Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2018.gadā

1.vieta

I  jauno koklētāju  konkurss  "Baltu kokles"

Emīlija Stāmere

Pedagogs Ramona Davidone

 

2.vieta

VI Latvijas mūzikas skolu izgl.pr. Akordeona spēle  ansambļu un kameransambļu konkurss (Madliena)

Ieva Balode un Dāvis Jeronovičs

Pedagogs Samanta Čipinska

 

3.vieta

 XII  Starptautiskais  konkurss " Linksmasis akordeonas" (Lietuva)

Ieva Balode

Pedagogs Samanta Čipinska

 

3.vieta

 XII  Starptautiskais  konkurss " Linksmasis akordeonas" (Lietuva)

Dāvis Jeronovičs

Pedagogs Samanta Čipinska

3.vieta

V.Besfamilnova XXVIII  Starptautiskais  konkurss " Prize of Lanciano" (Itālija)

Ieva Balode

Pedagogs Samanta Čipinska

 

2.vieta

36.  Starptautiskais akordeonu mūzikas  konkurss  (Pērnavā,Igaunija)

Ieva Balode

Pedagogs Samanta Čipinska

 

2.vieta

36.  Starptautiskais akordeonu mūzikas  konkurss  (Pērnavā,Igaunija)

Dāvis Jeronovičs

 Pedagogs Samanta Čipinska

 

1.vieta

III Starptautiskais  konkurss " MUSICA PIANOFORTE" (Prienai Lietuva)

Mārtiņš Starostnieks /sitaminstrumenti/, Elvita Barinska /klavieres/

Pedagogs Gunta Šmaukstele
 

 

3.vieta

III Starptautiskais  konkurss " MUSICA PIANOFORTE" (Prienai Lietuva)

Vladlena Jurkjāne

Pedagogs Diāna Zandberga
 

3.vieta

III Starptautiskais  konkurss " MUSICA PIANOFORTE" (Prienai Lietuva)

Elīza Jakovļeva un Danika Dišlere

Pedagogs Līga Opincāne
 

 

Diploms

III Starptautiskais  konkurss " MUSICA PIANOFORTE" (Prienai Lietuva)

Elīza Jakovļeva

Pedagogs Līga Opincāne
 

 

Diploms

III Starptautiskais  konkurss " MUSICA PIANOFORTE" (Prienai Lietuva)

 Danika Dišlere

Pedagogs Līga Opincāne 

 

1.vieta

V Jauno vokālistu  konkurss " Dziedu Dievmātei" (Aglona)

Kristers Cīrulis

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska

4.vieta

V Jauno vokālistu  konkurss " Dziedu Dievmātei" (Aglona)

Ketlīna Zvaune

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska
 

2.vieta

V Jauno vokālistu  konkurss " Dziedu Dievmātei" (Aglona)

Kristiāna Šarāpova

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja
 

2.vieta

V Jauno vokālistu  konkurss " Dziedu Dievmātei" (Aglona)

Paula Osemļjaka

Pedagogs Kalvis Ozoliņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece
 

3.vieta

V Jauno vokālistu  konkurss " Dziedu Dievmātei" (Aglona)

Monta Miškina

Pedagogs Kalvis Ozoliņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece
 

4.vieta

V Jauno vokālistu  konkurss " Dziedu Dievmātei" (Aglona)

Monta Zvaune

Pedagogs Kalvis Ozoliņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece

 

1.vieta

Zemgales reģiona Mūzikas skolu Metāla pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss " Taures skan" (Jelgava)

Agnese Jeršova

Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 

2.vieta

Zemgales reģiona Mūzikas skolu Metāla pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss " Taures skan" (Jelgava)

Reinis Siliņš

Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 

2.vieta

 II Starptautiskais Kora mūzikas konkurss “All Nations Are Singing"  (Viļņa)

Koris

Diriģente Vineta Litauniece

 

 

