ZIŅAS

Ķekavā no Tokijas olimpiskajām spēlēm sagaidīti novada olimpieši

Vakar, 30. jūlijā, no Tokijas olimpiskajām spēlēm Latvijā ieradās 3x3 basketbola izlase, kuras sastāvā ir divi ķekavieši - Agnis Čavars un Nauris Miezis. Svinīgo basketbolistu sagaidīšanu Ķekavas novada Facebook tiešraidē vēroja gandrīz divi tūkstoši cilvēku.

Pieteikties projektam Ķekavas novada ģimeņu stiprināšanai un izaugsmes veicināšanai - līdz 3. augustam

Biedrība “Tici sev” sadarbībā ar biedrību “Urbāna fonds izglītībai un zinātnei” uzsāk projekta realizāciju ģimeņu stiprināšanai un izaugsmes veicināšanai, kura ietvaros aicina pieteikties ģimenes dalībai interaktīvā pasākumu ciklā.

Aicina piedalīties ekskursijā “Ekspedīcija uz Nāves salu”

Šī gada 14. augustā Salaspils novads sadarbībā ar jauno apvienoto Ķekavas novadu organizēs starpnovadu pasākumu, tādējādi popularizējot ūdens tūrisma iespējas un Daugavas kā abu novadu robežupes izmantošanu ūdens tūrisma aktivitātēm abos novados.

Latvijas 3x3 basketbolisti, kuru sastāvā ķekavieši Agnis Čavars un Nauris Miezis, Tokijas olimpiskajās spēlēs izcīnījuši zeltu

Latvijas 3x3 basketbola izlase, kuras sastāvā Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un divi ķekavieši - Agnis Čavars un Nauris Miezis, 28. jūlijā Tokijā kļuva par olimpiskajiem čempioniem.