Piešķir dzīvei krāsas radošajās darbnīcās
Biedrība „Solis tuvāk” aicina pieteikties uz radošajām darbnīcām projekta „Ienes krāsas mūsu dzīvē” ietvaros.
Daugmalē prezentēs grāmatu par Nāves salu
17. jūlijā plkst. 18.00 Daugmales multifunkcionālajā centrā tiks prezentēta Jāņa Hartmaņa grāmata "Latviešu strēlnieki Nāves salā 1916". Grāmata izdota par godu Nāves salas pieminekļa 90. gadu jubilejai, kura tiks atzīmēta šogad 27. jūlijā. Grāmatas tapšanu finansējusi Ķekavas novada pašvaldība.
Bezmaksas zobārsts bērniem līdz 18 gadu vecumam
Veselības centrs "Adoria" aicina izmantot vasaras brīvlaiku, lai bērniem līdz 18 gadu vecumam veiktu bezmaksas pārbaudes, kā arī saņemtu centra zobārstu konsultācijas.
Aizritējusi bērnu nometne „Esi aktīvs – nesēdi mājās!”
Aizritējusi Ķekavas novada sporta aģentūras organizētā bērnu nometne „Esi aktīvs – nesēdi mājās!”.
„Zanzibāras vasara” nometnes 1.-7. klasei un pirmsskolniekiem
Zaļā pļavā, basām kājām, jautrās spēlēs katra diena! Jau trešo gadu "Zanzibāra" aicina bērnus uz dienas nometnēm Ķekavā, un šogad pirmo reizi nometnes arī mazajiem pirmsskolniekiem.
Aizvadīts otrais Ghetto Football posms Ķekavā
21. jūnijā Ķekavas futbola stadionā ‘’AUDA’’ norisinājās otrais Ķekavas alianses Ghetto Football posms.
Aizvadīta bērnu nometne „Iepazīsti Ķekavas novadu!”
Uzreiz pēc mācību gada noslēguma, divas nedēļas no 2.jūnija līdz 13.jūnijam Ķekavas vidusskola organizēja dienas nometni.
Vairāk nekā 3000 jauniešu var bez maksas iegūt profesiju
Sākusies uzņemšana profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā, kuras piedāvā jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem bez maksas apgūt kādu no 90 profesijām. Mācības ilgs vienu vai pusotru gadu, pieejama arī stipendija līdz 115 EUR mēnesī.
Kapu svētki Ķekavas novada kapos
Doles - Ķekavas ev. lut. draudzes un katoļu draudzes kapusvētki Ķekavas novada kapos.
Ķekavas līnijdejotāji sagaida vasaru jaunās kurpēs
Pateicoties Ķekavas novada projektu līdzfinansēšanas konkursam, 27 Ķekavas pagasta līnijdejotāji no senioru kolektīva "Pīlādžu vīns" un kolektīva "Lattē" varēja iegādāties vienādus deju apavus.
Ķekavas vidusskolas skolēni piedalās starptautiskā projektā
2013./2014. mācību gadā Ķekavas vidusskola uzsāka Comenius skolu daudzpusējās sadarbības projekta „Vides ilgtspējība ir mūsu atbildība” (Environmental Sustainability is Our Responsibility) realizāciju. Projektā piedalās dažāda profila skolas no astoņām Eiropas valstīm: Latvijas, Francijas, Spānijas, Itālijas, Rumānijas, Polijas, Vācijas un Turcijas.
Atpūtas vietas pie ūdens Ķekavas novadā
Lai arī šobrīd saule un siltums mūs nelutina, nebēdājamies, tā pienāks un gaidītās dienas būs klāt! Uz sejas parādās kāds vasarasraibums, dabas smaržas vilina iet garās pastaigās un brīvdienās tā vien gribas laiskoties un zvilnēt saulītē, pa brīdim atveldzējoties upes Daugavas vai Titurgas ezera ūdeņos.
Ķekavas novada pašvaldība sveic Līgo svētkos!
Skaistus un maģiskus Līgo svētkus!
Biedrība "Solis tuvāk" arī jūlijā aicina uz nometnēm
Ņemot vērā lielo interesi par biedrības „Solis tuvāk” organizētajām vasaras nometnēm, ir rasta iespēja organizēt papildus dienas nometni no 30. jūnija - 4. jūlijam - „Radošās dienas” Pļavniekkalna sākumskolā.
Futbola klubs "Auda" vasaru velta jaunajiem talantiem futbolā
Futbola klubs „Auda” šo vasaru īpaši velta darbam ar jaunajiem futbolistiem, aizvien piesaistot jaunus spēlētājus Ķekavā un Baldonē, lai nākotnē sagatavotu konkurētspējīgus futbolistus.
Mellupos bērniem "Štābiņš"
Mellupu sociālajā centrā vasaras brīvlaikā piektdienās no 10.00 līdz 14.00 darbojās brīvā laika programma bērniem „ŠTĀBIŅŠ”.