1.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2018” (Rīga)

Mārtiņš Starostnieks

Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

 

1.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2018” (Rīga)

Emīlija Stāmere

Pedagogs Ramona Davidone

 

 

2.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2018” (Rīga)

Alise Līce

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

3.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2018” (Rīga)

Reina Fingere

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

3.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2018” (Rīga)

Alise Petrone

Pedagogs Ludmila Ivanicka koncertmeistare Ērika Tiltiņa

 

 

3.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2018” (Rīga)

Darja Makareviča

Pedagogs Guntars Gritāns, koncertmeistars Roberts Ķibermanis

 

 

Diploms

Konkurss “Talants Latvijai 2018” (Rīga)

Aleksa Avišāne

Pedagogs Slavčo Stoilkovski, koncertmeistare Ērika Tiltiņa

 

 

3.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss ,Talsi

Reina Fingere/vijole/, Alise Petrone /čells/, Alise Līva Jansone /klavieres/

Pedagogs Ludmila Ivanicka

 

 

3.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss ,Talsi

Alise Petrone

Pedagogs Ludmila Ivanicka, koncertmeistare Ērika Tiltiņa

 

 

3.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss, Talsi

Ieva Pūriņa

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

3.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss, Talsi

Evelīna Jakuškina

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

2.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss, Talsi

Reina Fingere

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

K.F.Amendas balva un 1.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss, Talsi

Alise Līce

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

3.vieta

Jauno vijolnieku un čellistu konkurss " Baltijas valstīm 100", Rīga

Aleksa Avišāne

Pedagogs Slavčo Stoilkovski, koncertmeistare Ērika Tiltiņa

 

 

Atzinība

Jauno vijolnieku un čellistu konkurss " Baltijas valstīm 100", Rīga

Reina Fingere/vijole/, Alise Petrone /čells/, Alise Līva Jansone /klavieres/

Pedagogs Ludmila Ivanicka

 

 

1.vieta

Noras Novikas XI Starptautiskais Mazās kamermūzikas konkurss, Mārupe

Reina Fingere/vijole/, Alise Petrone /čells/, Alise Līva Jansone /klavieres/

Pedagogs Ludmila Ivanicka

 

 

Atzinība
IX Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA, Daugavpils
Mārtiņš Pundiņš
Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 


1.vieta
III  Sitaminstrumentu spēles ansambļu konkurss Amber Percussion, Rīga
 Mārtiņš Starostnieks, Rihards Ozoliņš, Edgars Pašs
  Pedagogs Normunds Everts

 

 

Atzinība
III Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu kameransambļu konkurss (Nīca)

Andris Dombrovskis/saksofons/ un Mihails Matvejevs /klavieres/

Pedagogi Diāna Zandberga, Elmārs Vaivods

 

 

 3.vieta
Eesti Puhkpilliorkestrite Turniir 2018 Tallinn (Igaunija)
Pūtēju orķestris
Diriģents Elmārs Vaivods

 

 

2.vieta
Zemgales reģiona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs (Iecava)
Elīna Čapiņa
skolotāja Līga Opincāne

 

 

 I pakāpe
Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru Kurzemes, Rīgas, Pierīgas un Zemgales novadu skate
Pūtēju orķestris
Diriģents Elmārs Vaivods

 

 

Grand Prix
II Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss " Naujene Wind 2018"
Agnese Jeršova
Skolotājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 

2.vieta
II Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss " Naujene Wind 2018"
Reinis Siliņš
Skolotājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 


2.vieta
II Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss " Naujene Wind 2018"
Andris Dombrovskis
Skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 

3.vieta
Arvīda Žilinska VI Starptautiskais jauno vokālistu konkurss, Jēkabpils
Kristers Cīrulis
Skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

3.vieta
Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Rīga
Ieva Pūriņa
Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska
 
 
 
3.vieta
Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Rīga
Alise Līce
Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

