā klientu apkalpošanas speciālistu/-i. Pieteikšanās līdz 12. augustam.
Muzejā atklāj mākslinieces Ilzes Zariņas gleznu izstādi
Ķekavas novadpētniecības muzejā 15. jūlijā tika atklāta mākslinieces Ilzes Zariņas izstāde "Dažādas vasaras”, kuras pamattēma ir daba, ziedi, ainava un harmonija. Tā ir sestā pēdējo divu gadu laikā un tajā būs apskatāmas gleznas, kas tapušas četru gadu garumā. Izstāde būs apskatāma līdz 20. augustam.
Jaunie elektrības sadales tarifi – noderīgi padomi
1. augustā stāsies spēkā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) apstiprinātie AS “Sadales tīkls” elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi (elektrības sadales jeb piegādes tarifi). Mājsaimniecībām tiks pazemināta maksa par elektrības piegādi, kas lielākajai daļai iedzīvotāju kompensēs fiksēto maksu par elektrības pieslēguma nodrošināšanu. AS “Sadales tīkls” sniedz dažus noderīgus padomus, kas iedzīvotājiem būtu jāzina, lai sagatavotos gaidāmajām pārmaiņām.
Būs jauns autobusu maršruts Nr. 60 Ķengarags – Ziepniekkalns ar pieturvietām Valdlaučos
No 1. jūlija tiks atklāts jauns autobusa maršruts – Nr. 60, kas brauks pa Dienvidu tiltu, savienojot Ziepniekkalnu ar Ķengaragu, kas būtiski atvieglos Bišumuižas, Ķengaraga, Valdlauču un Ziepniekkalna iedzīvotāju pārvietošanos un nodrošinās plašu piekļuvi citām Rīgas apkaimēm.
Pieejams atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem
Lauku atbalsta dienests (LAD) no 2016.gada 25.jūlija līdz 2016.gada 24.augustam izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu "Lauku saimniecību un uzņēmējdarbības attīstība" apakšpasākumā "Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem".
Mākslas skolas absolventu darbu izstāde
Ķekavas Kultūras nama svinību zālē no 7. jūnija - 31. augustam apskatāma Ķekavas Mākslas skolas 20. izlaiduma absolventu skolas nobeiguma darbu izstāde.
Kapusvētki Ķekavas novadā
Kapusvētki Ķekavas novadā 2016. gadā. Par norises vietām un laiku lasiet vairāk!
Tirdziņiem var pieteikties Tūrisma koordinācijas centrā
Interesentus, kuri ar savu produkciju vēlas piedalīties Ķekavas novada pašvaldības rīkotajos tirdziņos, lūdzam sazināties ar Tūrisma koordinācijas centru. Tālr. 67935826, 27017333; e-pasts: turisms@kekava.lv. Pieteikuma anketu var aizpildīt Tūrisma koordinācijas centra interneta vietnē.
Uzņēmēji sāk piedāvāt vasaras darbus skolēniem; pieteikšanās termiņš - 15. jūnijs
Ķekavas novada pašvaldība aicina uzņēmējus vasarā piedāvāt darbu Ķekavas novada skolu skolēniem, sniedzot finansiālu atbalstu uzņēmējiem. Proti, pašvaldība atbilstoši noslēgtajiem līgumiem atlīdzina darba devējam 50% apmērā no skolēna atalgojuma.
  Drukāt