Ķekavas Mākslas skolas izstādes vasarā
Ķekavas Mākslas skola vasaras mēnešos piedāvā apmeklēt vairākas izstādes.
“Karšu izdevniecība Jāņa sēta” izdod jaunu karšu sēriju "Latvijas novadi"
Pirmā karte, kas iznākusi jaunajā sērijā, ir Rīgas apkārtnes karte. Tā ietver tos daudzos novadus ap Rīgu, kas izveidojušies pēc jaunā administratīvā iedalījuma un kas aptver bijušo Rīgas rajonu un vēl mazliet vairāk. Kartē attēlotas jaunākās izmaiņas ceļu tīklā, te atradīsiet gan jaunuzbūvēto Kokneses šoseju, gan jaunos Pierīgas asfaltētos ceļus.
Ar pašvaldības atbalstu iegādājas jāšanas sporta inventāru
Biedrība „Agates sports”, pateicoties Ķekavas novada pašvaldības līdzfinansējumam, ir iegādājusies zirgu pārvadājamo treileri, vienzirgu „drošku” (līnijrati) un jāšanas sporta inventāra komplektus zirgam un jātniekam.
Ķekavas novada dome aktīvi strādā pie pašvaldības lietu sakārtošanas
Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Valts Variks (Vidzemes partija) ar savu komandu aktīvi strādā, lai tiktu uzlabots pašvaldības finansiālais stāvoklis un administratīvais darbs. Šādā nepatīkamā situācijā pašvaldība galvenokārt nonākusi vairāku miljonu vērtu projektu dēļ, par kuriem līgumi steigā tika parakstīti pirms pašvaldību vēlēšanām 2013. gadā, kad domi vadīja vēl Roberts Jurķis (“Vienotība”).
Līgo ieskaņas pasākums Katlakalnā
15.jūnijā plkst. 18.00 Sauliešu pilskalnā Katlakalna Tautas nams, folkloras kopa Rāmupe aicina kopā ielīgot vasaras saulgriežus.
Līgo pasākumi Ķekavas novadā
Vasaras saulgriežu svinības var uzskatīt par vislatviskākajiem svētkiem. Mūsdienās blakus Jāņu nosaukumam tiek lietoti arī tādi nosaukumi kā Līgosvētki, Jāņu diena, Zāļu diena, Zāļu vakars.
Latvijas - Turcijas sadraudzības biedrība realizē kopīgu projektu
Ar ES mūžizglītības programmas Leonardo da Vinci finansējumu Latvijas-Turcijas sadraudzības biedrība „Arkadas” Bursā, Turcijā realizēja projektu „Savas uzņēmējdarbības attīstībai”, kura mērķis bija gūt praktisku informāciju par iedzīvotāju nodarbinātības veicināšanu, motivējot pilnveidot savus talantus un hobijus, transformējot tos uzņēmējdarbībā.
Pazeminās ūdens līmeni Rīgas HES ūdenskrātuvē
Sakarā ar plānotajiem remontdarbiem Rīgas un Ķeguma HES, AS "Latvenergo" no 1. augusta līdz 15. septembrim pazeminās ūdenslīmeni Rīgas HES ūdenskrātuvē.
Pirmais Ķekavas velomaratons pulcē divus tūkstošus riteņbraucēju
8. jūnijā, Ķekavā startēja pirmais Ķekavas velomaratons. Dalībnieki savus spēkus izmēģināja četrās dažādās distancēs – “Forum Auto” ģimeņu braucienā, “Turkish Airlines” tautas distancē, “Dion” sporta distancē un "Haribo" bērnu braucienā. “Dion” sporta distancē vīriešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Armands Bēcis, bet sieviešu vidū ātrākā bija Madara Fūrmane.
Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam "Erceni"
Saskaņā ar Ķekavas novada domes 2014.gada 24.aprīļa lēmumu Nr.2.§3. „Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam „Erceni”, Valdaučos, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (protokols Nr.12) uzsākta detālplānojuma izstrāde nekustamajā īpašumā „Erceni”, kadastra numurs 8070 001 1011.
Paziņojums par zemesgabala „Vecmeldri” detālplānojuma publisko apspriešanu
Paziņojums par zemesgabala „Vecmeldri”, kadastra numurs 8070 008 0131, Odukalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā, detālplānojuma publisko apspriešanu.
Godināsim Zelta pārus, kuri laulībā nodzīvojuši 50 gadus un ilgāk!
Zelta pārus, kuri kopdzīves lielo jubileju svinēs 2014. gadā* var pieteikt līdz septembrim.
Ķekavas jauno Talantu konkursa finālam pievienojas vēl astoņi dalībnieki!
7.jūnijā Ķekavā, Doles tautas namā, brīvā un vasarīgā atmosfērā norisinājās otrā apvienotā Daugmales un Ķekavas jauno talantu konkursa atlase.
Pēc Valsts kontroles revīzijas pašvaldībai daudz darāmā
Ķekavas novada pašvaldība jau uzsākusi darbu pie Valsts kontroles (VK) atklāto nepilnību novēršanas, kuras tika konstatētas, veicot finanšu revīziju par diviem iepriekšējiem gadiem – 2012. un 2013. gadu.