1.vieta
XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, Rīga
Mārtiņš Starostnieks
  Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

2.vieta
XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, Rīga
Mārtiņš Pundiņš
Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele


2.vieta
XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, Rīga
Elizabete Ozoliņa
  Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele


3.vieta
XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, Rīga
Darja Makareviča
  Pedagogs Guntars Gritāns, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 

2.vieta
Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava
Alise Līce
  Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska



2.vieta
Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava
Evelīna Arta Jakuškina
  Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska



3.vieta
Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava
Ieva Pūriņa
  Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

Atzinības raksts

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava
Reina Fingere
  Pedagogs Daiga Rozentāle, koncetrmeitare Jolanta Barinska

 

1.vieta

I Zemgalesreģiona Mūzikas skolu
Sitaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss (Jelgava)

Mārtiņš Starostnieks

Pedagogs Normunds Everts koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

 

1.vieta

I Zemgalesreģiona Mūzikas skolu
Sitaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss (Jelgava)

Mārtiņš Pundiņš

Pedagogs Normunds Everts koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2017. gadā   

 

2.vieta 

VI Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss (Rīga) 

Danika Dišlere un Elīza Jakovļeva

Pedagogs Līga Opincāne

 

 

Eiropas čempions un Zelta medaļa

Eiropas koru olimpiāde

Ķekavas Mūzikas skolas koris

Diriģente Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

1.vieta

V Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss " Olimpo musicale 2017" (Prienai, Lietuva)

Sanija Stangute

Pedagogs Ramona Davidone

  

 

2.vieta

XXIII Starptautiskais jauno mūziķu konkurss " Sigulda 2017" (Sigulda)

Sanija Stangute

Pedagogs Ramona Davidone

 

  

Diploms

XXIII Starptautiskais jauno mūziķu konkurss " Sigulda 2017" (Sigulda)

Daiga Bojatjuka

Pedagogs Diāna Zandberga

  

 

2.vieta

VII Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss (Ozolnieki)

Reinis Siliņš

Pedagogs Kaspars Stankevičs koncertmeistare Irēna Kalniņa

 

 

1.vieta

VII Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss (Ozolnieki)

Agnese Jeršova

Pedagogs Kaspars Stankevičs koncertmeistare Irēna Kalniņa

 

 

3.vieta

VII Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss (Ozolnieki)

Andris Dombrovskis

Pedagogs Elmārs Vaivods koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 

1.vieta

VII Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss (Ozolnieki)

Elizabete Ozoliņa

Pedagogs Elmārs Vaivods koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

 

Diploms

Konkurss “Talants Latvijai 2017” (Rīga)

Darja Makareviča

Pedagogs Guntars Gritāns

 

 

3.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2017” (Rīga)

Alise Līce

Pedagogs Daiga Rozentāle koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

2.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2017” (Rīga)

Mārtiņš Starostnieks

Pedagogs Noemunds Everts koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

 

1.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2017” (Rīga)

Elizabete Ozoliņa

Pedagogs Elmārs Vaivods koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

 

II pakāpe

VIII Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru salidojums finālkonkurss

Pūtēju orķestris

Diriģents Elmārs Vaivods

 

 

1.vieta

VI Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu Kokles spēles audzēkņu konkurss (Iecava)

Emīlija Stāmere

Pedagogs Ramona Davidone

 

 

III pakāpe

Mazo vijolnieku konkurss “ Sienāzis 2017”  (Vecumnieki)

Karolīna Linberga

Pedagogs Nataļja Grigoroviča Skarbinika, koncertmeistare Līga Opincāne

 

 

II pakāpe

Mazo vijolnieku konkurss “ Sienāzis 2017”  (Vecumnieki)

Ieva Dzerkale

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Līga Opincāne

 

 

II pakāpe

Mazo vijolnieku konkurss “ Sienāzis 2017”  (Vecumnieki)

Viktorija Litauniece

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Līga Opincāne

 

