Turpinoties darbiem būvobjektā “Uzvaras prospekta pārbūve no Baložu ielas līdz Lakstīgalu ielai Baložos, Ķekavas novadā’’, tiek mainīta satiksmes organizācija Baložos, no Titurgas ielas līdz Baložu ielai, kur tiks noteikta vienvirziena kustība.


Sarežģīto epidemioloģisko prasību dēļ maijā paredzētie gadatirgi Ķekavas novadā - 23. maijā Ķekavā un 29. maijā Baložos - netiks organizēti.


Ķekavas novada pašvaldība, atjaunojot tai piederošo ēku Ķekavā, Gaismas ielā 4a, ir izveidojusi modernas un drošības prasībām atbilstošas telpas Reģionālajai pašvaldības policijai.


Zāļu valsts aģentūra (ZVA) izstrādājusi informatīvu materiālu, kas satur pierādījumos balstītu un uzticamu informāciju par līdz šim lietošanai apstiprināto Covid-19 vakcīnu darbību un būtiskākajām blakusparādībām.


Ķekavas novada pašvaldības uzdevumā nākamnedēļ Ķekavā tiks uzsākti būvdarbi veloceliņa pirmā posma izbūvei gar autoceļu A7- no Rīgas ielas 1a Vimbukrogā līdz mājām “Annužas” Alejās.


Ķekavas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos līdzfinansējuma saņemšanai dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes sistēmai vai centralizētajai kanalizācijas sistēmai.


Ķekavas novada pašvaldība aicina uzņēmējus piedāvāt darbavietas novadā deklarētajiem skolēniem vecumā no 13 līdz 18 gadiem, kas mācās Ķekavas novada vispārējās izglītības iestādēs, saņemot atbalstu no Nodarbinātības valsts aģentūras un Ķekavas novada pašvaldības.


Šobrīd ir noslēdzies jaunveidojamā Ķekavas novada attīstības plānošanas dokumentu izstrādes pirmais posms. Notikušas 10 darba grupas un noslēgusies anketēšana e-vidē Ķekavas un Baldones novadu pašvaldībās. Maijā turpināsies attīstības plānošanas dokumentu izstrādes otrais posms un iedzīvotāji ir aicināti piedalīties darba grupu otrajā aplī, iepriekšējā pieteikšanās līdz 5. maijam plkst. 13.00.


Ķekavas novadā tiek veikti sakopšanas un labiekārtošanas darbi
Lai, iestājoties vasarai, novada iedzīvotāji varētu priecāties par sakoptu un pievilcīgu vidi, Ķekavas novada pašvaldības Īpašumu pārvalde veic sakopšanas un labiekārtošanas darbus visā Ķekavas novadā.
Uzsāks projektēt un būvēt Pļavniekkalna sākumskolas piebūvi pēc valsts aizdevuma saņemšanas
Atbilstoši Ķekavas novada domes lēmumam, pašvaldība ir pieteikusies aizņēmumam no Valsts kases Pļavniekkalna sākumskolas moduļu tipa piebūves būvniecībai. Pēc aizņēmuma saņemšanas tiks parakstīts līgums par skolas piebūves projektēšanu un būvdarbiem. Jauno skolas piebūvi ar 10 mācību klasēm 260 bērniem paredzēts uzbūvēt šī gada laikā.
Ķekavas Mūzikas skola uzņem jaunus audzēkņus
Ķekavas Mūzikas skola 2020./2021.mācību gadā aicina mācīties PROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀS!
Pasniedz apbalvojumu “Ķekavas novada Goda pilsonis”
Novērtējot ieguldījumu Ķekavas novada attīstībā, 4. maijā tika pasniegts Ķekavas novada pašvaldības apbalvojums “Ķekavas novada Goda pilsonis” režisorei Dzintrai Gekai-Vaskai, uzņēmējam - akmeņkalim Pēterim Zvaunim un Latvijas savienības "Černobiļa" viceprezidentam Mārim Šopam.
