Saudzē dabu – šķiro atkritumus!
16. septembrī visās novada skolās 1. - 4. klašu audzēkņiem notika “Zaļā stunda”, kad biedrība “Partnerība “Daugavkrasts””, realizējot Latvijas vides attīstības fonda (LVAF) un Ķekavas novada pašvaldības finansēto projektu “Draudzīgi dabai”, vienā no projekta aktivitātēm iesaistīja novada skolotājus, lai bērniem saprotamā veidā pastāstītu par videi draudzīgu dzīvesveidu.
Daugmales pagastā var izņemt skaidru naudu ar Swedbank karti
Ķekavas novada Daugmales pagasta veikalā „ELVI” (Ceļmalas) klientiem ir pieejams ērts pakalpojums – skaidras naudas izņemšana ar Swedbank karti.
Viesos pie lietuviešu draugiem Raseiņai
18. - 19. septembrī Ķekavas novada pašvaldības delegācija devās uz vienu no sadraudzības pilsētām Raseiņai (Raseiniai) Lietuvā, lai piedalītos ikgadējos rudens Ražas svētkos.
Sena Pierīgas muiža, kas no sabrukšanas robežas pārvērtusies par brīnišķīgu sapņu vietu
No sabrukšanas robežas līdz neticamām pārvērtībām- Depkina muiža
Paziņos labākos skolotājus novadā 2014./2015. mācību gadā
Oktobris - rudens mēnesis, kas atnes ne tikai krāsainas lapas un lietas lāses loga rūtīs, bet arī mirkļus, kad tiek godināta viena no cēlākajām profesijām – skolotājs.
Aizvadīts III Starptautiskais folkloras festivāls "Rudenāji 2015"
Katlakalna III Starptautiskais folkloras festivāls Rudenāji trīs dienu garumā no 25.-27.septembrim stiprināja draudzību, tradīcijas, mācījās paši un rādīja piemēru citiem Katlakalnā, Ķekavā un Rīgā.
Izsludināts konkurss uz vakanto Ķekavas ambulances vadītāja vietu
Izskatot Ķekavas novada pašvaldības aģentūras “Ķekavas ambulance” direktores Daigas Āboltiņas 2015. gada 1. septembra iesniegumu, Ķekavas novada dome, 10 deputātiem balsojot par, atbrīvoja D. Āboltiņu no amata ar 2015. gada 30. septembri. Līdz 5. oktobrim aicina pieteikties pretendentus konkursam uz vakanto vietu.
Jaunatnes centrs uzsāk projekta "Miera balodis" īstenošanu FOTO
1. oktobrī plkst. 14.00- 16.00 Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrā (Skolas ielā2, Ķekavā) norisinājās projekta “Miera balodis” atvērto durvju diena.
Ķekavas novada RK ”Miesnieki” regbisti sestdien cīnīsies par bronzu "Top līgā"
Sestdien plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās koledžas laukumā Ķekavas novada "Transact Pro/Miesnieki" komanda "Top līgas" ietvaros uzņems Kauņas "Ažuolas" komandu. Uz spēles likts bronzas medaļu liktenis.
Pasākumu ceļvedis brīvdienās
Septembra nogalē Ķekavas novads piedāvā apmeklēt Starptautisko folkloras festivālu "Rudenāji", kas ilgs trīs dienu garumā, Saberu svinēšanu un ražas svētku tirgu Ķekavā, Danču vakaru Doles Tautas namā, kā arī svētdienu baudīt aktīvi pie dabas- laivu brauciens - ekspedīcija pa Misas upi posmā Plakanciems – Dalbe.
Ķekavā viesojas Flandrijas parlamenta pārstāvji
24. septembrī vizītes Latvijā ietvaros Ķekavas novadā viesojās Flandrijas reģiona Beļģijā parlamenta pārstāvji.
Iespēja iegūt 3000 EUR vērtu atbalstu biznesa ideju īstenošanai
Vēl līdz 30. septembrim jaunuzņēmēji un citi biznesa ideju autori var pieteikties konkursam ar 3000 EUR vērtu atbalstu savu ideju īstenošanai un iespēju piedalīties apmācībās ERGO FinTech Academy programmā.
