11. un 12. jūnijā būs slēgti stāvlaukumi tirgu norises vietās Ķekavā
Saistībā ar 12. jūnija tirgiem Ķekavā būs slēgti stāvlaukumi pie Doles Tautas nama, Rīgas ielā 26, un daļa stāvlaukuma pie Ķekavas sākumskolas, Nākotnes ielā 1a.
Projektu atbalsta konkursā pašvaldības līdzfinansējumu gandrīz 12 tūkstošu eiro apmērā saņems 4 ieceres
Atbalstot iedzīvotāju intereses, aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā Ķekavas novadā, Ķekavas novada pašvaldība izsludināja fizisko personu un nevalstisko organizāciju projektu atbalsta konkursu, kurā pašvaldības līdzfinansējumu projekta realizēšanai saņems 4 ieceres.
Vakcinācija Ķekavā
Šajā nedēļas nogalē - 12.jūnijā un 13.jūnijā atvērts vakcinācijas punkts jaunajā Ķekavas vidusskolas korpusā.
Iznācis informatīvā izdevuma "Ķekavas Novads" jūnija numurs
Otrdien, 8.jūnijā iznācis informatīvā izdevuma "Ķekavas Novads" jaunākais numurs. Tajā aicinām lasīt par
Kāpņu remonts Ķekavas parkā
Ķekavas novada pašvaldības Īpašumu pārvalde informē, ka trešdien, 9.jūnijā notiks kāpņu remonts Ķekavas parkā, ceļa posmā starp Gaismas ielu 19 k-6 un rotaļu laukumiņu!
Ķekavas novadā rudenī pirmoreiz bērnudārza gaitas uzsāks gandrīz 600 bērnu
2021./2022.mācību gadā Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs mācības uzsāks kopumā 1576 bērni, no tiem 980 bērni, kuri bērnudārzu apmeklēja iepriekš un 596 jauni audzēkņi, kuri savas bērnudārza gaitas uzsāks rudenī.
Darba laika izmaiņas jūnijā
Tuvojoties jūnija brīvdienām, Ķekavas novada pašvaldība informē par darba laika izmaiņām no 19. līdz 27.jūnijam.
Noslēgušās pašvaldību vēlēšanās, Ķekavas novada domē ievēlētas sešas partijas
Pašvaldību vēlēšanās 5. jūnijā Ķekavas novadā nobalsojuši 7666 jeb 35,92% iedzīvotāju no 21343 balsstiesīgajiem. Par derīgām aploksnēm atzītas 7665 aploksnes, bet kā derīgas zīmes - 7626.
Baložu vidusskolas jaunās piebūves būvniecības un sporta laukuma pārbūves laikā noteikti satiksmes ierobežojumi
Lai būvniecības laikā nodrošinātu būvmateriālu piegādi un būvtehnikas piekļuvi pie Baložu vidusskolas A.Stikuta ielā no 9.jūnija plānots ierobežot automašīnu apstāšanos un stāvēšanu, kā arī slēgt ielas posmu ar automašīnu stāvlaukumu.
Ķekavas novadā Daugmalē 4.-6. jūnijā notiks militārās mācības
Ķekavas novadā - Daugmales pagasta teritorijā gar Daugavas krastu - 4.-6. jūnijā norisināsies 17.Kaujas atbalsta bataljona karavīru un zemessargu mācības ar mērķi pilnveidot karavīru prasmes.
12. jūnijā notiks Pirmsjāņu tirgi Ķekavā
12. jūnijā Ķekavā notiks četri Pirmsjāņu tirgi. Iedzīvotāji un viesi aicināti no plkst. 10.00 līdz 15.00 iepirkties Metāla, Koka, Ūdens un Uguns tirgos.
Vakcinācijas tempa pieaugums un vasaras iestāšanās ļauj spert nākamo soli, mazinot Covid-19 ierobežošanas pasākumus
1.jūnijā, izvērtējot epidemioloģisko situāciju, Ministru kabinets lēma rīkoties atbilstoši četru soļu plānam pakāpeniskai Covid-19 ierobežojošo pasākumu mazināšanai izglītībā, kultūrā, tirdzniecībā un atsevišķās citās jomās.
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajos īpašumos “Svēteļi-2 un Vilgertiņi”, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 21.maijā pieņēmusi lēmumu Nr. 22 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Svēteļi-2” un “Vilgertiņi”, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 13).
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Koraļļi”, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 21.maijā pieņēmusi lēmumu Nr. 23 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Koraļļi”, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 13).
