ZIŅAS

Aicinām iedzīvotājus iesniegt priekšlikumus 2022.gada budžetam

Ķekavas novada pašvaldība ir uzsākusi darbu pie nākamā gada budžeta plānošanas un šī gada darbu izvērtēšanas. Uzsākot plānošanas procesu, aicinām iedzīvotājus iesniegt savas idejas, ieteikumus, priekšlikumus un risināmos jautājumus tālākai novada veiksmīgai izaugsmei.

Invaliditātes noteikšana ārkārtējās situācijas laikā

Ķekavas novada Sociālais dienests apkopojis biežāk uzdotos jautājumus un atbildes par invaliditātes noteikšanu ārkārtējās situācijas laikā.

Aicinām pieteikties supervizorus

Lai Ķekavas novada pedagogiem sniegtu psihoemocionālo atbalstu Covid 19 pandēmijas radīto seku mazināšanai, Izglītības, kultūras un sporta pārvalde līdz 3.novembrim izsludina pieteikšanos un meklē supervizorus.

Pļavniekkalna sākumskola ir starp 22 Latvijas izglītības iestādēm, kas saņem “eTwinning Skola” atzinības zīmi un Eiropas Komisijas pateicības vēstuli

Pļavniekkalna sākumskola ir starp tām 22 Latvijas izglītības iestādēm, kas aprīlī ieguva “eTwinning Skola” statusu. Oktobra beigās izglītības iestādes beidzot saņems arī oficiālu apliecinājumu statusa iegūšanai – “eTwinning Skola” atzinības zīmi, karogu un suvenīrus, kā arī ES Inovāciju, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāres Marijas Gabrielas (Mariya Gabriel) pateicības vēstuli.