Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Pavasarī Ķekavas novads kļūst krāšņāks

Ķekavas novads pavasarī kļūst ziedošāks un krāšņāks, jo arī šogad novada apstādījumos un puķu dobēs tiek stādītas pavasara puķes. Kopumā visā novadā dobēs, puķu kastēs un traukos tiks sastādītas 6392 atraitnītes.

Piesakies līdzfinansējumam nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai!

Ķekavas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos līdzfinansējuma saņemšanai dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes sistēmai vai centralizētajai kanalizācijas sistēmai.

Paziņojums par ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma sabiedrisko apspriešanu

Paziņojums par AS “Putnu fabrika Ķekava” mājputnu intensīvas audzēšanas kompleksa pārbūves un ražošanas apjomu palielināšanas Ķekavas novadā ietekmes uz vidi ziņojuma sabiedrisko apspriešanu.

Pļavniekkalna sākumskola ieguvusi ‘’eTwinning Skola’’ statusu

Pļavniekkalna sākumskola ir ieguvusi Eiropas Komisijas piešķirto "eTwinning Skola" statusu, kas apliecina skolas ieguldījumu ne tikai projektu īstenošanā un pedagogu profesionālajā pilnveidē, bet arī digitālo prasmju un e-drošības attīstīšanā izglītības iestādē. Savukārt pedagogu un skolēnu īstenotie ‘’eTwinning’’ projekti "Pagaršo Brī-Brū-Krau maizes kraukšķi!" un "Droši nedrošās spēles" ir ieguvuši Nacionālo kvalitātes sertifikātu.