 

3.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Alise Petrone

Pedagogs Ludmila Ivanicka koncertmeistare Ērika Tiltiņa

 

 

3.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Reina Fingere

Pedagogs Daiga Rozentāle koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

3.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Ieva Pūriņa

Pedagogs Daiga Rozentāle koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

2.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Alise Līce

Pedagogs Daiga Rozentāle koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

3.vieta

Jauno vijolnieku un čellistu konkurss “ Francis Šūberts un laikabiedri”  (Rīga, Bolderāja)

Katrīna Karple/čells/, Alise Petrone /čells/, Alise Līva Jansone /klavieres/

Pedagogs Ludmila Ivanicka

 

 

3.vieta

Jauno vijolnieku un čellistu konkurss “ Francis Šūberts un laikabiedri”  (Rīga, Bolderāja)

Reina Fingere

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

Diploms

XI Starptautiskā jauno izpildītāju konkursa  "Giovani virtuosi"  ,Alita Lietuva

Katrīna Karple/čells/, Alise Petrone /čells/, Alise Līva Jansone /klavieres/

Pedagogs Ludmila Ivanicka

 

 

2.vieta

„Golden Voices of Montserrat” ( Spānija)

Koris

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

1.pakāpe
Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu kameransambļu konkurss (Nīca)

Mārtiņš Pundiņš/sitaminstrumenti/ un Tomass Matvejs /klavieres/

Pedagogs Gunta Šmaukstele

 

1.pakāpe

Rīgas un Pierīgas novadu pūtēju orķestru skate

Pūtēju orķestris

Diriģents Elmārs Vaivods

 

3.vieta
II sitaminstrumentu spēles solistu un ansamļu  konkurss " Amber Percussion" (Babīte)
Mārtiņš Starostnieks
sk. Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

 

 Atzinības raksts
X Starptautiskā festivāla Saxophonia Latvijas mūzikas skolu saksofonistu konkurss, Rīga
Ruta Rēzija Auzniece
sk.Elmārs Vaivods kcm. Gunta Šmaukstele

 

3.vieta

Latvijas mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļu audzēkņu ansambļu konkurss "Rīgas stīgas 2017", Rīga

kameransamblis: Katrīna Karple, Alise Petrone
sk. Ludmila Ivanicka un Slavčo Stoilkovski  kcm. Jolanta Barinska

 

3.vieta
Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Rīga
Kristers Cīrulis
sk. Vineta Litauniece  kcm. Irēna Kalniņa

 

2.vieta
Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava
Mihails Matvejevs
sk. Diāna Zandberga

 

Atzinības raksts

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava
 Daiga Bojatjuka
sk.Diāna Zandberga

 

1.vieta
Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava
 Elizabete Riekstiņa
sk. Vineta Litauniece, koncertmeistare Irēna Kalniņa

 

1.vieta
Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava
Kristers Cīrulis
sk. Vineta Litauniece, koncertmeistare Irēna Kalniņa



1.vieta
Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava
 Kristiāna Šarāpova
sk. Vineta Litauniece, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja


3.vieta
Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava
 Evita Meiersone
sk. Vineta Litauniece, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 

3.vieta
XXII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, Rīga
Mārtiņš Starostnieks
sk. Normunds Everts, koncertmeistareGunta Šmaukstele

 

Diploms
XXII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, Rīga
Mārtiņš Pundiņš
sk. Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 



 

 

Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2016. gadā 

 

1.vieta
3.Mazais Augusta Dombrovska konkurss (Rīga)
 Alise Līce
sk. Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

Diploms

6. Starptautiskais pianistu konkurss  „Piano Talants 2016” Milānā, Itālijā

Daiga Bojatjuka

Pedagogs Diāna Zandberga

 

Diploms

Talants Latvijai (Rīga)

Reina Fingere

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

Diploms

Talants Latvijai (Rīga)

