ZIŅAS

Izsludinām Ķekavas novada uzņēmēju gada balvas konkursu

Ķekavas novada pašvaldība no 12. augusta līdz 15. septembrim aicina pieteikt pretendentus ceturtajai Ķekavas novada uzņēmēju gada balvai. Konkursa uzvarētāji deviņās nominācijās tiks godināti 30.oktobrī Ķekavas novada uzņēmēju dienu laikā.

Valdība atbalsta Ķekavas apvedceļa būvniecību kā pirmo nozīmīgo industriālo publiskās un privātās partnerības projektu Baltijā

Latvijas Republikas Ministru kabinets 11.augustā atbalstīja Ķekavas apvedceļa būvniecību kā pirmo nozīmīgo industriālo publiskās un privātās partnerības (PPP) projektu Baltijā, kas tiks īstenots pēc “projektē-būvē-uzturi-finansē” modeļa.

No 13. līdz 29.augustam Titurgā plānots siltumenerģijas padeves pārtraukums

Siltumtīklu modernizācijas projekta ietvaros no 13. līdz 29. augustam Baložos tiks veikts siltumenerģijas padeves pārtraukums dzīvojamām mājām - Uzvaras prospektā 1 un 1 A, kā arī Krišjāņa Barona ielā 2.

Izstrādāta vienota pašvaldības sporta bāzu un izglītības iestāžu sporta infrastruktūras piešķiršanas kārtība

Ķekavas novada pašvaldība ir izstrādājusi vienotu pašvaldības sporta bāzu un izglītības iestāžu sporta infrastruktūras piešķiršanas kārtību, lai nodrošinātu obligātās vispārējās izglītības un profesionālās ievirzes sporta izglītības norisi, kā arī veicinātu sporta aktivitātes un sporta nozares attīstību Ķekavas novadā.