ZIŅAS

Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi aizvadījuši panākumiem bagātu vasaras sezonu, startējot arī Latvijas izlasē

Lai arī šis ir bijis izaicinājumiem pilns laiks, kad sportistiem daļu no treniņiem, ārkārtas situācijas ierobežojumu dēļ, ir nācies veikt attālināti, tomēr, atsākoties sacensībām, tas nav traucējis Ķekavas novada sporta skolas audzēkņiem sasniegt izcilus rezultātus un tikt pie godalgotiem panākumiem, tajā skaitā, startējot Latvijas izlasē.

Kas jāņem vērā pirms zemes iegādes privātmājas būvniecībai?

Nekustamais īpašums ir vērtīga ilgtermiņa investīcija un arī liels pirkums cilvēka dzīvē, tādēļ ir svarīgi lēmumu par zemes gabala iegādi pieņemt atbildīgi, lai varētu realizēt savas plānotās ieceres īpašuma izmantošanai nākotnē. Ķekavas novada pašvaldība, pirms īpašuma iegādes, aicina veikt rūpīgu izpēti un sazināties ar pašvaldības speciālistiem.

Loreķu teritorijā centralizētajiem ūdensvada un kanalizācijas tīkliem pieslēgtas jau vairāk kā puse mājsaimniecību

SIA "Ķekavas nami" apkopojis datus - līdz 2020.gada augustam Loreķu teritorijā izbūvētajiem centralizētajiem kanalizācijas un ūdensvada tīkliem pieslēgušās 104 mājsaimniecības, nodrošinot pakalpojumu vismaz 300 iedzīvotājiem.

Ķekavas vidusskolas piebūves būvniecība tuvojas noslēgumam

Ķekavas vidusskolas moduļu tipa piebūves būvniecības darbi tuvojas noslēgumam, informē Ķekavas novada pašvaldības Attīstības un būvniecības pārvalde.