Daugmales liliju audzētavā notiks klientu diena

Sestdien, 27. jūlijā, no plkst. 10.00 līdz 20.00 Daugmales liliju audzētavā ikviens interesents tiks gaidīts klientu dienā, kur bez maksas būs iespējams iegūt dienliliju dzelteno šķirņu stādus. Aicinām izmantot iespēju padarīt savu dārzu krāšņāku un iepazīt lielāko liliju un dienziežu audzētavu Ķekavas novadā.
 

Interesentus Daugmales liliju audzētavā gaidīs selekcionārs Guntis Grants, kurš jau vairāk nekā 30 gadus audzē lilijas, īrisus un dienziedes.
 

Kā stāsta G. Grants, audzētavas klientu dienas laikā, 27. jūlijā, būs iespējams ne tikai iegūt bezmaksas dienliliju dzelteno šķirņu stādus, bet arī par īpašu cenu – 1 eiro par vienu vēdeklīti (atdaleni) – iegādāties bezvārda dienziežu sējeņus visdažādākajās krāsās un formās. Klientu dienas laikā būs iespējams iegūt vai iegādāties ne mazāk kā pusi no viena dienziežu cera, tāpēc selekcionārs aicina interesentus kooperēties gadījumā, ja puse cera šķiet par daudz.
 

Tāpat atgādinām, ka Daugmales liliju audzētava pieņem arī liliju un dienziežu rudens pasūtījumus līdz 2019. gada 20. augustam. Liliju pasūtījumi tiks rakti un nosūtīti pa Latvijas pastu septembra beigās un oktobra sākumā. Plašāk par liliju un dienziežu piedāvājumu aicinām lasīt audzētavas mājaslapā www.daugmaleslilijas.lv.



Adrese: "Jaunakeri", Raģu ceļš, Daugmales pagasts, Ķekavas novads
Tālrunis: +371 29297217 (Guntis)
e-pasts: daugmaleslilijas@gmail.com

 

Administratīvā pārvalde

22.07.2019.

 

  Drukāt