Elizabete Ozoliņa

Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

3.vieta

VI Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss

Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem (Ozolnieki)

Katrīna Kate Millere

Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

Atzinības raksts

VI Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss

Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem (Ozolnieki)

Elizabete Ozoliņa

Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

1.vieta

„Il garda in coro” (Itālija)

Koris

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

2.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Ieva Pūriņa

Pedagogs Daiga Rozentāle koncertmeistare Jolanta Barinska

 

2.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

 

Alise Līce

Pedagogs Daiga Rozentāle koncertmeistare Jolanta Barinska

 

2. vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Marts Andrijevskis

Pedagogs Slavčo Stoilkovskis koncertmeistare Ērika Tiltiņa

 

 

3. vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Megija Osovska

Pedagogs Ludmila Ivanicka koncertmeistare Ērika Tiltiņa

 

1.vieta

Latvijas mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļas audzēkņu – solistu un ansambļu konkurss “Ceļā uz meistarību”

Čellu ansamblis

Pedagogs Ludmila Ivanicka koncertmeistare Ērika Tiltiņa

 

 

2.vieta

Latvijas mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļas audzēkņu – solistu un ansambļu konkurss “Ceļā uz meistarību”

Alise Līce

Pedagogs Daiga Rozentāle koncertmeistare Jolanta Barinska

 

3.vieta

Latvijas mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļas audzēkņu – solistu un ansambļu konkurss “Ceļā uz meistarību”

Reina Fingere

 

Pedagogs Daiga Rozentāle koncertmeistare Jolanta Barinska

 

1. vieta

Talants Latvijai (Rīga)

Mārtiņš Pundiņš

Pedagogs N. Everts, koncertmeistare G. Šmaukstele

 

1. vieta

Talants Latvijai (Rīga)

Sanija Stangute

Pedagogs R. Davidone 

 

 

1. pakāpe

Vokālās mūzikas konkurss "Balsis 2016" II kārta ,Tukums 

Ķekavas Mūzikas skolas vokālais ansamblis 

Pedagogs V.Litauniece, koncertmeistare J.Barinska

 

3.vieta

Instrumentālo un vokāli instrumentālo ansambļu konkursā VENTSPILS GROOVE, Ventspils

Sitaminstrumentu trio-Valters Karlsons, Kristofers Ķirpis, Rihards Ozoliņ…š 

Pedagogs N.Everts

‚ 

1. vieta

Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss "Uzlecoƒ…‚šās zvaigznes" 2016., Rīga

Sanija Stangute

Pedagogs R.Davidone

ƒ‚‚ 

Augstākā pakāpe

Vokālās mūzikas konkurss "Balsis 2015" 1.kārta, Baloži

Ķekavas Mūzikas skolas vokālais ansamblis

Pedagogs V.Litauniece, koncertmeistare J.Barinska

ƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ 

1. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa fināls, Rīga

Emīlija Stāmere

Pedagogsƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ R.Davidone

ƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ 

3. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Piņķi

Sanija Stangute

Pedagogsƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ R.Davidone

ƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ 

1. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Piņķi

Emīlija Stāmere

Pedagogsƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ R.Davidone

ƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ 

1. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Kaspars Sedliņƒƒƒƒ…ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚š

Pedagogsƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ K.Runča

ƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ 

3. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Mārtiņƒƒƒƒ…ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚š Urtāns

Pedagogsƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ K.Runča

ƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ 

1. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Patriks Kampmanis

Pedagogsƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ K.Runča

ƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ 

3. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Dārta Grasmane

Pedagogsƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ K.Runča

ƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ 

2. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Rita Daniela Missa

Pedagogsƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ K.Runča

ƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ 

Atzinība

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Rasa Vītoliņa

Pedagogsƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ R.Meijereƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ 

ƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ 

3. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Dainis Viƒƒƒƒ…ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚šņevskis

Pedagogsƒƒƒƒ‚ƒƒƒ‚ƒƒ‚ƒ‚‚ R.Meijere

  Drukāt