Aicina pieteikties dalībai stendā “Radīts Ķekavas novadā”

 Ķekavas novada mājražotāji un amatnieki aicināti piedalīties starptautiskajā izstādē "Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2019" kopējā stendā "Radīts Ķekavas novadā", kas norisināsies no 3. līdz 5. oktobrim izstāžu kompleksā "Rāmava".

 

Saskaņā ar izstādes organizatoru SIA "A.M.L." norādījumiem, dalībai tirdzniecības zonā tiks apstiprināti dalībnieki, kuri atbilst izstādes tematikai "Lauku sēta un tai raksturīgais, dārza darbi un iekārtošana, mājražotāju pārtikas izstrādājumi". Izstādes tematikā neiekļaujas produkcija, kas ir plastmasas rotaļlietas un citas importētas mantas, ziepes un citi līdzīgi izstrādājumi, apģērbs, kas nav paredzēts dārza darbiem, rotaslietas, rotas.

 

Lai veicinātu Ķekavas novadā radītās produkcijas atpazīstamību izstādes apmeklētāju un nozares profesionāļu vidū, kā arī uzzinātu klientu atsauksmes, Ķekavas novada pašvaldība aicina vietējos mājražotājus un amatniekus iepazīstināt ar sevi un savu produkciju vienotā stendā "Radīts Ķekavas novadā".

 

Dalībnieku pieteikumi tiks gaidīti līdz 31. jūlijam, rakstot e-pastu uz turisms@kekava.lv. Interesenti aicināti sazināties ar Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centra direktora pienākumu izpildītāju Jāni Bērziņu, zvanot pa tālr. 29359409 vai rakstot uz e-pasta adresi turisms@kekava.lv.

 

Izstādi “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2019” organizē SIA “A.M.L.” sadarbībā ar Zemkopības ministriju.

 

Attīstības un būvniecības pārvalde

09.07.2019.

  Drukāt