Paziņojums par detālplānojuma “Lapmeži” grozījumu izstrādes uzsākšanu daļā - nekustamajā īpašumā “Lapmežu ielā 16”, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 21.maijā pieņēmusi lēmumu Nr. 24 “Par detālplānojuma “Lapmeži” grozījumu izstrādes uzsākšanu daļā - nekustamajā īpašumā “Lapmežu ielā 16”, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā.” (protokols Nr. 13).
Aktuālie būvdarbi Ķekavas novadā
Ķekavas novads aug un attīstās. Aktīvu rosību var redzēt arī būvniecības jomā, jo šobrīd Ķekavas novada pašvaldība īsteno vairākus būvniecības projektus, kas saistīti gan ar ielu un izglītības iestāžu infrastruktūras attīstību, gan ar iekšpagalmu sakārtošanu.
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Jaunkrūmiņi”, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 21.maijā pieņēmusi lēmumu Nr. 25 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Jaunkrūmiņi”, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 13).
Paziņojums par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā “Ragāres”, kadastra numurs 8070 008 2263, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Saskaņā ar Ķekavas novada domes 2021.gada 21.maija lēmumu Nr.26 “Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā “Ragāres”, kadastra numurs 8070 008 2263, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr.13) uzsākta lokālplānojuma izstrāde nekustamajam īpašumam “Ragāres”, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā.
Satiksmes ierobežojumi Odukalnā
Sakarā ar remontdarbiem, trešdien, 2.jūnijā uz vienu dienu tiks slēgts Saules ielas un Niedru ielas krustojums Odukalnā.
Bērnu drošība vasarā: 5 jautājumi, kas jāpārrunā ar bērniem
Lai vasara būtu piedzīvojumiem bagāta un tiktu aizvadīta bez liekām rūpēm un raizēm, un sagaidot 1. jūniju, kad visā pasaulē tiks atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina vecākus pārrunāt ar bērniem piecus jautājumus par drošību.
Uzmanību, sētā draudzīgs kaimiņš!
Pasākums zoom platformā, lai veidotu iedzīvotāju kopienu līderu "tīklu", iepazītos, sniegtu zināšanas ar ko sākt kopienas izveidi, veicinātu domu apmaiņu, iespēju sadarboties apdzīvoto vietu kopienu attīstībai Ķekavas, Baldones, Mārupes, Olaines un Babītes novados.
Slēpņu spēle “Spēka zīmes 2021”
Arī šogad Ķekavas novada iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja piedalīties slēpņu spēlē “Spēka zīmes 2021”, kas tiks atklāta 12. jūnijā. To rīko Ķekavas novada pašvaldība, sadarbojoties tūrisma, sporta un jaunatnes darbiniekiem. Spēle norisināsies no 12. jūnija līdz 22. augustam.
Informācija 2021./2022. mācību gada pirmklasnieku vecākiem
Izglītības, kultūras un sporta pārvalde informē- Ķekavas novada pašvaldības izglītības iestādēs uzņemto bērnu vecākiem uz vecāku norādīto e-pastu ir nosūtīts skolas sagatavots e-pasts ar iesnieguma veidlapu.
Ūdens padeves pārtraukums Ziedonī
SIA "Ķekavas nami" informē, ka sakarā ar ūdensvada avāriju šodien, 31. maijā, Ziedonī aptuveni līdz plkst. 17.00 būs pārtraukta ūdens padeve.
Sākts projekts iedzīvotāju iesaistei Rail Baltica mobilitātes veidošanā reģionos un Rīgā
Sākts iedvesmojošs projekts, lai izveidotu Rail Baltica pieturas punktu aprakstus Latvijā. Aicinām iedzīvotājus iesūtīt stāstus, kas raksturo vietas, kur nākotnē pieturēs Rail Baltica vilcieni. Projekta ietvarā atklājam no senatnes līdz mūsdienām izlolotus stāstus un aicinām iesaistīties līdzcilvēkus, lai stāstu krājumu papildinātu. Projekts plānots līdz pat gada beigām, pieejams: www.edzl.lv
Rehabilitācijas sniegšana bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu vecākiem
Rehabilitācijas pakalpojumu sniegšana bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu vecākiem ESF projekta ietvaros Ķekavas novadā turpinās ievērojot visas epidemioloģiskās prasības. Rehabilitācijas pakalpojumus sniedz tādi speciālisti, kā fizioterapeiti, psihologi, logopēdi, ergoterapeits, mākslas terapeits.
Vakcinētiem cilvēkiem jūnijā būs plašākas iespējas pulcēties
Ministru kabinets šodien, 27. maijā, atbalstīja vairākas izmaiņas, kas tostarp no 15. jūnija ļaus pulcēties vakcinētiem vai Covid-19 pārslimojušiem cilvēkiem privātos pasākumos līdz 20 cilvēkiem. Vienlaikus cilvēkiem, kas nav vakcinējušies, drošības pasākumi tiks pakāpeniski mazināti atbilstoši iepriekš lemtajam un krītoties saslimstības līmenim.
