Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Par Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas rīkotajām atbalsta grupām viesģimenēm, audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija informē, ka audžuģimeņu, adoptētāju, aizbildņu un viesģimeņu salidojums, kas bija paredzēts 2019. gada 17. un 18. augustā atpūtas bāzē “Albatross”, Ķesterciemā, Engures novadā, tiek pārcelts uz 2019. gada 27. un 28. jūliju atpūtas kompleksā “Lejastiezumi”, Lejastiezumos, Rendas pagastā, Kuldīgas novadā.

No 17. līdz 19. jūlijam veiks asfalta virskārtas izbūves darbus Gaismas ielā 19

Turpinot stāvlaukuma rekonstrukcijas darbus pie daudzdzīvokļu mājām Gaismas ielā 19, A/S “A.C.B.” veiks asfalta virskārtas izbūves darbus laikā no 17. jūlija plkst. 8.00 līdz 19. jūlija plkst. 17.00. Iedzīvotāju ievērībai – asfaltēšanas laikā objekta zonā nebūs iespējams novietot transportlīdzekļus, tādēļ aicinām sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm un savlaicīgi novietot automašīnas ārpus būvdarbu zonas.

Ķekavas līnijdeju kolektīvs “Latte” uzstājas festivālā “Country Bauska”

Turpinot tradīciju, Ķekavas līnijdejotāju kolektīvs “Latte” ar plašu koncertprogrammu 13. jūlijā uzstājās festivālā “Country Bauska”.

Izbūvēta gājēju ietve un ielu apgaismojums Odukalnā

Lai iedzīvotājiem nodrošinātu ērtu un drošu pārvietošanos, Ķekavā, Odukalnā, ir noslēgušies gājēju ietves un ielas apgaismojuma izbūves būvdarbi gar autoceļu A7 no Dienvidu ielas līdz Kalnakrogam, un šobrīd notiek dokumentu sakārtošanas jautājumi, lai objektu nodotu ekspluatācijā.