Pašvaldības atbalsts uzņēmējiemUzņēmējdarbības atbalsta ceļa karte: Darbības stratēģija 2018.-2020. gadam (publicēts 22.02.2018.)

Uzņēmējdarbības atbalsta virzieni (infografika)

 


 

Informācija Ķekavas novada uzņēmējiem un uzņēmumiem, kuru filiāles atrodas Ķekavas novadā par vakanču izvietošanu mājaslapā www.kekavasnovads.lv

Lai izvietotu darba sludinājumu Ķekavas novada mājaslapas sadaļā Vakances par aktuālu vakanci kādā uzņēmumā, kas atrodas Ķekavas novadā, lūgums uz e-pastu pr@kekava.lv atsūtīt šādu informāciju:

  1. darba sludinājuma tekstu;
  2. datumu, līdz kuram personas var pieteikties vakancei;
  3. kontaktinformāciju;
  4. uzņēmuma logo vai attēlu, ko pievienot sludinājuma tekstam.


Darba sludinājumus nav iespējams izvietot Ķekavas novada ikmēneša informatīvajā biļetenā!

 Informācija par reklāmas izvietošanas iespējām

Reklāmas iespējams izvietot:

  1. Privātpersonu un uzņēmumu sludinājumu izvietošanas vietnē www.kekavai.lv;
  2. Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrs apsaimnieko 31 reklāmas stendu novadā, kas izvietoti pa visu novada teritoriju. Iedzīvotāji un uzņēmumi var izvietot reklāmu vai sludinājumus, iepriekš sazinoties ar Ķekavas novada TKC, noslēdzot līgumu un veicot apmaksu par reklāmas izvietošanu.Papildus info par izvietošanas iespējām šeit
  3. sludinājumus un reklāmrakstus iespējams izvietot laikrakstā “Rīgas Apriņķa Avīze”. Laikraksts atspoguļo un analizē sabiedriski politiskas norises Pierīgā. Vairāk informācija par reklāmas izvietošanas iespējām šeit.

 


 

SEB bankas grantu programma (ie)dvesma

Programmas mērķis ir veicināt jaunu uzņēmumu rašanos un esošo uzņēmumu attīstību Jūrmalā, Mārupes, Ķekavas, Olaines un Siguldas novados.

Infografika

 


 

Aktualitātes

Aicina pieteikties dalībai stendā “Radīts Ķekavas novadā” (publicēts 24.05.2018)

Sociālie un radošie uzņēmēji aicināti piedalīties bezmaksas apmācību modulī pārrobežu sadarbības un eksportspējas veicināšanai (publicēts 27.03.2018.)

Ķekavas novada jaunie komersanti var pieteikties dalībai inkubācijas programmā

 

  Drukāt