Uzsāk Baložu vidusskolas piebūves un sporta laukuma būvniecību
Ķekavas novada būvvalde izdarījusi atzīmi būvatļaujā par būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildi, līdz ar to 26. maijā būvnieks uzsāk Baložu vidusskolas piebūves un sporta laukuma būvniecību. Būvdarbus plānots pabeigt līdz 2022. gada februārim.
Ķekavas parka estrādi rotās mākslinieces Elitas Patmalnieces mākslas darbi
Lai šajā vasarā novada iedzīvotājus iepriecinātu ar jaunu, krāsainu Ķekavas parka estrādes vizuālo izskatu, šobrīd notiek estrādes sakārtošanas darbi un jau jūnijā Ķekavā viesosies Latvijā pazīstamā māksliniece Elita Patmalniece.
Ķekavas novada pašvaldība arī šogad turpinās iekšpagalmu ielu asfaltēšanu
Ķekavas novada pašvaldība plāno ņemt valsts aizņēmumu 347 000 apmērā, lai arī 2021. gadā turpinātu pašvaldībai piederošo iekšpagalmu ielu sakārtošanu un asfaltēšanu visā novadā.
Uzsākta gājēju pārejas izbūve Daugmalē
Daugmalē ir uzsākta gājēju pārejas izbūve valsts autoceļa P85 Rīgas HES -Jaunjelgava un Ciemata ceļa, Kompleksa ceļa krustojumā, līdz ar to nodrošinot gan vides pieejamību, gan speciālo gājēju pāreju apgaismojumu.
Uzvaras prospektā tiks gruntēta iela, aicinām iedzīvotājus nestaigāt pa segumu bitumena lipīguma dēļ
Ķekavas novada pašvaldības Attīstības un būvniecības pārvalde informē, ka šonedēļ ir plānots sākt izbūvēt karstā asfalta dilumkārtu Uzvaras prospektā. Ja būs piemēroti laika apstākļi, tad šos darbus plānots izbūvēt četru darba dienu laikā.
Ķekavas Mākslas skolu turpmāk vadīs Egils Štāls
Pamatojoties uz atklātā konkursa rezultātiem, Ķekavas novada dome 21. maijā apstiprināja Egilu Štālu Ķekavas Mākslas skolas direktora amatā. Darba gaitas Mākslas skolā jaunais direktors uzsāks šī gada 1. jūnijā.
Ķekavas novada pašvaldības izglītības iestādēs mācības 1. klasē uzsāks 367 bērni
Ir noslēgusies bērnu reģistrācija Ķekavas novada pašvaldības dibinātajās vispārējās izglītības iestādēs un mācībām 1.klasē 2021./2022. mācību gadā ir reģistrēti 367 bērni. Septembrī mācību gaitas skolā uzsāks par 55 pirmklasniekiem vairāk kā iepriekšējā mācību gadā.
Sākusies pieteikšanās skolēnu vasaras darbam
Ķekavas novada pašvaldības aicinājumam pieteikt vakances skolēnu darbam vasarā atsaukušies 14 uzņēmumi, piedāvājot skolēniem brīvlaikā iegūt pirmo darba pieredzi un jaunas zināšanas.
LIAA atbalstīs 32 biznesa idejas un jaunos uzņēmumus Jūrmalā, Babītē, Mārupē, Olainē Ķekavā, Baldonē, Engurē, Tukumā, Kandavā un Jaunpilī
Šī gada martā pavasara uzņemšanā LIAA pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām Jūrmalas biznesa inkubatorā tika saņemti 96 pieteikumi, no tiem darbu programmās turpina 32 dalībnieki.
Sākas skolēnu elektroniskā reģistrācija dalībai NVA vasaras nodarbinātības pasākumā
17. maijā no plkst. 10.00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) mājaslapā elektroniski reģistrēties dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā var sākt skolēni, kuri vēlas vasaras brīvlaikā strādāt Kurzemē un Vidzemē. Skolēniem, kuri vasaras brīvlaikā vēlas strādāt Rīgas reģionā, elektroniskā reģistrācija dalībai NVA vasaras nodarbinātības pasākumā sāksies 18. maijā plkst. 10.00.
Pašvaldību vēlēšanas - 5. jūnijā
Sestdien, 2021. gada 5. jūnijā, Latvijā norisināsies kārtējās pašvaldību vēlēšanas. Aicinām iedzīvotājus iepazīties ar balsošanas kārtību, kandidātu sarakstiem un priekšvēlēšanu programmām Ķekavas novadā.
