ZIŅAS

Deviņos novados notikušas diskusijas pašvaldībās par iesaisti sociālās uzņēmējdarbības veicināšanā

2019.gadā laikā no oktobra līdz decembrim LEADER projekta “Veiksmīgs sociālais uzņēmējs lauku teritorijā” ietvaros 9 Latvijas novadu pašvaldībās norisinājās semināri pašvaldību darbiniekiem ar mērķi sniegt informāciju par pašvaldības iespējām sociālās uzņēmējdarbības veicināšanā.

Aicinām pieteikties dalībai stendā „Radīts Ķekavas novadā”

Ķekavas novada mājražotāji un amatnieki aicināti piedalīties starptautiskajā izstādē "Pavasaris 2020" kopējā stendā "Radīts Ķekavas novadā", kas norisināsies no 2. līdz 4. aprīlim izstāžu kompleksā "Rāmava".

Rīgas un Pierīgas pašvaldību vadītāji aicina valsti sadarboties un kopīgi efektivizēt transporta sistēmu

Rīgas un Pierīgas pašvaldību vadītāji aicina valsti sadarboties un kopīgi efektivizēt transporta sistēmu, attīstot pārsēšanās punktus, veicinot “park&ride” stāvvietu izbūvi, vienādojot braukšanas biļešu tarifus un citas lietas. 15. janvārī 11 Pierīgas pašvaldību, tostarp, Ķekavas novada, un Rīgas domes vadītāji parakstīja vēstuli Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam un satiksmes ministram Tālim Linkaitam ar aicinājumu organizēt kopējo tikšanos un sākt darbu par Rīgas metropoles mobilitātes vīzijas un vienotas sabiedriskā transporta sistēmas izveides.

Ķekavas novadā uzstādītas vairāk kā 40 jaunas digitālās videonovērošanas kameras

Reģionālās pašvaldības policija (RPP), balstoties uz apstiprināto vienoto novada videonovērošanas koncepciju, sabiedriskās kārtības un iedzīvotāju drošības uzlabošanas nolūkos 2019. gadā Ķekavas novadā uzstādījusi 42 jaunas modernas digitālās videonovērošanas kameras.