Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Ārkārtējās situācijas laikā Ķekavas novadā bērnudārzi iespēju robežās turpina strādāt

Apzinoties ģimeņu nepieciešamību pēc bērnudārza pakalpojumiem, arī ārkārtējās situācijas laikā Ķekavas novadā pirmsskolas izglītības iestādes turpina darbu iespēju robežās. Vienīgi šobrīd augstās saslimstības ar Covid-19 dēļ darbību līdz 14. decembrim pārtrauc bērnudārzs “Ieviņa” Ķekavā.

Pedagogiem tiks piešķirtas naudas balvas par intensīvo darbu ārkārtējā situācijā

Atzinīgi novērtējot lielo ieguldījumu un intensīvo darbu gan klātienes, gan attālinātā mācību procesa nodrošināšanā, tiks piešķirs naudas balvas Ķekavas novada pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem, kā arī atbalsta un tehniskajam personālam.

Solidarizējoties ar iedzīvotājiem, Ķekavas novada deputāti “iesaldē” sev atalgojumu

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī un to, ka Covid-19 izplatība ir ekonomiski negatīvi ietekmējusi plašu iedzīvotāju daļu, lai izrādītu solidaritāti neskaidrajos ekonomiskajos apstākļos, Ķekavas novada dome šodien, 3. decembrī, nolēma nepiemērot ikgadējo indeksāciju 2021. gadā deputātu darba samaksai.

Izmaiņas skolēnu autobusu kustībā no 3. decembra

Ņemot vērā valdības noteiktos jaunos Covid-19 ierobežojumus, no 3. decembra Ķekavas novadā būs izmaiņas skolēnu autobusu kustībā, lai tādējādi nodrošinātu prasību, kas paredz, ka pasažieru skaits nedrīkst pārsniegt 50% no transportlīdzekļa ietilpības.