ZIŅAS

Titurgas ezerā konstatētas zilaļģes - noteikts aizliegums peldēt

Ķekavas novada pašvaldība 26.novembrī ir saņēmusi laboratorijas rezultātus par ūdens kvalitāti Titurgas ezerā, kas apliecina, ka ūdenstilpnē ir izplatījušās zilaļģes. Zilaļģes ir toksiskas, var radīt veselībai kaitīgas alerģiskas reakcijas, tādēļ Titurgas ezerā kategoriski aizliegts peldēt.

Baseinus Ķekavā un Daugmalē varēs apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecumam

No 26.novembra pedlbaseinus Ķekavas vidusskolas sporta kompleksā un Daugmales multifunkcionālajā centrā varēs izmantot arī bērni bez vakcinācijas sertifikāta.

Piesakies Ziemassvētku rotājumu konkursam ‘’Uzmirdzi Ķekavas novadā 2021’’

Jau piekto gadu pēc kārtas Ķekavas novada pašvaldība rīko Ziemassvētku rotājumu konkursu “Uzmirdzi Ķekavas novadā”, kurā līdz 23. decembrim aicinām novada iedzīvotājus un vietējos uzņēmumus pieteikt Ziemassvētku tematikai atbilstoši izrotātus objektus – dzīvojamās mājas, daudzdzīvokļu māju balkonus, lodžijas un logus, uzņēmumu ēku fasādes, logus un skatlogus, kā arī Ziemassvētku egles.

Aicinām pieteikties supervizorus

Lai Ķekavas novada pedagogiem sniegtu psihoemocionālo atbalstu Covid 19 pandēmijas radīto seku mazināšanai, Izglītības, kultūras un sporta pārvalde līdz 2.decembrim izsludina pieteikšanos un meklē supervizorus.