No 17. maija sākas 16-17 gadus vecu jauniešu vakcinācija
No 17. maija tiek uzsākta 16-17 gadus vecu jauniešu vakcinācija ar Pfizer-BioNTech vakcīnu Comirnaty. Pieteikties var vietnē manavakcina.lv, pa tālruni 8989, pie sava ģimenes ārsta vai ārstniecības iestādē, iepriekš pārliecinoties, ka vakcinācijas iestādē ir pieejama Pfizer-BioNTech vakcīna Comirnaty.
Ķekavas novada pašvaldība īsteno virkni pasākumu atklātības, pretkorupcijas un labas pārvaldības nodrošināšanā
Ķekavas novada pašvaldība ir ieviesusi un īsteno virkni pasākumu, lai nodrošinātu savā darbībā labu pārvaldību, atklātību un caurspīdīgu lēmumu pieņemšanas procesu, jo īpaši pievēršot uzmanību tam, lai mazinātu un izslēgtu jebkādus korupcijas riskus.
Ķekavas novada domes priekšsēdētāja V.Baire sasauks domes ārkārtas sēdi
Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire, respektējot deputātu aicinājumu, sasauks ārkārtas domes sēdi, lai apspriestu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vizīti Ķekavas novada pašvaldībā. Opozīcijas deputāti lūdz pašvaldības vadītāju sasaukt slēgtu sēdi, kas notiks šodien, 14. maijā, plkst..15.00.
Pašvaldība ir atvērta sadarbībai ar visām tiesībsargājošajām, uzraugošajām un kontrolējošām institūcijām
Lai kliedētu publiskajā telpā iespējamās spekulācijas un ažiotāžu par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāvju vizīti šodien, 13. maijā Ķekavas novada pašvaldībā, informējam, ka pašvaldība vienmēr ir bijusi un būs atvērta sadarbībai ar visām tiesībsargājošajām, uzraugošajām un kontrolējošām institūcijām, tostarp, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, sniedzot tām visu nepieciešamo informāciju un dokumentāciju.
Ķekavas novada pašvaldība pieteiksies uz valsts līdzfinansējumu A7 veloceliņa izbūvei
Ķekavas novada pašvaldība iesniegs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā investīciju projekta pieteikumu par gājēju ceļa un veloceliņa izbūvi gar autoceļu A7, lai pretendētu uz valsts līdzfinansējumu projekta realizēšanai.
Noslēdzies skolēnu konkurss "Enerģijas taupīšanas detektīvi"
Ķekavas novada skolēniem bija iespēja piedalīties pašvaldības organizētajā konkursā "Enerģijas taupīšanas detektīvi", kura ietvaros skolēni iesūtīja savas klases radošās idejas enerģijas taupīšanai. Par konkursa uzvarētājiem ir kļuvuši Ķekavas vidusskolas 2.D klase un Baložu vidusskolas 11. A klase.
Uzsāks projektēt un būvēt Pļavniekkalna sākumskolas piebūvi pēc valsts aizdevuma saņemšanas
Atbilstoši Ķekavas novada domes lēmumam, pašvaldība ir pieteikusies aizņēmumam no Valsts kases Pļavniekkalna sākumskolas moduļu tipa piebūves būvniecībai. Pēc aizņēmuma saņemšanas tiks parakstīts līgums par skolas piebūves projektēšanu un būvdarbiem. Jauno skolas piebūvi ar 10 mācību klasēm 260 bērniem paredzēts uzbūvēt šī gada laikā.
Ķekavas novadā tiek veikti sakopšanas un labiekārtošanas darbi
Lai, iestājoties vasarai, novada iedzīvotāji varētu priecāties par sakoptu un pievilcīgu vidi, Ķekavas novada pašvaldības Īpašumu pārvalde veic sakopšanas un labiekārtošanas darbus visā Ķekavas novadā.
Iznācis informatīvā izdevuma "Ķekavas Novads" maija numurs
Otrdien, 11.maijā iznācis informatīvā izdevuma "Ķekavas Novads" jaunākais numurs. Tajā aicinām lasīt par to, kā Ķekavas novadā norisinājās Lielā Talka un akcija „Iestādi koku”, Reģionālās pašvaldības policijas jaunajām telpām, kā arī aktuālkajiem vides infrastruktūras uzlabošanas projektiem. Šomēnes avīzei īpašais pielikums - pašvaldību vēlēšanas!