Paziņojums par lokālplānojumu un detālplānojumu publiskās apspriešanas sanāksmēm maijā
Informējam, ka līdz ar veiktajiem grozījumiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, publisko apspriešanu vietējās pašvaldības ilgtspējīgas attīstības stratēģijai, attīstības programmai, lokālplānojumiem, detālplānojumiem un tematiskajiem plānojumiem, tai skaitā publiskās apspriešanas sanāksmi, turpmāk atļauts organizēt neklātienes formā (attālināti), ievērojot likumā noteiktos nosacījumus.
Iznācis informatīvā izdevuma "Ķekavas Novads" maija numurs
Otrdien, 11.maijā iznācis informatīvā izdevuma "Ķekavas Novads" jaunākais numurs. Tajā aicinām lasīt par to, kā Ķekavas novadā norisinājās Lielā Talka un akcija „Iestādi koku”, Reģionālās pašvaldības policijas jaunajām telpām, kā arī aktuālkajiem vides infrastruktūras uzlabošanas projektiem. Šomēnes avīzei īpašais pielikums - pašvaldību vēlēšanas!
Ķekavas novada attīstības dokumentu izstrādes ietvaros šonedēļ sākās tematisko un teritoriālo darba grupu otrais posms
Strādājot pie jaunveidojamā Ķekavas novada attīstības plānošanas stratēģijas un programmas izstrādes, šonedēļ sākās tematiskās un teritoriālās darba grupu otrais posms. Darba grupas no 10. līdz 18. maijam notiks attālināti – Zoom, platformā, nosūtot pieejas datus visiem tiem dalībniekiem, kuri pieteicās dalībai šajās darba grupās.
Šonedēļ seniori vakcinācijas centros no 9:00 – 10:00 var vakcinēties bez iepriekšējas pieteikšanās
No 10. līdz 16. maijam seniori var vakcinēties lielā mēroga vakcinācijas centros bez iepriekšējas pieteikšanās no 9:00 – 10:00 dienās, kad liela mēroga centri strādās.
Mežos sācies ugunsnedrošais periods
Valsts meža dienests ar 26. aprīli ir noteicis meža ugunsnedrošā laikposma sākumu visā valsts teritorijā. Meža īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem, kā arī tiem, kas mežā dodas atpūsties, līdz ar ugunsnedrošā laikposma iestāšanos, ir jānodrošina ugunsdrošības noteikumu prasību ievērošana mežā.
Veloceliņa būvniecības ietvaros notiks ceļmalas sakopšanas darbi gar autoceļu A7
Ķekavas novada pašvaldības uzdevumā Ķekavā ir uzsākti būvdarbi veloceliņa pirmā posma izbūvei gar autoceļu A7- no Rīgas ielas 1a Vimbukrogā līdz mājām “Annužas” Alejās. Lai varētu veikt veloceliņa izbūvi, notiks ceļmalas sakopšanas darbi, tajā skaitā koku izzāģēšana, savukārt pēc būvdarbu veikšanas paredzēts veidot jaunus apstādījumus.
Lauksaimniecības Forums 2021
Izstāžu komplekss “Rāmava” sadarbībā ar nozares dalībniekiem rīko forumu tiešsaistē “Lauksaimniecības forums 2021”.
Atvērts pieraksts uz vakcinācijas punktu Ķekavā
C līmeņa vakcinācijas punkts Ķekavā - jaunajā Ķekavas vidusskolas korpusā, Gaismas ielā 9 darbosies 8., 9., 13., 14., 15. un 16. maijā. Pieteikties var jebkurš iedzīvotājs, zvanot pa tālruni 8989 vai izmantojot portālu www.manavakcina.lv.
