Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Pašvaldība ir atvērta sadarbībai ar visām tiesībsargājošajām, uzraugošajām un kontrolējošām institūcijām

Lai kliedētu publiskajā telpā iespējamās spekulācijas un ažiotāžu par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāvju vizīti šodien, 13. maijā Ķekavas novada pašvaldībā, informējam, ka pašvaldība vienmēr ir bijusi un būs atvērta sadarbībai ar visām tiesībsargājošajām, uzraugošajām un kontrolējošām institūcijām, tostarp, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, sniedzot tām visu nepieciešamo informāciju un dokumentāciju.

Ķekavas novada pašvaldība pieteiksies uz valsts līdzfinansējumu A7 veloceliņa izbūvei

Ķekavas novada pašvaldība iesniegs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā investīciju projekta pieteikumu par gājēju ceļa un veloceliņa izbūvi gar autoceļu A7, lai pretendētu uz valsts līdzfinansējumu projekta realizēšanai.

Ķekavas novadā tiek veikti sakopšanas un labiekārtošanas darbi

Lai, iestājoties vasarai, novada iedzīvotāji varētu priecāties par sakoptu un pievilcīgu vidi, Ķekavas novada pašvaldības Īpašumu pārvalde veic sakopšanas un labiekārtošanas darbus visā Ķekavas novadā.

Uzsāks projektēt un būvēt Pļavniekkalna sākumskolas piebūvi pēc valsts aizdevuma saņemšanas

Atbilstoši Ķekavas novada domes lēmumam, pašvaldība ir pieteikusies aizņēmumam no Valsts kases Pļavniekkalna sākumskolas moduļu tipa piebūves būvniecībai. Pēc aizņēmuma saņemšanas tiks parakstīts līgums par skolas piebūves projektēšanu un būvdarbiem. Jauno skolas piebūvi ar 10 mācību klasēm 260 bērniem paredzēts uzbūvēt šī gada laikā.