Pasniedz apbalvojumu “Ķekavas novada Goda pilsonis”
Novērtējot ieguldījumu Ķekavas novada attīstībā, 4. maijā tika pasniegts Ķekavas novada pašvaldības apbalvojums “Ķekavas novada Goda pilsonis” režisorei Dzintrai Gekai-Vaskai, uzņēmējam - akmeņkalim Pēterim Zvaunim un Latvijas savienības "Černobiļa" viceprezidentam Mārim Šopam.
Paziņojums par lokālplānojumu un detālplānojumu publiskās apspriešanas sanāksmēm maijā
Informējam, ka līdz ar veiktajiem grozījumiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, publisko apspriešanu vietējās pašvaldības ilgtspējīgas attīstības stratēģijai, attīstības programmai, lokālplānojumiem, detālplānojumiem un tematiskajiem plānojumiem, tai skaitā publiskās apspriešanas sanāksmi, turpmāk atļauts organizēt neklātienes formā (attālināti), ievērojot likumā noteiktos nosacījumus.
Lauksaimniecības Forums 2021
Izstāžu komplekss “Rāmava” sadarbībā ar nozares dalībniekiem rīko forumu tiešsaistē “Lauksaimniecības forums 2021”.
Mežos sācies ugunsnedrošais periods
Valsts meža dienests ar 26. aprīli ir noteicis meža ugunsnedrošā laikposma sākumu visā valsts teritorijā. Meža īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem, kā arī tiem, kas mežā dodas atpūsties, līdz ar ugunsnedrošā laikposma iestāšanos, ir jānodrošina ugunsdrošības noteikumu prasību ievērošana mežā.
Ķekavas novada attīstības dokumentu izstrādes ietvaros šonedēļ turpinās tematisko un teritoriālo darba grupu otrais posms
Strādājot pie jaunveidojamā Ķekavas novada attīstības plānošanas stratēģijas un programmas izstrādes, šonedēļ turpinās teritoriālās darba grupu otrais posms. Darba grupas no 17. un 18. maijā notiks attālināti – Zoom, platformā, nosūtot pieejas datus visiem tiem dalībniekiem, kuri pieteicās dalībai šajās darba grupās.
Plānotas satiksmes organizācijas izmaiņas Baložos
Turpinoties darbiem būvobjektā “Uzvaras prospekta pārbūve no Baložu ielas līdz Lakstīgalu ielai Baložos, Ķekavas novadā’’, tiek mainīta satiksmes organizācija Baložos, no Titurgas ielas līdz Baložu ielai, kur tiks noteikta vienvirziena kustība.
Šonedēļ seniori vakcinācijas centros no 9:00 – 10:00 var vakcinēties bez iepriekšējas pieteikšanās
No 10. līdz 16. maijam seniori var vakcinēties lielā mēroga vakcinācijas centros bez iepriekšējas pieteikšanās no 9:00 – 10:00 dienās, kad liela mēroga centri strādās.
Paziņojums par detālplānojuma projekta un vides pārskata nekustamajā īpašumā Rīgas ielā 59, Baložos, Ķekavas novadā publisko apspriešanu
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 19 “Par detālplānojuma projekta un vides pārskata nekustamajam īpašumam Rīgas ielā 59, Baložos, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.
Radio SWH savas dzimšanas dienas tūres ietvaros 19. maijā apmeklēs Ķekavas novadu
Radio SWH, svinot savu 28 gadu dzimšanas dienu, maijā dosies Latvijas novadu izziņas tūrē, apciemojot 16 Latvijas pilsētas un novadus, starp kuriem ir arī Ķekavas novads, kurā radio pārstāvji viesosies 19. maija rītā.
Veloceliņa būvniecības ietvaros notiks ceļmalas sakopšanas darbi gar autoceļu A7
Ķekavas novada pašvaldības uzdevumā Ķekavā ir uzsākti būvdarbi veloceliņa pirmā posma izbūvei gar autoceļu A7- no Rīgas ielas 1a Vimbukrogā līdz mājām “Annužas” Alejās. Lai varētu veikt veloceliņa izbūvi, notiks ceļmalas sakopšanas darbi, tajā skaitā koku izzāģēšana, savukārt pēc būvdarbu veikšanas paredzēts veidot jaunus apstādījumus.
Tuvojoties vasaras brīvlaikam policija aicina vecākus ar bērniem pārrunāt drošības jautājumus
Pienākot gada siltajam laikam un tuvojoties vasaras brīvlaikam, Reģionālā pašvaldības policija iesaka vecākiem ar saviem bērniem atkārtoti izrunāt svarīgus jautājumus par drošību mājās, sabiedriskās vietās un internetā.
Paziņojums par detālplānojuma uzsākšanu nekustamajā īpašumā Meža ielā 45, Baložos, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 10 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam Meža ielā 45, Baložos, Ķekavas novadā”.
