ZIŅAS

Apstiprina Ķekavas novada pašvaldības budžetu 2020. gadam

Ķekavas novada dome 25. janvārī apstiprināja 2020. gada Ķekavas novada pašvaldības budžetu 46 milj. eiro apmērā, lielāko artavu atvēlot novada trim prioritātēm - izglītībai un skolu paplašināšanai, vides labiekārtošanai, ielu un ceļu infrastruktūrai.

Pašvaldība ciemojas pie viena no lielākajiem darba devējiem novadā

Turpinot 2019.gadā iesākto viesošanos pie Ķekavas novada uzņēmumiem, 21.janvārī domes priekšsēdētāja viesojās pie viena no lielākajiem novada darba devējiem- uzņēmuma “Maxima Latvija”. Apmeklēt novada uzņēmumus un uzklausīt uzņēmēju pieredzes stāstus plānots arī 2020.gadā.

Sākusies parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) lēmusi, ka parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem “Grozījumi Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā” un “Grozījums likumā "Par pašvaldībām” notiks no 2020. gada 16. janvāra līdz 14. februārim.

Strītbola laukuma izveidei Baložos apstiprināts ES finansējums

Lauku atbalsta dienests ir apstiprinājis finansējuma piešķiršanu vairāk kā 25 000 eiro apmērā Ķekavas novada pašvaldības projektam, kas paredz izveidot strītbola laukumu Baložos. Pārējo izbūvei nepieciešamo finansējumu pašvaldība atvēlējusi 2020. gada budžetā.