Aicinām uz Ķekavas Mūzikas skolas Ziemassvētku KONCERTU!
Otrdien, 18.decembrī plkst.18.30 Ķekavas kultūras namā Ziemassvētku noskaņu radīs Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi.
Aicinām apmeklēt Ķekavas Mūzikas skolas koklētāju koncertu!
Piektdien, 7. decembrī plkst.18.00 Ķekavas Mūzikas skolā Adventa noskaņās muzicēs Koklētājas, skolotājas Ramona Davidone un Evita Ķelle.
Sveicam Jauno koklētāju konkursa "Baltu kokles" laureāti!
EMĪLIJA STĀMERE (1.vieta), skolotāja Ramona Davidone.
Sveicam VI Latvijas mūzikas skolu akordeonistu ansambļu konkursa laureātus!
Akordeonistu ansamblis IEVA BALODE un DĀVIS JERONOVIČS (2.vieta), skolotāja Samanta Čipinska.
Sveicam XXVIII Starptautiskā Akordeonistu konkursa "Linksmasis akordeonas" laureāti!
DĀVIS JERONOVIČŠ un IEVA BALODE (3.vieta) skolotāja Samanta Čipinska.
Mūsu skolas jaunajiem sitaminstrumentālistiem meistarklases sniedz virtuozs dažādu sitaminstrumentu spēles meistars PAULS ANDERSONS no Vācijas.
Meistars Pauls Andersons ir Nirnbegas (Vācijā) mākslas universitātes pasniedzējs. Viņš ir daudzpusīgs un aktīvi koncertējošs mākslinieks, kurš uzstājas gan kā solo izpildītājs, gan ir arī dažādu ansambļu un sastāvu dalībnieks. Viņš spēlē daudzu stilu un laika mūziku, brīvi orientējas kā klasikajā mūzikā, tā arī mūsdienu mūzikas ritma pasaulē.
Ķekavas Mūzikas skolas koris rudens brīvlaikā dodas koncertceļojumā uz Insbruku (AUSTRIJĀ).
Agrs 22. oktobra rīts, kad pie Ķekavas Mūzikas skolas pulcējas koris, lai dotos koncertceļojumā uz Insbruku, Austrijā. Lai gan ir ļoti agrs, noskaņojums koristu vidū ir pacilāts, būs iespēja atkal satikt brīnišķīgo Tiroles jauniešu kori un viņu diriģentu Oliveru Felipe – Armass, kurš, esot žūrijas loceklis, ievēroja Ķekavas Mūzikas skolas kori konkursā “Il Garda in Coro”, skaistajā pilsētiņā pie Gardas ezera Malčesinē, Itālijā. Atkal satiekoties, diriģents Olivers atzīst, ka pirms 3 gadiem, izdzirdot mūs pirmo reizi, sapratis, ka šis koris ir īpašs. Un tieši tāpēc mums tika dota godpilnā iespēja ieskandināt jauno Insbrukas koncertzāli.
Sveicam Starptautiskā Akordeonistu konkursa Pērnavā (Igaunijā) laureātus!
DĀVIS JERONOVIČS (2.vietu) un IEVA BALODE (2.vieta) skolotāja Samanta Čipinska
Arhīvs
  Drukāt