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Olektīte”, Valdlaučos, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 11 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Olektīte”, Valdlaučos, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 10).
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Īsteni”, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 12 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Īsteni”, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 10).
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Vižņi”, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 13 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Vižņi”, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 10).
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Niedrupes”, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 14 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Niedrupes”, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 10).
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Teikmaņi”, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 15 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Teikmaņi”, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 10).
Paziņojums par detālplānojuma “Dārziņi” grozījumu izstrādes uzsākšanu daļā - nekustamajā īpašumā Dālderu ielā 1, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 16 “Par detālplānojuma “Dārziņi” grozījumu izstrādes uzsākšanu daļā – nekustamajam īpašumam Dālderu ielā 1, Krogsilā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 10).
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Teiksmas”, Odukalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 17 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Teiksmas”, Odukalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr. 10).
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Rozītes”, Daugmalē, Daugmales pagastā, Ķekavas novadā
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr. 18 “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam “Rozītes” Daugmalē, Daugmales pagastā, Ķekavas novadā”.
Paziņojums par detālplānojuma nekustamajam īpašumam “Zvirbuļi un Zvirbuļi-1”, Lapeniekos, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu “Par detālplānojuma “Zvirbuļi un Zvirbuļi-1” nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.
Paziņojums par lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajam īpašumam Rāmavas ielā 33, Rāmavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu “Par lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā Rāmavas ielā 33, Rāmavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”.
Paziņojums par lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajam īpašumam Zāļu ielā 7, Rāmavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai
Ķekavas novada dome 2021.gada 22.aprīlī pieņēmusi lēmumu “Par lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā Zāļu ielā 7, Rāmavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”.
Ķekavas novada akcijā “Iestādi koku” iestādīti 242 koki un dekoratīvie krūmi
Pievēršot lielāku uzmanību labiekārtotas un zaļākas vides veidošanai Ķekavas novadā, Lielās Talkas ietvaros, Ķekavas novada iedzīvotāji un pašvaldības darbinieki piedalījās koku stādīšanas akcijā “Iestādi koku”, kuras ietvaros iestādīti 242 koki un dekoratīvie krūmi.
Atvērts pieraksts uz vakcinācijas punktu Ķekavā
C līmeņa vakcinācijas punkts Ķekavā - jaunajā Ķekavas vidusskolas korpusā, Gaismas ielā 9 darbosies 8., 9., 13., 14., 15. un 16. maijā. Pieteikties var jebkurš iedzīvotājs, zvanot pa tālruni 8989 vai izmantojot portālu www.manavakcina.lv.
23. un 29. maijā Ķekavas novadā gadatirgi nenotiks!
Sarežģīto epidemioloģisko prasību dēļ maijā paredzētie gadatirgi Ķekavas novadā - 23. maijā Ķekavā un 29. maijā Baložos - netiks organizēti.
Ūdensapgādes atslēgums Baložos
Sakarā ar ūdensvada pārbūves darbiem Saulgriežu ielā, šī gada 5.maijā no plkst 10:00 līdz 16:00 paredzēts ūdens padeves pārtraukums klientiem Saulgriežu ielas rajonā, kā arī Kalnu ielā, Lapu ielā, Purva ielā, daļā Rīgas ielas, Urbāna ielā, Absolventu ielā un citās tuvumā esošajās ielās.
Reģionālā pašvaldības policija pārceļas uz jaunām modernām telpām
Ķekavas novada pašvaldība, atjaunojot tai piederošo ēku Ķekavā, Gaismas ielā 4a, ir izveidojusi modernas un drošības prasībām atbilstošas telpas Reģionālajai pašvaldības policijai.
Uzvaras prospekta pārbūves būvdarbus plāno pabeigt līdz jūnija beigām
Uzvaras prospekta pārbūves ietvaros šobrīd ir pilnībā pabeigti lietus un sadzīves kanalizācijas izbūves darbi, kā arī ūdensvada izbūve, līdz ar to turpmāk Titurgas iedzīvotājiem nav plānoti vairs īslaicīgi ūdens atslēgumi.
Pie Baložu bibliotēkas uzstādīts viedais grāmatu skapis
Šodien, 28. aprīlī, pie Baložu pilsētas bibliotēkas, kas atrodas Skolas ielā 4, tika uzstādīts pirmais bibliotēku viedais grāmatu skapis Ķekavas novadā, kas ļaus ikvienam Baložu bibliotēkas lasītājam bezkontakta veidā ērti saņemt grāmatas ārpus bibliotēkas darba laika.