Aicina piedalīties aptaujā par AS "Putnu fabrika Ķekava" ietekmi uz vidi
Vides konsultāciju uzņēmums SIA "Estonian, Latvian & Lithuanian Environment" pēc AS "Putnu fabrika Ķekava" pasūtījuma veic ietekmes uz vidi novērtējumu kompleksa "Putnu fabrika Ķekava" pārbūvei un ražošanas apjomu palielināšanai un aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā, lai noskaidrotu sabiedrības viedokli par paredzēto darbību.
Jaunas ceļa zīmes Katlakalnā
Slokas iela Katlakalnā un tai pieguļošas ielas ir privāta servitūta autoceļi, kas pieder privātpersonām. Ņemot vērā, ka šīs ielas ir šauras, bez gājēju ietvēm un visi krustojumi ir vienādas nozīmes, ir nepieciešams uzlabot satiksmes drošību.
Ķekavā notiks seminārs par ES atbalstu meža platību paplašināšanā
7. oktobrī plkst. 10.00 Doles Tautas namā Ķekavā notiks Meža konsultāciju pakalpojumu centra Rīgas reģionālās nodaļas organizēts seminārs par Lauku atbalsta dienesta izsludināto projektu konkursu "Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un mežu dzīvotspējas uzlabošanā".
Sākas biļešu tirdzniecība uz ceturto rokfestivālu “Klang!”
Organizatori izziņojuši festivāla norises datumu un pirmās biļetes par cenu 19 EUR.
Daugmales baseins sagaida simttūkstošo apmeklētāju!
2015. gada 18. septembrī pl.16:50 Daugmales multifunkcionālā centra peldbaseinā tika sagaidīts simttūkstošais apmeklētājs. Tas bija Emīls Josts no Jumpravas, Lielvārdes pagastā.
Video sveiciens visiem Ķekavas novada kolektīviem
Klāt ir jaunā kultūras sezona! Mēs esam patiesi lepni par to, ka Ķekavas novads ir bagāts ar krāšņiem, daudzpusīgiem kolektīviem, kas veido Ķekavas novada kultūras dzīvi.
Starptautiskā Tūrisma diena arī Ķekavā
Ķekavas novada TKC, atzīmējot Tūrisma dienu, 27. septembrī rīko laivu braucienu-ekspedīciju pa Misas upi posmā Plakanciems - Daube.
Piedalies „Dienas bez rindām” un saņem individuālu konsultāciju par e-pakalpojumiem
21. – 25. septembrī notiks pasākums „Dienas bez rindām”, kurā vairāk nekā 80 valsts un pašvaldību iestādes visā Latvijā un e-teltī Rīgas centrā konsultēs iedzīvotājus un uzņēmējus par e-pakalpojumu lietošanu.
Katlakalnā notiks III Starptautiskais folkloras festivāls RUDENĀJI
Katlakalna III Starptautiskais folkloras festivāls RUDENĀJI notiks 25. - 27. septembrim Katlakalnā, Ķekavā un Rīgā.
Nāves salā filmēs dokumentālo filmu par strēlniekiem
22. septembrī Nāves salā Daugmalē filmēs materiālu dokumentālai filmai par nozīmīgākajām latviešu strēlnieku kaujām laika posmā no 1915. - 1917. gadam.
Ķekavas Mākslas skola uzņem audzēkņus
ĶEKAVAS MĀKSLAS SKOLA UZŅEM AUDZĒKŅUS 2015./2016. mācību gadam. Mācību ilgums programmai „Vizuāli plastiskā māksla” - 8 gadi. I kursā uzņem bērnus no 7-8 gadu vecumam.
Daugmales baseins gaida 100 000 apmeklētāju
Ar gandarījumu paziņojam, ka no 2011. gada janvāra līdz 2015. gada 15. septembrim ir reģistrēti 99652 Daugmales baseina apmeklētāji.
Nākamnedēļ visā Latvijā norisināsies Veselības nedēļa jeb MOVE Week
No 21. Līdz 27.septembrim Veselības nedēļas jeb MOVE WEEK ietvaros Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs aicina ikvienu, kuru interesē ielu vingrošanas sports, iesaistīties akcijā “KUSTIES!”.