Radio SWH savas dzimšanas dienas tūres ietvaros 19. maijā apmeklēs Ķekavas novadu
Radio SWH, svinot savu 28 gadu dzimšanas dienu, maijā dosies Latvijas novadu izziņas tūrē, apciemojot 16 Latvijas pilsētas un novadus, starp kuriem ir arī Ķekavas novads, kurā radio pārstāvji viesosies 19. maija rītā.
Ķekavas novada akcijā “Iestādi koku” iestādīti 242 koki un dekoratīvie krūmi
Pievēršot lielāku uzmanību labiekārtotas un zaļākas vides veidošanai Ķekavas novadā, Lielās Talkas ietvaros, Ķekavas novada iedzīvotāji un pašvaldības darbinieki piedalījās koku stādīšanas akcijā “Iestādi koku”, kuras ietvaros iestādīti 242 koki un dekoratīvie krūmi.
Paziņojums par detālplānojuma projekta un vides pārskata nekustamajā īpašumā Rīgas ielā 59, Baložos, Ķekavas novadā publisko apspriešanu
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 19 “Par detālplānojuma projekta un vides pārskata nekustamajam īpašumam Rīgas ielā 59, Baložos, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.
Tuvojoties vasaras brīvlaikam policija aicina vecākus ar bērniem pārrunāt drošības jautājumus
Pienākot gada siltajam laikam un tuvojoties vasaras brīvlaikam, Reģionālā pašvaldības policija iesaka vecākiem ar saviem bērniem atkārtoti izrunāt svarīgus jautājumus par drošību mājās, sabiedriskās vietās un internetā.
“EXIT RĪGA tūristu dienas” pirmais posms – Ķekavas un Baldones novados!
Ķekavas un Baldones novadi ir daļa no EXIT RĪGA tūrisma reģiona un līdz ar pirmajiem pavasara mirkļiem ir klāt arī jaunā aktivitāšu sezona!
Uzvaras prospekta pārbūves būvdarbus plāno pabeigt līdz jūnija beigām
Uzvaras prospekta pārbūves ietvaros šobrīd ir pilnībā pabeigti lietus un sadzīves kanalizācijas izbūves darbi, kā arī ūdensvada izbūve, līdz ar to turpmāk Titurgas iedzīvotājiem nav plānoti vairs īslaicīgi ūdens atslēgumi.
Paziņojums par lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajam īpašumam Zāļu ielā 7, Rāmavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu “Par lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā Zāļu ielā 7, Rāmavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”.
Paziņojums par lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajam īpašumam Rāmavas ielā 33, Rāmavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu “Par lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā Rāmavas ielā 33, Rāmavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”.
Paziņojums par detālplānojuma nekustamajam īpašumam “Zvirbuļi un Zvirbuļi-1”, Lapeniekos, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu “Par detālplānojuma “Zvirbuļi un Zvirbuļi-1” nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Rozītes”, Daugmalē, Daugmales pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 18 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam “Rozītes” Daugmalē, Daugmales pagastā, Ķekavas novadā”.
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Teiksmas”, Odukalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 17 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Teiksmas”, Odukalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 10).
Paziņojums par detālplānojuma “Dārziņi” grozījumu izstrādes uzsākšanu daļā - nekustamajā īpašumā Dālderu ielā 1, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 16 “Par detālplānojuma “Dārziņi” grozījumu izstrādes uzsākšanu daļā – nekustamajam īpašumam Dālderu ielā 1, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 10).
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Teikmaņi”, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 15 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Teikmaņi”, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 10).
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Niedrupes”, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 14 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Niedrupes”, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 10).
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Vižņi”, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 13 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Vižņi”, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 10).
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Īsteni”, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 12 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Īsteni”, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 10).
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Olektīte”, Valdlaučos, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 11 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Olektīte”, Valdlaučos, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 10).
Paziņojums par detālplānojuma uzsākšanu nekustamajā īpašumā Meža ielā 45, Baložos, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 10 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam Meža ielā 45, Baložos, Ķekavas novadā”.
