ZIŅAS

Ķekavā no Tokijas olimpiskajām spēlēm sagaidīti novada olimpieši

Vakar, 30. jūlijā, no Tokijas olimpiskajām spēlēm Latvijā ieradās 3x3 basketbola izlase, kuras sastāvā ir divi ķekavieši - Agnis Čavars un Nauris Miezis. Svinīgo basketbolistu sagaidīšanu Ķekavas novada Facebook tiešraidē vēroja gandrīz divi tūkstoši cilvēku.

Pieteikties projektam Ķekavas novada ģimeņu stiprināšanai un izaugsmes veicināšanai - līdz 3. augustam

Biedrība “Tici sev” sadarbībā ar biedrību “Urbāna fonds izglītībai un zinātnei” uzsāk projekta realizāciju ģimeņu stiprināšanai un izaugsmes veicināšanai, kura ietvaros aicina pieteikties ģimenes dalībai interaktīvā pasākumu ciklā.

Līdz 4. augustam iespēja pieteikties Ķekavas novada hakatonam

Ķekavas novada hakatons ``Ideju skrejceļš`` ir iespēja Ķekavas novada iedzīvotājiem attīstīt savas idejas un iniciatīvas kopā ar domubiedriem un pieredzējušiem mentoriem, kuri sniegs vērtīgus padomus. Labāko ideju autori saņems balvas, savukārt idejas ar nākotnes potenciālu tiks virzītas turpmākai attīstībai un iekļautas Ķekavas novada attīstības rīcības plānā, kā arī saņems atbalsta finansējumu to realizēšanai.

Ķekavā norisinājies skolēnu dziesmu un deju svētku notikums ‘’Saulesvija’’

Neierastā formātā šogad norisinājās pandēmijas dēļ atceltie XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, kuri notika bez lieluzvedumiem, bet ar mazākiem pasākumiem un digitāliem risinājumiem. Pirmajā svētku pasākumā „Saulesvija”, kas norisinājās jūlijā divu nedēļu garumā visās Latvijas pašvaldībās, piedalījās arī Ķekavas novada kolektīvi.