"Ķekavas rudens kauss 2015" lodes grūšanā un vesera mešanā
Sestdien, 12.septembrī Ķekavā jau trešo gadu notika tradicionālās rudens sacensības vesera mešanā un lodes grūšanā.
Viens no 117 Ekoskolu zaļajiem karogiem plīvos Daugmalē
117 Latvijas izglītības iestādes šajā mācību gadā par īpašiem panākumiem ilgtspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā skolā un tās apkārtnē saņēmušas starptautisko Ekoskolas nosaukumu un Zaļā Karoga balvu. Tajā skaitā Daugmales pamatskola ar darbu un veiktajām aktivitātēm ir pierādījusi savas tiesības arī nākamajā gadā mastā celt Ekoskolu Zaļo karogu.
Veselības apļi aicina arī šoruden
Turpinot veiksmīgi aizsākto tradīciju, Ķekavas novada sporta aģentūra aicina uz Veselības apļiem Ķekavā un Baložos arī šoruden.
Labdarības skrējiens Varšava – Rīga piestāj Ķekavā
12. septembrī cauri Ķekavai uz Rīgu devās skrējēju grupa no Polijas, kas pārstāv starptautisku organizāciju „Lions club international”. Skrējiena laikā tika vākti ziedojumi Ukrainas bērniem un Bērnu klīniskai universitātes slimnīcai.
Baložu vidusskolas velosipēdistu izlase – trešā labākā Eiropā!
4. - 5. septembrī, Latvijas jauno velosipēdistu izlase – Ķekavas novada Baložu vidusskolas komanda, saspringtā cīņā ieguva augsto 3.vietu 30.Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās („European Traffic Education Contest”) Austrijā, Vīnē.
Uzsāks pakāpenisku līmeņa atjaunošanu Rīgas HES ūdenskrātuvē
Latvenergo informē: 14.septembrī uzsāks pakāpenisku līmeņa atjaunošanu Rīgas HES ūdenskrātuvē.
Rudens gadatirgi Ķekavā
Ražas svētku tirgus Baložos - 19. septembrī, Ķekavā - 26. septembrī.
Avīzes "Ķekavas Novads" septembra numurs ir klāt
Lai arī septembra galvenā aktualitāte ir skolas gada sākums un viss, kas saistīts ar izglītību, lasiet arī par sportu, jauniešu aktivitātēm un citiem jaunumiem Ķekavas novadā.
Ūdenssporta kluba "Kambīze" audzēkņiem četras godalgotas vietas
5. septembrī biedrība "Ūdenssporta klubs "Kambīze"" pirmo reizi Latvijā rīkoja vindsērfinga sacensības slaloma disciplīnā jauniešiem. Šajās sacensībās Ķekavas novadam (un Kambīzes audzēkņiem) četras vietas uz pjedestāla.
Par godu Ķekavas vidusskolas 40 gadu jubilejai- muzejā izstāde
40 gados piedzīvotais- ir absolvējuši ap 1400 vidusskolēnu. Kā sākās skolas celtniecība? Kādi bija skolēni pirms 40 gadiem? Cik bijušo audzēkņu ir atgriezušies skolā kā skolotāji? Nāc uz novadpētniecības muzeja izstādi "Ķekavas vidusskolai 40"
Labdarības skrējiena Varšava – Rīga starpfinišs Ķekavā
Jau šo sestdien, 12. septembrī cauri Ķekavai dosies skrējēju grupa no Polijas, kas pārstāv starptautisku organizāciju „Lions club international”. Skrējiena laikā tiek vākti ziedojumi, kurus vienādās daļās plānots izlietot palīdzībai Ukrainas bērniem un Bērnu klīniskai universitātes slimnīcai. Skrējiena patronese Latvijā ir Vaira Vīķe Freiberga.
Noslēdzies fotokonkurss „Mana pirmā skolas diena”
No 9.- 23. augustam Ķekavas novada pašvaldības Tūrisma koordinācijas centrs organizēja fotokonkursu "Mana pirmā skolas diena". Kopumā tika iesniegtas 25 fotogrāfijas. Konkursā uzvarēja...
