Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Turpinās jaunveidojamā Ķekavas novada attīstības plānošanas dokumentu izstrādē

Šobrīd ir noslēdzies jaunveidojamā Ķekavas novada attīstības plānošanas dokumentu izstrādes pirmais posms. Notikušas 10 darba grupas un noslēgusies anketēšana e-vidē Ķekavas un Baldones novadu pašvaldībās. Maijā turpināsies attīstības plānošanas dokumentu izstrādes otrais posms un iedzīvotāji ir aicināti piedalīties darba grupu otrajā aplī, iepriekšējā pieteikšanās līdz 5. maijam plkst. 13.00.

Izsludina projektu atbalsta konkursu Ķekavas novada iedzīvotājiem un nevalstiskajām organizācijām

Atbalstot iedzīvotāju intereses, aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā Ķekavas novadā, Ķekavas novada pašvaldība izsludina fizisko personu un nevalstisko organizāciju projektu atbalsta konkursu. Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 30. aprīlim.

Aicinām skolēnus piedalīties konkursā "Enerģijas taupīšanas detektīvi"

Ķekavas novada pašvaldība aicina novada skolu skolēnus kopā ar klasesbiedriem piedalīties konkursā ‘’Enerģijas taupīšanas detektīvi’’, kura ietvaros skolēni līdz 5. maijam var iesūtīt savas klases radošās idejas enerģijas taupīšanai. Klases, kas uzvarēs konkursā, balvā saņems picu katram klases skolēnam un klases audzinātājai.

Piedalies Lielajā Talkā 24. aprīlī

Šogad Lielā Talka norisināsies 24. aprīlī un, ņemot vērā pašreizējo situāciju Latvijā un visā pasaulē, kā arī paaugstinātas drošības un sociālās distancēšanās prasības, šoreiz talka tiek organizēta, lielāku uzsvaru liekot uz individuālo talkošanu.