Titurgā un Katlakalnā uzsāks iekšpagalmu ielu asfaltēšanas darbus

Ķekavas novada pašvaldība informē, ka Ķekavā, pie daudzdzīvokļu mājām Nākotnes ielā 6, 8, 10, 12 un 14 ir pabeigti iekšpagalma asfaltēšanas darbi. 

 

Kā nākamie darbi noritēs  Baložu pilsētā - Titurgas ielā (posmā no Kr. Barona ielas līdz Uzvaras prospektam) un Ezera iela (no Titurgas ezera atpūtas vietas līdz attīrīšanas iekārtām), kā arī Katlakalnā, Valsts vietējā autoceļa V2 – D nobrauktuve (posmā no Valsts vietējā autoceļa V2 līdz nekustamajam īpašumam “Daugmaļi”).


Asfaltēšanas darbi Titurgas ielā uzsāksies jau 15.septembrī. Būvdarbu laikā paredzami automašīnu stāvēšanas ierobežojumi, tādēļ aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un ievērot īslaicīgos satiksmes ierobežojumus.

 

Bet noslēdzošie darbi notiks Daugmalē:

  • posmā gar daudzdzīvokļu māju “Vārpas”, paralēli Valsts reģionālajam autoceļam P85 Rīgas HES - Jaunjelgava;
  • posmā no daudzdzīvokļu mājas “Salnas” līdz daudzdzīvokļu mājai “Alpi”, paralēli Valsts reģionālajam autoceļam P85 Rīgas HES - Jaunjelgava);
  • posmā no Valsts reģionālā autoceļa P85 Rīgas HES - Jaunjelgava gar daudzdzīvokļu māju “Alpi” līdz atkritumu konteineru laukumam, ieskaitot arī  laukumu;

 

Šo remontdarbu laikā būs noteikti satiksmes ierobežojumi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām iedzīvotājiem būt saprotošiem.

 

Darbu veikšanai Ķekavas novada pašvaldība ņem kredītu Valsts kasē 85% apmērā no kopsummas.  Saņemot atļauju par aizņēmuma saņemšanu, Ķekavas novada pašvaldība noslēgusi līgumu par pašvaldības ielu asfaltēšanas darbu veikšanu  ar SIA “ĶEKAVA-PMK”, kas iesniedza saimnieciski visizdevīgāko piedāvājumu pašvaldības veiktajā publiskajā iepirkumā.