Pabeigti 38 - dzīvokļu mājas „Tērces” renovācijas būvdarbi
Pabeigti jūnijā uzsāktie renovācijas būvdarbi Eiropas Savienības Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta „Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas "Tērces" Ķekavā, Nākotnes ielā 14 siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” ietvaros.
Apgūstam atkritumu šķirošanas iemaņas
Biedrība „Partnerība „Daugavkrasts”” realizē Latvijas vides aizsardzības fonda un Ķekavas novada pašvaldības līdzfinansēto projektu „Draudzīgi dabai”, kura mērķis ir veicināt Ķekavas novada iedzīvotāju vides izglītību un audzināšanu atkritumu šķirošanas jomā.
Jau šonedēļ salidojums Ķekavas vidusskolai – 40
Visi Ķekavas vidusskolas absolventi un pedagogi tiek aicināti uz skolas 40 gadu jubilejas svinībām 24. oktobrī plkst. 18.00.
Sestdien "Miesnieki" stāsies pretī līderiem "Baltrex"
Sestdien, 5. septembrī, plkst. 14:00 Rīgas Tehniskās koledžas laukumā "Transact Pro/Miesnieki" aizvadīs "Top līgas" trešās kārtas spēli pret turnīra līdervienību Šauļu "Baltrex".
Bērnudārzam "Bitīte" 5 gadu jubileja
3. septembrī bērnudārzs "Bitīte" Katlakalnā svinēja svētkus - 5 gadu jubileju. Sakarā ar jubilejas svinību sagatavošanu bērnudārzā „Bitīte” gandrīz visu nedēļu no 1. līdz 4. septembrim valdīja svētku noskaņa. Čakli rosījās gan mazās, gan lielās bitītes, gatavojoties šim svarīgajam pasākumam.
Ķekavas Māksla skolai aprit 20 gadi
Šis gads Ķekavas Mākslas skolai ir īpašs, jo šogad 1. septembrī tika atzīmēta skolas 20 gadu jubileja.
Uz laiku SEB bankas Dienvidu filiāle pārcelsies uz blakus telpām
No šī gada 7. septembra SEB bankas Dienvidu filiāle Meistaru ielā 1, Valdlaučos remonta darbu dēļ uz diviem mēnešiem pārcelsies uz pagaidu telpām - tajā pašā ēkā blakus telpās SEB finanšu centra 1.stāvā (ieeja caur ēkas centrālajām durvīm Meistaru ielā 1, Valdlaučos).
Dzejas dienas Ķekavas novadā- Kārlis Kazāks, Ūdrītis un Ieva Samauska
Septembris ir laiks, kad ir iestājies miers- vasaras atpūta un izklaides rimušās, dienas ātrāk paliek tumšas un rodas vēlme sevi garīgi piepildīt, lasot grāmatas, apmeklējot teātri un koncertus. Septembris ir Dzeju dienu mēnesis, par godu šai tradīcijai Ķekavas novadā ciemosies īpaši mākslinieki.
Sveicam Zinību dienā! Papildināts ar FOTO
Ķekavas novada dome sveic vecākus, skolotājus un skolniekus zinību dienā.
Ķekavas novads var lepoties ar vienu no labākajiem dzimstības rādītājiem Latvijas novadu starpā
Ķekavas novads var lepoties ar vienu no labākajiem dzimstības rādītājiem Latvijas novadu starpā, taču ir arī medaļas otra puse - ņemot vērā arī turpmāk prognozēto bērnu skaita pieaugumu, tuvākajā laikā var pietrūkt vietu ne tikai bērnudārzos, bet arī novada skolās
Noslēdzies jauniešu centra vasaras projekts „Dod pieci!”
Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrā vasara šogad tikai aizvadīta, īstenojot vairākus projektus, un viens no tiem bija projekts „Dod pieci!”, kurš norisinājās divās daļās.
Aicina pieteikt pretendentus uz apbalvojumu “Ķekavas novada Goda pilsonis”
Ķekavas novada pašvaldība aicina pieteikt pretendentus uz apbalvojumu “Ķekavas novada Goda pilsonis”
Daugmalē notiks lauku diena par bioloģisko burkānu audzēšanu
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs sadarbībā ar bioloģisko z/s “Atvases” 3. septembrī no plkst. 13.00–16.00 aicina bioloģisko dārzeņu audzētājus uz lauku dienu par bioloģisko burkānu audzēšanu. Saimniecība “Atvases” atrodas Daugmalē, Ķekavas pagastā.
