EKO diena Ķekavas novadā – 30.oktobrī

EKO diena Ķekavas novadā – 2021.gada 30.oktobrī – Ķekavas pagasta, Baložu pilsētas, Daugmales pagasta un Baldones pagastu teritorijās.
 

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakārtošanas darbu veikšanā un samazinātu vidē nelegāli nonākušo atkritumu daudzumu Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Clean R” un Ogres SIA “MARSS” 30. oktobrī rīkos EKO dienas, kad tiks organizēta nolietoto lielgabarīta un elektropreču vākšana, kā arī bioloģiski noārdāmo (BIO) atkritumu un vieglo automašīnu riepu izvešanu no klienta adreses.

 

Vietas, kurās nepieciešams nodrošināt pakalpojumu - Ķekavas pagasta, Baložu pilsētas un Daugmales pagasta iedzīvotājiem jāpiesaka līdz šī gada 22.oktobrim (ieskaitot) – elektroniski, rakstot uz kc@cleanr.lv vai piesakot izvešanu mans.cleanr.lv., savukārt Baldones pagasta iedzīvotājiem – pieteikumi ir jāveic, rakstot uz ogres.sia.marss@gmail.com vai pa tālruni 605022645, 26140399. Piesakot izvešanu, ir jānorāda adrese, sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma līguma Nr. un aptuvenais atkritumu apjoms, kā arī atkritumu frakcija – lielgabarīts, elektropreces, riepas vai BIO atkritumi.


Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājus līdz 22.oktobrim aicinām vērsties pie sava nama apsaimniekotāja, lai pieteiktu nepieciešamo pakalpojumu, vai sekot līdzi informācijai, kas tiks izvietota pie katras kāpņutelpas ieejas, jo tikai līgumslēdzējs var pieteikt izvešanu SIA "Clean R" un Ogres SIA “MARSS”.


Akcijas dienas – 30.oktobra rītā līdz plkst. 8.00 pieteiktās izvedamās lietas jānovieto pie sava sadzīves atkritumu konteinera un dienas laikā tās tiks aizvestas. Aicinām ņemt vērā, ka atkritumi jānovieto tā, lai tiem varētu piekļūt ar speciālo transportu.


ATGĀDINĀM!

  • Lielgabarīta atkritumi (iela izmēra sadzīves atkritumi, kurus to izmēra dēļ nevar ievietot atkritumu konteinerā, piemēram, nolietots skapītis, gulta, krēsls, matracis, citas mēbeles un to daļas u. tml.).
  • Nolietotās elektropreces (ledusskapji, veļas un trauku mazgājamās mašīnas, elektriskās krāsniņas un radiatorus, putekļu sūcējus, fēnus, gludekļus, kafijas automātus, tosterus, datorus, monitorus, printerus, televizorus, radioaparātus, urbjmašīnas, mobilie tālruņus un citas iekārtas).
  • Tiks pieņemtas riepas no klienta atkritumu apsaimniekošanas līgumā norādītās adreses (ne vairāk kā 4 riepas no vienas adreses). Netiek pieņemtas riepas ar diskiem, kā arī riepas no smagās tehnikas.
  • Bioloģiski noārdāmie atkritumi - savāktās koku lapas un zāle. Iedzīvotājiem tie jāieliek vienreizlietojamos atkritumu maisos (ne lielākos par 100 litriem), maisi rūpīgi jāaizsien. Maisus nedrīkst pārpildīt, lai paceļot tie nesaplīstu.


Nododot šos atkritumus videi draudzīgai pārstrādei, iedzīvotāji ne vien atbrīvo savu mājokli no nederīgām lietām, bet arī paveic labu darbu - saudzē dabu, jo elektriskās un elektroniskās iekārtas, kā arī automašīnu riepas ir videi kaitīgie atkritumi, ko nedrīkst mest sadzīves atkritumu konteineros.


ATCERIES! Sadzīves atkritumi, būvgruži (dažādi apdares un segumu materiāli, dēļi, flīzes, logu rāmji, caurules, santehnikas preces utml.) un nolietotas automašīnu daļas (motori, durvis utml.) akcijas laikā netiks izvesti!

 

Par visiem neskaidrajiem jautājumiem par Ķekavas pagastu, Baložu pilsētu un Daugmales pagastu aicinām vērsties SIA "Clean R" Klientu apkalpošanas centrā, rakstot uz e-pasta adresi kc@cleanr.lv, kā arī darbdienās plkst. 8.00–17.00 zvanot uz Klientu centra tālruni 67111001, bet par Baldones pagastu – Ogres SIA “MARSS”, rakstot uz e-pasta adresi ogres.sia.marss@gmail.com, kā arī darbdienās plkst. 8.00–17.00 zvanot uz Klientu centra tālruni 65022645, 26140399.

 

Īpašumu pārvalde
07.10.2021.

 

 

 

  Drukāt