Lielajā Talkā sakoptas vairāk kā 40 novada vietas
Ķekavas novadā Lielā Talka šogad norisinājusies vairāk kā 40 dažādās vietās, kas tika oficiāli reģistrētas, tomēr novada iedzīvotāji talkojuši arī individuālajās talkās, sakopjot savus privātīpašumus un apkārtni. Tāpat Lielās Talkas ietvaros sakopti meži, ceļmalas, pļavas un piemiņas vietas visā novadā.
Pie Baložu bibliotēkas uzstādīts viedais grāmatu skapis
Šodien, 28. aprīlī, pie Baložu pilsētas bibliotēkas, kas atrodas Skolas ielā 4, tika uzstādīts pirmais bibliotēku viedais grāmatu skapis Ķekavas novadā, kas ļaus ikvienam Baložu bibliotēkas lasītājam bezkontakta veidā ērti saņemt grāmatas ārpus bibliotēkas darba laika.
Černobiļas katastrofa pirms 35 gadiem, tās seku likvidēšanā piedalījās arī 26 Ķekavas novada iedzīvotāji
26. aprīlī aprit 35 gadi kopš pasaulē 1986. gada 26. aprīlī naktī plkst. 1.23 notika lielākā Černobiļas atomelektrostacijas katastrofa. Pēc Latvijas savienības „Černobiļa” sniegtajiem datiem, no Ķekavas novada Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas darbos piedalījās 26 personas, no Ķekavas – 15, Baložiem – 9, Daugmales – 2.
Ķekavas novadā norisinājušās Enerģijas dienas skolēniem
Ķekavas novada pašvaldība Eiropas Klimata Iniciatīvas (EUKI) programmas projekta “Pārrobežu sadarbība kapacitātes stiprināšanai energoefektivitātes jomā” ietvaros no 19. līdz 22. aprīlim īstenojusi izglītojošus pasākumus novada skolēniem.
Pašvaldība finansiālu atbalstu piešķīrusi 22 vasaras nometņu projektiem
Veicinot un atbalstot izglītības iestāžu, pašvaldības institūciju un sabiedrisko organizāciju iniciatīvu vasaras nometņu projektu izstrādē un realizācijā, Ķekavas novada pašvaldība 12 985 eiro apmērā līdzfinansēs 22 dažādas dienas un diennakts nometnes.
Ķekavas novadā uzsākti grants ceļu sakārtošanas darbi
Līdz ar pavasara iestāšanos Ķekavas novada pašvaldība visā novadā ir uzsākusi pašvaldības grants ceļu segumu virskārtas līdzināšanu, kā arī ceļa virsējās kārtas noklāšanu ar putekļu absorbējošu materiālu.
Pilotprojekta “CLEAN” ietvaros Ķekavas novadā darbojas jau 41 atkritumu šķirošanas punkts
Ķekavas novada privātmāju iedzīvotāji aktīvi izmanto Ķekavas novada pašvaldības un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “Clean R” piedāvāto videi draudzīgo risinājumu - pateicoties iedzīvotāju iniciatīvai darbojas jau 41 šķirošanas punkts.
Iespēja pieteikties mājas kafejnīcu dienām
Ķekavas novadā un Baldones novadā Mājas kafejnīcu dienas norisināsies 2021. gadā no 17. līdz 19. septembrim. Aicinām šajā pasākumā pieteikt dalību gan ēdināšanas uzņēmumus, gan vietējos iedzīvotājus, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, bet šajā dienā ir ar mieru atvērt savas mājas, vai kādu citu vietu, un piedāvāt savu īpašo ēdienu.
Paziņojums par lokālplānojuma un detālplānojumu publiskās apspriešanas norisi
Informējam, ka līdz ar veiktajiem grozījumiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, kas stājušies spēkā 2021.gada 25.martā, publisko apspriešanu vietējās pašvaldības ilgtspējīgas attīstības stratēģijai, attīstības programmai, lokālplānojumiem, detālplānojumiem un tematiskajiem plānojumiem, tai skaitā publiskās apspriešanas sanāksmi, turpmāk atļauts organizēt attālināti neklātienes formā, ievērojot likumā noteiktos nosacījumus.
