ZIŅAS

Ķekavas novada pašvaldība palielina līdzfinansējuma apmēru aukļu pakalpojuma apmaksai

Ķekavas novada dome šodien, 9.decembrī, nolēma 2022. gadā paaugstināt pašvaldības līdzfinansējumu aukļu pakalpojuma apmaksai līdz 190 eiro mēnesī. Līdz šim līdzfinansējuma apmērs Ķekavas novadā bija 180 eiro mēnesī, bet Baldones novadā – 135 eiro mēnesī.

Sākusies apjomīgā Ķekavas apvedceļa būvniecība

Atbilstoši plānotajiem termiņiem decembrī ir sākušies valsts galvenā autoceļa A7 Rīga–Bauska–Lietuvas robeža jeb Ķekavas apvedceļa būvniecības darbi. Topošā apvedceļa trasē norit zemes darbi, materiālu pievešana u.c. sagatavošanas un demontāžas darbi. Patlaban notiek jaunās trases būvdarbi un nav nepieciešamas ieviest satiksmes ierobežojumus, taču jau nākamā gada sākumā ar tiem būs jārēķinās.

Visiem jaunā Ķekavas novada bērniem būs iespēja piedalīties pašvaldības līdzfinansētās vasaras nometnēs

Ceturtdien, 9.decembrī, Ķekavas novada dome pieņēma lēmumu apstiprināt nolikumu “Ķekavas novada bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu konkursa nolikums”. Nolikums paredz, ka turpmāk kādā no pašvaldības līdzfinansētajām nometnēm varēs piedalīties arī Baldones pilsētas un pagasta teritorijā deklarētie bērni un jaunieši.

Aktuālā informācijas automašīnu īpašniekiem

Lai nodrošinātu ielas braucamās daļas, autostāvvietu un pagalmu tīrīšanu no sniega, aicinām automašīnu īpašniekus iepazīties ar aktuālo informāciju un transportlīdzekļu novietošanas ierobežojumiem.