Lielajā Talkā sakoptas vairāk kā 40 novada vietas
Ķekavas novadā Lielā Talka šogad norisinājusies vairāk kā 40 dažādās vietās, kas tika oficiāli reģistrētas, tomēr novada iedzīvotāji talkojuši arī individuālajās talkās, sakopjot savus privātīpašumus un apkārtni. Tāpat Lielās Talkas ietvaros sakopti meži, ceļmalas, pļavas un piemiņas vietas visā novadā.
1.maijā uz vienu dienu tiks atvērts vakcinācijas punkts arī Ķekavā
1.maijā izmēģinājumam uz vienu dienu tiks atvērts C līmeņa vakcinācijas punkts Ķekavā - jaunajā Ķekavas vidusskolas korpusā, Gaismas ielā 9. Šeit vakcinēties varēs prioritāro grupu cilvēki, piesakoties tieši uz Ķekavas punktu, zvanot pa tālruni 8989 vai izmantojot portālu www.manavakcina.lv.
Nākamnedēļ Ķekavā uzsāks būvdarbus veloceliņa pirmā posma izbūvei gar autoceļu A7
Ķekavas novada pašvaldības uzdevumā nākamnedēļ Ķekavā tiks uzsākti būvdarbi veloceliņa pirmā posma izbūvei gar autoceļu A7- no Rīgas ielas 1a Vimbukrogā līdz mājām “Annužas” Alejās.
ZVA informatīvs materiāls par vakcīnām pret Covid-19: uzzini par vakcīnu izstrādi, darbību, intervālu starp devām un biežākajām blakusparādībām
Zāļu valsts aģentūra (ZVA) izstrādājusi informatīvu materiālu, kas satur pierādījumos balstītu un uzticamu informāciju par līdz šim lietošanai apstiprināto Covid-19 vakcīnu darbību un būtiskākajām blakusparādībām.
Uzlabo ielu apgaismojumu Odukalnā
Lai pilnveidotu un modernizētu ielu infrastruktūru, Ķekavas novada pašvaldība izbūvējusi jaunu LED apgaismojumu Ķekavā, Pļavu ielā, no Smilgu ielas līdz Lauku ielai.
Ķekavas novadā norisinājušās Enerģijas dienas skolēniem
Ķekavas novada pašvaldība Eiropas Klimata Iniciatīvas (EUKI) programmas projekta “Pārrobežu sadarbība kapacitātes stiprināšanai energoefektivitātes jomā” ietvaros no 19. līdz 22. aprīlim īstenojusi izglītojošus pasākumus novada skolēniem.
Černobiļas katastrofa pirms 35 gadiem, tās seku likvidēšanā piedalījās arī 26 Ķekavas novada iedzīvotāji
26. aprīlī aprit 35 gadi kopš pasaulē 1986. gada 26. aprīlī naktī plkst. 1.23 notika lielākā Černobiļas atomelektrostacijas katastrofa. Pēc Latvijas savienības „Černobiļa” sniegtajiem datiem, no Ķekavas novada Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas darbos piedalījās 26 personas, no Ķekavas – 15, Baložiem – 9, Daugmales – 2.
Darba laika izmaiņas maijā
Tuvojoties maija brīvdienām, Ķekavas novada pašvaldība informē par darba laika izmaiņām no 30.aprīļa līdz 8.maijam.
Aicinām skolēnus piedalīties konkursā "Enerģijas taupīšanas detektīvi"
Ķekavas novada pašvaldība aicina novada skolu skolēnus kopā ar klasesbiedriem piedalīties konkursā ‘’Enerģijas taupīšanas detektīvi’’, kura ietvaros skolēni līdz 5. maijam var iesūtīt savas klases radošās idejas enerģijas taupīšanai. Klases, kas uzvarēs konkursā, balvā saņems picu katram klases skolēnam un klases audzinātājai.
Piedalies Lielajā Talkā 24. aprīlī
Šogad Lielā Talka norisināsies 24. aprīlī un, ņemot vērā pašreizējo situāciju Latvijā un visā pasaulē, kā arī paaugstinātas drošības un sociālās distancēšanās prasības, šoreiz talka tiek organizēta, lielāku uzsvaru liekot uz individuālo talkošanu.
Pašvaldība finansiālu atbalstu piešķīrusi 22 vasaras nometņu projektiem
Veicinot un atbalstot izglītības iestāžu, pašvaldības institūciju un sabiedrisko organizāciju iniciatīvu vasaras nometņu projektu izstrādē un realizācijā, Ķekavas novada pašvaldība 12 985 eiro apmērā līdzfinansēs 22 dažādas dienas un diennakts nometnes.
Plānoti ūdens padeves atslēgumi Baložos
Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma no 6. aprīļa ir atsākti darbi būvobjektā “Uzvaras prospekta pārbūve no Baložu ielas līdz Lakstīgalu ielai Baložos, Ķekavas novadā”. Saistībā ar šiem būvdarbiem ir plānoti ūdens padeves atslēgumi Baložos.