Aicina atsaukties likteņupei Daugavai veltītu dziesmu autorus
Aicina atsaukties dziesmu autorus, kuri savus darbus veltījuši Daugavai un vietām ap to. Nākamajā gadā dziesmas tiks aranžētas un ieskaņotas mūzikas ierakstu studijā, kā arī izveidota koncertprogramma.
Skolotāji uzsāk jaunu darba cēlienu
25. augustā, īsi pirms mācību gada sākuma Ķekavas novada izglītības iestāžu – gan skolu, gan bērnudārzu – skolotāji tikās pedagogu konferencē, ko ik gadu rīko Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļa, lai informētu par jaunumiem un izmaiņām izglītības jomā kā novada, tā valsts mērogā.
Daugmales pasta nodaļas darba laikā izmaiņas
Ar 1. septembri Latvijas Pasta nodaļa Daugmalē ceturtdienās strādās ilgāk.
Mobilais mamogrāfs Ķekavā 29. septembrī
Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai - Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā, kas ieradīsies 29. septembrī pie Ķekavas ambulances.
Īpaši piedāvājumi Skolas dienu tirdziņam
Uzņēmuma "Marlen Style" devīze ir „APĢĒRBSIM MŪSU NĀKOTNI!” Skolas formas Skolas dienas tirdziņa laikā tiks tirgotas par vairumtirdzniecības cenām!
AS „Sadales tīkls” Ķekavas novadā veic elektrotīkla uzlabošanas darbus
Lai nodrošinātu kvalitatīvu, nepārtrauktu un drošu elektroenerģijas piegādi, AS „Sadales tīkls” šogad Ķekavas, Baldones, Mārupes un Olaines novadā realizēs 14 investīciju projektus, elektrotīkla attīstībā ieguldot 639 tūkst. eiro.
Ķekavas Sociālo dienestu turpmāk vadīs Agnese Mence – Katkeviča
13. augustā Ķekavas novada dome, visiem klātesošajiem 15 deputātiem balsojot par, nolēma iecelt Agnesi Menci-Katkeviču par Ķekavas novada pašvaldības iestādes ”Sociālais dienests” vadītāju.
Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem un mazām lauku saimniecībām
Lauku atbalsta dienests atgādina, ka projektu iesniegšanas kārta apakšpasākumam „Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai” ir atvērta no 14. augusta līdz 15. septembrim un "Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības" - no 3. septembra līdz 5.oktobrim.
“Jautrie zābaciņi” liek atkal plīvot Latvijas karogam pasaulē
Līnijdejotāju klubs “Jautrie zābaciņi” nedēļas nogalē pārstāvēja Latviju Pasaules līnijdejotāju čempionātā “Worlds 2015”, kurš norisinājās Anglijā, dejotājiem tik labi zināmā deju mekā Winter Gardens (Blackpool), no kurienes dejotāji atgriezās ar četriem pasaules čempioniem individuālajos startos.
Skolas zvans aicina 1. septembrī
Zinību dienai veltītie svinīgie brīži Ķekavas novada pašvaldības izglītības iestādēs.
Aicina pieteikties starptautiskam labdarības skrējienam
Starptautiskās labdarības organizācija LIONS CLUBS INTERNATIONAL organizē „Brīvības labdarības skrējienu”, kas veltīts Latvijas prezidentūrai Eiropas savienības padomē. Skrējiena maršrutā Varšava – Kauņa - Rīga laikā iegūtos līdzekļus plānots izlietot palīdzībai Ukrainas bērniem un Bērnu klīniskai universitātes slimnīcai.
Ķekavā notiks samits Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai
9. septembrī Doles Tautas namā Ķekavā norisināsies samits "Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai". Samita mērķis ir sekmēt pilsoniskās sabiedrības pašorganizēšanos Rīgas reģionā, sniedzot noderīgu informāciju un zināšanas par NVO darbībai būtiskām jomām.
