Latvijas simtgades svinību koordinatore Ķekavas novada pašvaldībā: Linda Arhinoviča, tālr. 28633004, e-pasta adrese: linda.vaskevica@kekava.lv


Ar deju lielizrādi “Abas Malas” svinēs Latvijas simtgadi
Deju lielizrāde “Abas Malas”, kurā ar mūsdienu tehnoloģijām un mūziku satiekas pagātnes, tagadnes deja, vēsture, mūsu bijušais, esošais, Latvijas dzimšanas dienā stāstīs stāstu par ikvienu no mums. Izrāde 17., 18. un 19. novembrī skatītājus priecēs “Arēnā Rīga”.
Izbrauc Latviju Ķekavas novadā!
Vai vēlaties lieliski pavadīt laiku šajā saulainajā un siltajā maija nogalē? Vai gribat to darīt, braucot ar velosipēdu un jaukā sabiedrībā, turklāt uzzinot šo to jaunu par Ķekavas novadu un vēl atzīmējot Latvijas simtgadi? Tūrisma koordinācijas centrs (TKC) kopā ar Tautas deju ansambli “Zīle” organizē velobraucienu, kurā ikvienu aicina izbraukt Latvijas kontūru! Maršruts plānots aptuveni 35 km garumā ar STARTU un FINIŠU pie TKC, Rīgas ielā 26, Ķekavā.
Simtgades pavasari bērnudārzā “Ieviņa” sagaida ar košām puķu dobēm
Pirmsskolas izglītības iestādē (PII) “Ieviņa” uzziedējušas Latvijas simtgades akcijas “Lai zied “Ieviņa”” laikā dāvinātās pavasara puķes.
Ieskaties fotomirkļos no Baltā galdauta svētkiem
Aicinām ieskatīties foto galerijās no Baltā galdauta svētku svinībām Ķekavas novadā! Šogad novadnieki svētkus sagaidīja, atklājot tautas lietišķās mākslas studijas “Ķekava” gada darbu izstādi “Dzīves košums” un tautas deju ansambļa “Zīle” foto izstādi “Zīles gads”, sadziedoties, kā arī izdejojot tautas dejas brīvdabas koncertā “Apskauj savu Latviju”.
Baltā galdauta svētkus Ķekavas novadā sagaidīs ar deju kolektīvu brīvdabas koncertu
Sagaidot Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienu, aicinām 3. un 4. maijā turpināt Baltā galdauta svētku tradīciju Ķekavas novadā. Šogad svētku lielais notikums novadā būs tautas deju kolektīvu brīvdabas koncerts “Apskauj savu Latviju” Katlakalnā.
Arhīvs
  Drukāt