Ķekavas novadā uzsākti grants ceļu sakārtošanas darbi
Līdz ar pavasara iestāšanos Ķekavas novada pašvaldība visā novadā ir uzsākusi pašvaldības grants ceļu segumu virskārtas līdzināšanu, kā arī ceļa virsējās kārtas noklāšanu ar putekļu absorbējošu materiālu.
Pilotprojekta “CLEAN” ietvaros Ķekavas novadā darbojas jau 41 atkritumu šķirošanas punkts
Ķekavas novada privātmāju iedzīvotāji aktīvi izmanto Ķekavas novada pašvaldības un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “Clean R” piedāvāto videi draudzīgo risinājumu - pateicoties iedzīvotāju iniciatīvai darbojas jau 41 šķirošanas punkts.
Paziņojums par lokālplānojuma un detālplānojumu publiskās apspriešanas norisi
Informējam, ka līdz ar veiktajiem grozījumiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, kas stājušies spēkā 2021.gada 25.martā, publisko apspriešanu vietējās pašvaldības ilgtspējīgas attīstības stratēģijai, attīstības programmai, lokālplānojumiem, detālplānojumiem un tematiskajiem plānojumiem, tai skaitā publiskās apspriešanas sanāksmi, turpmāk atļauts organizēt attālināti neklātienes formā, ievērojot likumā noteiktos nosacījumus.
Iespēja pieteikties mājas kafejnīcu dienām
Ķekavas novadā un Baldones novadā Mājas kafejnīcu dienas norisināsies 2021. gadā no 17. līdz 19. septembrim. Aicinām šajā pasākumā pieteikt dalību gan ēdināšanas uzņēmumus, gan vietējos iedzīvotājus, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, bet šajā dienā ir ar mieru atvērt savas mājas, vai kādu citu vietu, un piedāvāt savu īpašo ēdienu.
Pavasarī Ķekavas novads kļūst krāšņāks
Ķekavas novads pavasarī kļūst ziedošāks un krāšņāks, jo arī šogad novada apstādījumos un puķu dobēs tiek stādītas pavasara puķes. Kopumā visā novadā dobēs, puķu kastēs un traukos tiks sastādītas 6392 atraitnītes.
Piesakies līdzfinansējumam nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai!
Ķekavas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos līdzfinansējuma saņemšanai dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes sistēmai vai centralizētajai kanalizācijas sistēmai.
Paziņojums par ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma sabiedrisko apspriešanu
Paziņojums par AS “Putnu fabrika Ķekava” mājputnu intensīvas audzēšanas kompleksa pārbūves un ražošanas apjomu palielināšanas Ķekavas novadā ietekmes uz vidi ziņojuma sabiedrisko apspriešanu.
Ķekavas novadā pašvaldību vēlēšanās startēs 10 politiskās partijas vai to apvienības
Pēc Centrālās Vēlēšanu komisijas (CVK) datiem Ķekavas novadā pašvaldību vēlēšanās startēs 10 politiskās partijas vai partiju apvienību deputātu kandidātu saraksti. Lai noskaidrotu kandidātu sarakstu numuru, 12. aprīlī Ķekavas kultūras namā tika rīkota numuru izloze.
Rāmavas ielā atsāk iekšpagalma asfaltēšanas darbus
Ķekavas novada pašvaldība 12. aprīlī atsāk ielas seguma asfaltēšanas darbus Rāmavā, Rāmavas ielā. Darbu ietvaros pie šīs mājas tiks atjaunota ielas seguma virskārta, informē Īpašumu pārvalde.
Pļavniekkalna sākumskola ieguvusi ‘’eTwinning Skola’’ statusu
Pļavniekkalna sākumskola ir ieguvusi Eiropas Komisijas piešķirto "eTwinning Skola" statusu, kas apliecina skolas ieguldījumu ne tikai projektu īstenošanā un pedagogu profesionālajā pilnveidē, bet arī digitālo prasmju un e-drošības attīstīšanā izglītības iestādē. Savukārt pedagogu un skolēnu īstenotie ‘’eTwinning’’ projekti "Pagaršo Brī-Brū-Krau maizes kraukšķi!" un "Droši nedrošās spēles" ir ieguvuši Nacionālo kvalitātes sertifikātu.
Paziņojums par detālplānojuma nekustamajam īpašumam “Pilbārži”, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai
Ķekavas novada dome 2020.gada 15.oktobrī pieņēmusi lēmumu “Par detālplānojuma “Pilbārži” nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.
Arhīvs
  Drukāt