Izglītības iestāžu darba plāns 2017./2018. mācību gadam (papildināts 22.09.2017.)


LIKTA aicina pieteikties Ķekavas novada skolotājus balvai “Platīna pele 2017”
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) līdz 31. oktobrim aicina Ķekavas novada skolotājus, e-prasmju pasniedzējus un citus pretendentus, kas devuši nozīmīgu ieguldījumu e-prasmju veicināšanā un e-vides lietotāju izglītošanā Latvijā, pieteikties IKT gada balvas «Platīna Pele 2017» kategorijai «Labākais E-skolotājs». Kategorijas «Labākais E-skolotājs» partneris – sabiedrība Tilde – Labākajam E-skolotājam piešķirs naudas prēmiju 1 000 eiro apmērā (ietverot nodokļus). Balvas tiks pasniegtas 7. decembrī LIKTA gadskārtējā konferencē.
Atklāta pirmā pieteikšanās kārta vērienīgā ES fondu pieaugušo izglītības projektā
Aizvadītajā nedēļā atklāta pirmā pieteikšanās mācībām vērienīgā pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, ko īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Tajā ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem var paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju ar ES fondu un valsts līdzfinansējumu. Pirmā pieteikšanās izsludināta četrās tautsaimniecības nozarēs, kurās pašlaik visvairāk trūkst kvalificētu darbinieku.
Ķekavas novadā sākas projekts "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"
Šogad Ķekavas novadā ir sākts Eiropas Socialā fonda izglītības projekts "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai". Šī projekta ietvaros 2017. und 2018. gadā divās Ķekavas novada vidusskolās tiks veikti pasākumi individuālo kompetenču uzlabošanai gan skolēniem ar mācīšanās grūtībām, gan izglītojamajiem ar augstiem sasniegumiem, kā arī nodrošināti pasākumi STEM jomas priekšmetu apguvei.
Noslēdzies 45. Starptautiskais bērnu mākslas konkurss “Lidice”: laureātu vidū Ķekavas Mākslas skolas audzēkņi
Čehijas konkurss ir viens no lielākajiem pasaulē, un šogad tajā piedalījās darbi no 83 valstīm. Konkursā augstāko novērtējumu – medaļu “Lidices” roze – saņēma arī Ķekavas Mākslas skolas absolvente Madara Tīģere. Atzinības guvuši arī citi Mākslas skolas audzēkņi.
Darba plāns 2016./2017. mācību gadam
Izglītības iestāžu darba plāns 2016./2017.mācību gadam
Arhīvs
  Drukāt