Pavasarī Ķekavas novads kļūst krāšņāks
Ķekavas novads pavasarī kļūst ziedošāks un krāšņāks, jo arī šogad novada apstādījumos un puķu dobēs tiek stādītas pavasara puķes. Kopumā visā novadā dobēs, puķu kastēs un traukos tiks sastādītas 6392 atraitnītes.
Paziņojums par ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma sabiedrisko apspriešanu
Paziņojums par AS “Putnu fabrika Ķekava” mājputnu intensīvas audzēšanas kompleksa pārbūves un ražošanas apjomu palielināšanas Ķekavas novadā ietekmes uz vidi ziņojuma sabiedrisko apspriešanu.
Pļavniekkalna sākumskola ieguvusi ‘’eTwinning Skola’’ statusu
Pļavniekkalna sākumskola ir ieguvusi Eiropas Komisijas piešķirto "eTwinning Skola" statusu, kas apliecina skolas ieguldījumu ne tikai projektu īstenošanā un pedagogu profesionālajā pilnveidē, bet arī digitālo prasmju un e-drošības attīstīšanā izglītības iestādē. Savukārt pedagogu un skolēnu īstenotie ‘’eTwinning’’ projekti "Pagaršo Brī-Brū-Krau maizes kraukšķi!" un "Droši nedrošās spēles" ir ieguvuši Nacionālo kvalitātes sertifikātu.
Rāmavas ielā atsāk iekšpagalma asfaltēšanas darbus
Ķekavas novada pašvaldība 12. aprīlī atsāk ielas seguma asfaltēšanas darbus Rāmavā, Rāmavas ielā. Darbu ietvaros pie šīs mājas tiks atjaunota ielas seguma virskārta, informē Īpašumu pārvalde.
Ķekavas novadā pašvaldību vēlēšanās startēs 10 politiskās partijas vai to apvienības
Pēc Centrālās Vēlēšanu komisijas (CVK) datiem Ķekavas novadā pašvaldību vēlēšanās startēs 10 politiskās partijas vai partiju apvienību deputātu kandidātu saraksti. Lai noskaidrotu kandidātu sarakstu numuru, 12. aprīlī Ķekavas kultūras namā tika rīkota numuru izloze.
Ķekavas peldbaseins vēl joprojām ir slēgts publiskajam apmeklējumam
Atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem ierobežojumiem saistībā ar Covid-19 mazināšanu šobrīd Ķekavas peldbaseins ir atvērts tikai Ķekavas novadu pārstāvošajiem Latvijas izlases sportistu un kandidātu, kā arī Virslīgas komandu treniņiem un spēlēm. Publiskajam apmeklējumam - slēgts.
Paziņojums par detālplānojuma uzsākšanu nekustamajā īpašumā Titurgas ielā 13A, Baložos, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 1.aprīlī pieņēmusi lēmumu “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam Titurgas ielā 13A, Baložos, Ķekavas novadā”.
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Taciņas”, Lapeniekos, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 1.aprīlī pieņēmusi lēmumu “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam “Taciņas”, Lapeniekos, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā”.
Paziņojums par detālplānojuma nekustamajam īpašumam Asteru ielā 30, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai
Ķekavas novada dome 2021.gada 1.aprīlī pieņēmusi lēmumu “Par detālplānojuma “Asteru ielā 30” nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.
Paziņojums par lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajam īpašumam “Grifi”, Vimbukrogā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai
Ķekavas novada dome 2021.gada 4.februārī pieņēmusi lēmumu “Par lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā “Grifi”, kadastra numurs 8070 008 2758, Vimbukrogā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”.
Paziņojums par detālplānojuma “Ķiršziedi” grozījumu Rāmavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai
Ķekavas novada dome 2021.gada 18.martā pieņēmusi lēmumu “Par detālplānojuma “Ķiršziedi” grozījumu nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.