Ķekavas novada pašvaldība pārdod atklātā mutiskā izsolē kapitāldaļu SIA „Rīgas apriņķa avīze”
Ķekavas novada dome 2015.gada 17.janvārī ir pieņēmusi lēmumu „Par Ķekavas novada pašvaldībai piederošo SIA „Rīgas Apriņķa avīze” kapitāla daļu atsavināšanu” un apstiprinājusi kapitāla daļu atsavināšanas noteikumus
Nav pamata bažām par būvvaldes arhīva iespējamo sabrukšanu
Būvniecības valsts kontroles birojs, apsekojot Ķekavas novada būvvaldes arhīva telpas, par kuru iespējamu sabrukšanu iepriekš ziņoja novada domes deputāts, esot secinājis, ka telpā esošā slodze uz starpstāvu pārsegumu nerada draudus ēkas mehāniskajai stiprībai un stabilitātei.
"Miesnieki/Ķekava" regbisti atgūst savā īpašumā Latvijas kausu
15. augustā, Rīgas Tehniskās koledžas stadionā notika Latvijas kausa izcīņas finālspēle klasiskajā regbijā, kurā spēkiem mērojās "Miesnieki/Ķekava" un "Eži/EK sistēmas", uzvaru ar 31:15 (7:10) izcīnot "Miesniekiem".
Latvijas gardākās kūkas cepēja – Jana Bane no Ķekavas
Rīgas svētku ietvaros norisinājās "Rimi Latvia" rīkotā konkursa "Latvijas gardākā kūka" lielais fināls. Desmit visprasmīgāko kūku cepēju konkurencē Latvijas gardākās kūkas cepējas titulu un 500 eiro dāvanu karti no "Rimi" ieguva Jana Bane no Ķekavas ar kūku "Latvijas ogu grozs".
Biedrība "Dejas pasaule" papildina tautas tērpu krājumus
Biedrība "Dejas pasaule" Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros ir realizējusi projektu "Gadsimtos saglabāta unikāla kultūras mantojuma bagātības saglabāšana-mūsu valsts pastāvēšanas jēga".
Piedalies fotokonkursā "Mana pirmā skolas diena"!
Aicinām visus Ķekavas novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā „Mana pirmā skolas diena”! Aicinām pāršķirstīt vecos fotoalbumus un fotokonkursam iesniegt gan jaunas, gan vecas fotogrāfijas, kuras tapušas pirmajā skolas dienā.
Daugmales sporta spēles jau šo sestdien
Vieta- Daugmales pamatskola Laiks- 2015.gada 29. augusts plkst. 10.30
Mobilais mamogrāfs Ķekavā 28.augustā
Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai - Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā, kas ieradīsies 28.augustā pie Ķekavas ambulances.
Skolas preču maiņas punkts jau šo svētdien!
23. augustā pirmsskolas tirgus „Uz skolu ar pilnu somu!” laikā pie Doles Tautas nama ēkas no plkst. 8:00-14:00 būs „Skolas preču maiņas punkts”.
Paziņojums par detālplānojuma „Maklīči”, „Kaijas” un „Dziļumi” apstiprināšanu
Ķekavas novada dome 2015.gada 23.jūlijā pieņēmusi lēmumu „Par detālplānojuma „Maklīči”, „Kaijas” un „Dziļumi” Daugmales pagastā apstiprināšanu”.
Paziņojums par detālplānojuma „Vēri” publisko apspriešanu
Detālplānojuma redakcija publiskajai apspriešanai tiek nodota, pamatojoties uz Ķekavas novada domes 9.07.2015. lēmumu Nr.2.§2.p. (prot. Nr. 15) „Par detālplānojuma „Vēri” projekta nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”.
Paziņojums par detālplānojuma „Brīvzemnieki” apstiprināšanu
Saskaņā ar Ķekavas novada domes 2015.gada 9.jūlija sēdes lēmumu 2.§3. „Par detālplānojuma „Brīvzemnieki”, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā apstiprināšanu” (protokols Nr.15)
Paziņojums par detālplānojuma „Kroņi, Kronīši, Jumtiņi, Efejas” apstiprināšanu
Saskaņā ar Ķekavas novada domes 2015.gada 23.jūlija sēdes lēmumu 2.§4. „Par detālplānojuma ”Kroņi, Kronīši, Jumtiņi, Efejas”, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā apstiprināšanu” (protokols Nr.17)
Izdevuma "Ķekavas novads" augusta numurs jau klāt
Šajā numurā lasi par varas maiņu Ķekavā, uzsāktajiem remontdarbiem, kā aktīvajiem novadniekiem gāja sporta spēlēs, kā arī vasaras gaidītākais notikums- folkloras festivāls "Baltica".
Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam „Meža Pļavnieki” Lapeniekos
„Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam „Meža Pļavnieki”, Lapeniekos, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” ir uzsākta detālplānojuma izstrāde nekustamajam īpašumam „Meža Pļavnieki”
Andis Damlics: Jābūt komandai, kas darbojas kā Šveices pulkstenis
Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Andis Damlics (1960) ir jau trešais no Pierīgas pašvaldību domes priekšsēdētājiem, kas pie varas nācis vēlēšanu starplaikā. Viņš vēlas, lai deputāti strādātu vienā komandā precīzi kā Šveices pulkstenis, un turpināt sava priekšteča Valta Varika iesāktos darbus.
Likteņdārzā stāda Ozolu novada politiski represēto piemiņai
8. augustā norisinājās septītais "Top Latvijas Likteņdārzs!" labdarības pasākums. iemūžinot politiski represēto piemiņu, šogad Likteņdārzā ozolu ar gaišām domām stādīja Ķekavas novada pašvaldība kopā ar novada politiski represētajiem.
Atjaunota Čandaru kapliča
Rūpējoties par kārtību Ķekavas novada pašvaldības kapsētās, Daugmales pagasta Čandaru kapsētā noslēgušies kapličas remontdarbi.
Kekava.lv portālā tiek veikti saturiski un dizainiski uzlabojumi
Ar augustu portālā Kekava.lv tiks veiktas izmaiņas. Mājas lapas sadaļas tiks virzītas tā, lai informācija būtu pieejamāka un saprotamāka lietotājam, kā arī pēc tam tiks mainīts interneta vietnes dizains.
Atpūtas vietas pie dabas Ķekavas novadā
Vasara ir klāt! Uz sejas parādās kāds vasarasraibums, dabas smaržas vilina iet garās pastaigās un brīvdienās tā vien gribas laiskoties un zvilnēt saulītē, pa brīdim atveldzējoties Daugavas upes vai Titurgas ezera ūdeņos.
Reinis Brūvelis: latviešiem ir jāpārkalibrē domāšana
Reinis Brūvelis nav ķekavietis, bet jau vairāk kā gadu ir cieši saistīts ar mūsu novada dabu, cilvēkiem un īpašiem notikumiem. Tieši Reinis un viņa radošā komanda veido vizuālus foto un video materiālus par Ķekavas novadu.
LM izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2015”
Labklājības ministrija (LM) no 5.augusta līdz 31.augustam izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2015.”. Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā.
6. patversmju un adoptēto dzīvnieku salidojums "Saimniek, kāpēc tu mani nemeklē?"
Dzīvnieku patversme un mājas zoodārzs “Mežavairogi” 15.augutā “Mežavairogos” aicina visas Latvijas dzīvnieku patversmes un visus dzīvnieku draugus uz 6. Patversmju un adoptēto dzīvnieku salidojumu!
Piedalies Ķekavas novada atklātajā minifutbola čempionātā
Aicinām visus futbola spēles entuziastus piedalīties Ķekavas novada atklātajā minifutbola čempionātā, kas sākas 8.augustā
Ķekavas novadā ir pieejams “Tele2” zibenīgais 4G internets
Mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka Ķekavas novada Krustkalnos, Rāmavā, Plakanciemā, Pļavniekkalnā ir sācis strādāt “Tele2” 4G tīkls, kas nozīmē to, ka iedzīvotājiem ir pieejams zibenīgais “Tele2” 4G mobilais internets telefonā, planšetdatorā un datorā.
