Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Ķekavas novada pašvaldība īsteno virkni pasākumu atklātības, pretkorupcijas un labas pārvaldības nodrošināšanā

Ķekavas novada pašvaldība ir ieviesusi un īsteno virkni pasākumu, lai nodrošinātu savā darbībā labu pārvaldību, atklātību un caurspīdīgu lēmumu pieņemšanas procesu, jo īpaši pievēršot uzmanību tam, lai mazinātu un izslēgtu jebkādus korupcijas riskus.

Ķekavas novada pašvaldība pieteiksies uz valsts līdzfinansējumu A7 veloceliņa izbūvei

Ķekavas novada pašvaldība iesniegs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā investīciju projekta pieteikumu par gājēju ceļa un veloceliņa izbūvi gar autoceļu A7, lai pretendētu uz valsts līdzfinansējumu projekta realizēšanai.

Ķekavas novada domes priekšsēdētāja V.Baire sasauks domes ārkārtas sēdi

Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire, respektējot deputātu aicinājumu, sasauks ārkārtas domes sēdi, lai apspriestu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vizīti Ķekavas novada pašvaldībā. Opozīcijas deputāti lūdz pašvaldības vadītāju sasaukt slēgtu sēdi, kas notiks šodien, 14. maijā, plkst..15.00.

Atvērts pieraksts uz vakcinācijas punktu Ķekavā

C līmeņa vakcinācijas punkts Ķekavā - jaunajā Ķekavas vidusskolas korpusā, Gaismas ielā 9 darbosies 8., 9., 13., 14., 15. un 16. maijā. Pieteikties var jebkurš iedzīvotājs, zvanot pa tālruni 8989 vai izmantojot portālu www.manavakcina.lv.