Paziņojums par detālplānojuma “Dārznieki” grozījumu Odukalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai
Ķekavas novada dome 2021.gada 4.martā pieņēmusi lēmumu “Par detālplānojuma “Dārznieki” grozījumu nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.
Paziņojums par detālplānojuma nekustamajam īpašumam Akmeņkaļu ielā 13, Alejās, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai
Ķekavas novada dome 2020.gada 17.decembrī pieņēmusi lēmumu “Par detālplānojuma “Akmeņkaļu iela 13” nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.
Paziņojums par detālplānojuma nekustamajam īpašumam “Pilbārži”, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai
Ķekavas novada dome 2020.gada 15.oktobrī pieņēmusi lēmumu “Par detālplānojuma “Pilbārži” nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.
Ķekavas novadā būs astoņi pašvaldību vēlēšanu iecirkņi
Ķekavas novada vēlēšanu komisija informē, ka vēlētājiem ir tiesības balsot tajā pašvaldībā, kur ir viņu reģistrētā dzīvesvieta 90 dienas pirms vēlēšanu dienas vai pašvaldībā, kur viņiem pieder likumā noteiktā kārtībā reģistrēts nekustamais īpašums. Varēs balsot jebkurā savas pašvaldības vēlēšanu iecirknī. Ķekavas novadā būs kopā būs 8 vēlēšanu iecirkņi
Grafiķes un gleznotājas Elīnas Alkas Rikmanes izstāde "Māja" Ķekavas Mākslas skolas izstāžu zālē
No 12. aprīļa līdz 31. maijam Ķekavas Mākslas skolas izstāžu zālē būs apskatāma grafiķes un gleznotājas Elīnas Alkas Rikmanes izstādi "Māja". Šobrīd pulcēšanās ierobežojumu dēļ izstādi varēs aplūkot pa izstāžu zāles logiem.
Iedzīvotājus aicina jau tagad pieteikties vakcīnai pret Covid-19 vietnē manvakcina.lv vai 8989
Tuvāko nedēļu laikā līdz maija sākumam Latvijā gaidāmas vairāk nekā 236 000 vakcīnu piegādes. Lai plānotu operatīvu un ģeogrāfiski vienmērīgu vakcinācijas procesu visā Latvijas teritorijā, iedzīvotāji jau tagad aicināti pieteikties Covid-19 vakcīnai vietnē manavakcina.lv un pa tālruni 8989.
Rail Baltica projekta aktualitātes
Lai iedzīvotāji varētu ērti sekot līdzi Rail Baltica projekta aktualitātēm, visa informācija par posmu, kas šķērso Ķekavas novadu "Vangaži – Salaspils – Misa" pieejama Rail Baltica projekta mājaslapā.
CVK nosaka pašvaldību vēlēšanās domēs ievēlējamo deputātu skaitu
Centrālā vēlēšanu komisija 2021. gada 26. janvārī, noteica 5. jūnija pašvaldību vēlēšanās domēs ievēlējamo deputātu skaitu. Sešās valstspilsētās un 35 novados kopumā būs jāievēl 683 deputāti. Divās valstspilsētās būs jāievēl 13 deputāti, 22 pašvaldību domēs – 15 deputāti, 16 novadu domēs – 19 deputāti, bet vienā novadā – 23 deputāti.
Baložos pabeigti Jaunatnes ielas izbūves darbi
Baložu pilsētā turpinās darbs pie projekta īstenošanas, kas paredz divu ielu pārbūvi – Jaunatnes ielu un Uzvaras prospektu. Šobrīd ir noslēgušies izbūves darbi Jaunatnes ielā. Projekta ietvaros Jaunatnes ielā ir izbūvēta iela ar asfalta segumu, gājēju ietve, ielas apgaismojums, ūdensvads un lietus ūdens novadīšanas sistēma.
  Drukāt