Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Turpinās jaunveidojamā Ķekavas novada attīstības plānošanas dokumentu izstrādē

Šobrīd ir noslēdzies jaunveidojamā Ķekavas novada attīstības plānošanas dokumentu izstrādes pirmais posms. Notikušas 10 darba grupas un noslēgusies anketēšana e-vidē Ķekavas un Baldones novadu pašvaldībās. Maijā turpināsies attīstības plānošanas dokumentu izstrādes otrais posms un iedzīvotāji ir aicināti piedalīties darba grupu otrajā aplī, iepriekšējā pieteikšanās līdz 5. maijam plkst. 13.00.

Piedalies Lielajā Talkā 24. aprīlī

Šogad Lielā Talka norisināsies 24. aprīlī un, ņemot vērā pašreizējo situāciju Latvijā un visā pasaulē, kā arī paaugstinātas drošības un sociālās distancēšanās prasības, šoreiz talka tiek organizēta, lielāku uzsvaru liekot uz individuālo talkošanu.

Pašvaldība finansiālu atbalstu piešķīrusi 22 vasaras nometņu projektiem

Veicinot un atbalstot izglītības iestāžu, pašvaldības institūciju un sabiedrisko organizāciju iniciatīvu vasaras nometņu projektu izstrādē un realizācijā, Ķekavas novada pašvaldība 12 985 eiro apmērā līdzfinansēs 22 dažādas dienas un diennakts nometnes.

Ķekavas novadā uzsākti grants ceļu sakārtošanas darbi

Līdz ar pavasara iestāšanos Ķekavas novada pašvaldība visā novadā ir uzsākusi pašvaldības grants ceļu segumu virskārtas līdzināšanu, kā arī ceļa virsējās kārtas noklāšanu ar putekļu absorbējošu materiālu.