ZIŅAS

Ķekavas novads gatavojas sagaidīt mājās olimpiskos čempionus Agni Čavaru un Nauri Miezi

Latvijas 3x3 basketbola izlase, kuras sastāvā ir divi ķekavieši - Agnis Čavars un Nauris Miezis, kuri 28. jūlijā Tokijā kļuva par olimpiskajiem čempioniem un jau rīt, 30. jūlijā, ieradīsies Latvijā. Ķekavas novads lepojas ar saviem novadniekiem un gatavojas puišus sagaidīt mājās, aicinot arī pārējos novada iedzīvotājus vērot sagaidīšanu Ķekavas novada Facebook tiešraidē.

Šovakar tiešraidē sagaidīsim mājās Ķekavas novada olimpiešus

Jau šovakar, 30. jūlijā, no Tokijas olimpiskajām spēlēm Latvijā ierodas 3x3 basketbola izlase, kuras sastāvā ir divi ķekavieši - Agnis Čavars un Nauris Miezis. Ķekavas novads puišus šovakar gaidīs mājās, Ķekavā, un aicina arī visus pārējos sekot līdzi sagaidīšanai Ķekavas novada Facebook tiešraidē plkst. 19:30.

Pieteikties projektam Ķekavas novada ģimeņu stiprināšanai un izaugsmes veicināšanai - līdz 3. augustam

Biedrība “Tici sev” sadarbībā ar biedrību “Urbāna fonds izglītībai un zinātnei” uzsāk projekta realizāciju ģimeņu stiprināšanai un izaugsmes veicināšanai, kura ietvaros aicina pieteikties ģimenes dalībai interaktīvā pasākumu ciklā.

Aicina piedalīties ekskursijā “Ekspedīcija uz Nāves salu”

Šī gada 14. augustā Salaspils novads sadarbībā ar jauno apvienoto Ķekavas novadu organizēs starpnovadu pasākumu, tādējādi popularizējot ūdens tūrisma iespējas un Daugavas kā abu novadu robežupes izmantošanu ūdens tūrisma aktivitātēm abos novados.