Par lokālplānojuma apstiprināšanu ar saistošajiem noteikumiem nekustamajā īpašumā „Remas” Ķekavas pagastā
Saskaņā ar Ķekavas novada domes 2015. gada 23.jūlija lēmumu Nr.2.§1. „Par lokālplānojuma apstiprināšanu ar saistošajiem noteikumiem Nr. SN-TPD-4/2015 „Lokālplānojums nekustamajam īpašumam „Remas” Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā
Sāksies ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve ciematā Rāmava
Pēc projektēšanas, darbu pabeigšanas un iepirkuma konkursa procedūrām, būvdarbiem un būvuzraudzībai jūlija beigās noslēgts līgums ar Pilnsabiedrību „AB-EC” par ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi ciematā Rāmava Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Ķekavā III kārta ietvaros. Būvuzraudzību objektā veiks SIA „Firma L4”.
Latvijas Radio studijā „Dzīves virtuve” viesojas Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centra vadītājs Juris Žilko
23. jūlijā Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centra vadītājs Juris Žilko apciemoja Latvijas Radio. Juris raidījumā „Dzīves virtuve” stāsta, par apskates objektiem, atpūtas vietām un aktīvās atpūtas iespējām novadā.
Ar rekordlielu dalībnieku skaitu nedēļas nogalē notika Ķekavas novada čempionāts svaru stieņa vilkmē no zemes
Ar rekordlielu dalībnieku skaitu nedēļas nogalē notika Ķekavas novada čempionāts svaru stieņa vilkmē no zemes. Sacensībās piedalījās 74 sportisti no 13 komandām.
Tiek uzsākta reģionālā maršrutu tīkla tarifu vienādošana, kas ietekmēs arī Ķekavas novada iedzīvotājus.
Sākot ar septembra mēnesi, mainīsies pasažieru pārvadājumu tarifs arī Ķekavas novada teritorijā.
Ķekavas novada pajūgu braucēji triumfē ‘’Vislatvijas zirgu dienās‘’
11. un 12. jūlijā Inčukalnā ‘’Zustrenēs’’ norisinājās 8.Vislatvijas zirgu dienas.
Rīgas HES ūdenskrātuvē no 3.augusta līdz 18. septembrim pazeminās ūdenslīmeni
Lai nodrošinātu Daugavas hidroelektrostaciju hidrotehnisko būvju drošu ekspluatāciju 2015. gadā laika periodā no 3. augusta līdz 18. septembrim Rīgas HES ūdenskrātuvē vienlaicīgi ir plānots veikt Rīgas HES labā krasta dambja augšas bjefa nogāžu betona virsmas stiprinājumu atjaunošanas remontdarbus un Ķeguma HES ūdens pārgāznes aizsprosta atjaunošanas remontu.
Turpmāk Ķekavas domes priekšsēdētājam būs divi vietnieki
Ķekavas novada ārkārtas domes sēdē 27. jūlijā tika apstiprināti grozījumi Ķekavas novada pašvaldības nolikumā, kas paredz, ka turpmāk Ķekavas novada domes priekšsēdētājam būs divi vietnieki – pirmais vietnieks un otrais vietnieks.
Tiek veikta virsmas apstrāde Baložu ielā
Par Baložu ielas ceļa seguma apstrādi ir atbildīgs uzņēmums "Latvijas Valsts ceļi" (LVC), kas sniedz plašāku informāciju par ceļa seguma īpašībām.
VARAM saņēmusi 59 pašvaldību pieteikumus vienoto klientu apkalpošanas centru izveidei, tostarp arī Ķekavas novads
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir saņēmusi 59 pašvaldību pieteikumus par valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru izveidošanu tajās, aģentūru LETA informēja VARAM Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Kļaveniece.
Kā Malderu ģimene no Daugmales draudzējas ar smiltsērkšķiem
Ķekavas novadā Daugmales pagastā ir Malderu ģimene, kas ir uzsākuši smiltsērkšķu audzēšanu.Daira Maldere Latvijas radio 2 raidījumā „Dzīves virtuve” stāsta par to, kas ir šis augs, kā sākuši audzēt smiltsērkšķus, kādi bija pirmie produkti .
Pēdējais brīdis pieteikties vasaras nometnei Daugmalē
No 9. līdz 15.augustam diennakts nometne „Daugmales piedzīvojums II” viesu namā „Malderi” Daugmalē.
Arhīvs
  Drukāt