Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Ķekavas novada pašvaldība saņem Valsts kontroles atzinīgu vērtējumu par atbalsta sniegšanu iedzīvotājiem ārkārtējās situācijas laikā

Pagājušajā gadā Ķekavas novada pašvaldība izmaksājusi gan jau ierastos pabalstus, gan saistībā ar ārkārtējo situāciju papildus iedzīvotāju atbalstam izmaksāti arī krīzes pabalsti vairāk kā 16 tūkstošu eiro apmērā. Kā norāda Valsts kontroles ziņojums, tas ir astotais būtiskākais izlietoto līdzekļu apmērs no visām pašvaldībām.

Turpinās bērnu reģistrācija uzņemšanai 1. klasē 2021./2022. mācību gadā

Šobrīd Ķekavas novada pašvaldības dibinātajās vispārējās izglītības iestādēs mācībām 1.klasē 2021./2022. mācību gadā ir reģistrēti 330 pieteikumi. Pieteikumu reģistrēšana nākamajam mācību gadam turpināsies līdz 2021. gada 30. aprīlim.

Noskaidroti Ziemassvētku rotājumu konkursa uzvarētāji

Ziemassvētku rotājumu konkurss “Uzmirdzi Ķekavas novadā 2020” tiek rīkots jau ceturto reizi un šoreiz tajā ir bijis vislielākais dalībnieku skaits – tika saņemti 35 pieteikumi. Konkursa žūrija ir izvēlējusies desmit konkursa laureātus, kuru rotājumu kompozīcijas bijušas gan krāšņas, gan labi pieejamas apskatei novada iedzīvotājiem, tāpat noskaidrota arī iedzīvotāju simpātija.

Ķekavas novada kultūras un bibliotēku jaunumus turpmāk uzzini ‘’Ķekavas novads Kultūra’’ Facebook lapā

Lai iedzīvotājiem sociālajos medijos padarītu vieglāk pieejamu un pārskatāmu informāciju par kultūras un bibliotēku jaunumiem Ķekavas novadā, turpmāk, no 1. februāra, visas ziņas par novada kultūras un bibliotēku dzīvi tiks publicētas vienkopus Facebook lapā ‘’Ķekavas novads Kultūra’’.