Ar vērienu pavadīts pirmais Ķekavas velomaratons
8. jūnijā Ķekavā norisinājās pirmais, ilgi gaidītais Ķekavas velomaratons, kurā kopā piedalījās divi tūkstoši riteņbraukšanas entuziastu. Ķekavas novada velobraucēji un viņu domubiedri no dažādiem Latvijas pagastiem un pilsētām vienojās kopīgā velomaratona piedzīvojumā, kuru pavadīja sacensība, izklaides un kopā būšanas prieks.
Jauns mikroautobusu maršruts gar Putnu fabriku "Ķekava"
AS Rīgas taksometru parks ar šī gada jūniju ieviesis divus jaunus mikroautobusu maršrutus - Nr.6843 Rīga - Pļavniekkalns - Ķekava - Putnu fabrika ,,Ķekava`` Nr. 684 Rīga - Ķekava - Putnu fabrika ,,Ķekava``.
Pašvaldības delegācija viesojas Gostinā (Gostyń), Polijā
No 29. maija līdz 1. jūnijam norisinājās Ķekavas novada pašvaldības delegācijas darba vizīte sadraudzības pašvaldībā Gostinā, Polijā. Vizītes laikā Ķekavas novada pārstāvji tikās ar Gostinas pašvaldības vadību, nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvjiem, uzņēmējdarbības atbalsta organizācijām, Gostinas 2. ģimnāzijas vadību un Gostinas Mūzikas skolas vadību.
Fotoizstādes „Ķekava un es. Mana piecu gadu retrospekcija” svinīgā atklāšana
Tirdzniecības centrs Liiba no 24.aprīļa līdz 24.maijam aicināja iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā „Ķekava un es. Mana piecu gadu retrospekcija”. Tādēļ ar lielāko prieku aicinām Jūs piedalīties fotoizstādes „Ķekava un es. Mana piecu gadu retrospekcija” svinīgajā atklāšanā, kas notiks 5. jūnijā plkst. 17.00 TC Liiba (blakus kafejnīcai ŅAMMA). Pasākuma laikā aplūkosim kopīgo fotoveikumu, dalīsimies ar pozitīvām emocijām un apbalvosim 10 radošākos fotogrāfiju autorus, kuri ieguvuši augstāko žūrijas vērtējumu.
Noslēdzies pirmais Ķekavas alianses Ghetto Football posms
Pasākums notika sestdien, 31. maijā Ķekavā futbola stadionā “AUDA” speciāli šim pasākumam izveidotā iežogotā ghetto “3 pret 3” futbola laukumā. Kopā pirmajā posmā piedalījās 9 komandas no Ķekavas, Baldones, Baložiem un Rīgas.
Ķekavas velomaratona dalībniekiem – mainīti startu laiki
Šo svētdien, 8. jūnijā norisināsies Ķekavas velomaratons ar starta/finiša zonu pie Ķekavas sporta kluba. Visi riteņbraukšanas entuziasti, aktīva dzīvesveida piekritēji un ģimenes tiek laipni aicināti piedalīties kādā no četrām Ķekavas velomaratona distancēm. Iepriekšējā pieteikšanās Ķekavas velomaratonam noslēgsies 4. jūnijā
Uzmanību! Satiksmes ierobežojumi 8. jūnijā Ķekavas velomaratona laikā
Satiksmes ierobežojumi 8. jūnijā Ķekavas velomaratona laikā. Plašāku informāciju var iegūt pie sacensību organizatoriem - pa tālr. 67844494, 26488788. (Līga Glāzere).
Aicina uz nūjošanas pasākumu Mellupos
7.jūnijā plkst. 12.00 Mellupu sociālajā centrā nodibinājums „Ģimenes izglītības fonds” aicina visus aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējus piedalīties nūjošanas pasākumā.
Aicina pieteikties konkursam „Skaistākā lauku saimniecība 2014”
Jau trešo gadu pēc kārtas skaisti iekārtotu un sakoptu zemnieku saimniecību īpašnieki aicināti pieteikties konkursam “Skaistākā lauku saimniecība 2014”, kuru kopīgi organizē Latvijas vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union un žurnāls IEVAS Māja. Šogad pirmo gadu pieteikumus var iesniegt ne tikai saimniecību īpašnieki, bet ikviens to zinātājs, sadarbības partneris, kaimiņš, draugs vai rads. Pieteikties konkursam var līdz šī gada 30.jūlijam, rakstot uz saimnieciba@santa.lv.
Futbola un basketbola turnīri Ķekavā
Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra aicina pieteikt komandas vasaras turnīriem futbolā un basketbolā. Vairāk http://sports.kekava.lv
Kambīzes Regate 2014
Oficiāli izsludināta Kambīzes Regate 2014! Sacensības notiks Rīgas HES ūdenskrātuvē kādā no jūnija nedēļas nogalēm. Tikšanās vieta – sērfotāju pludmale Daugmales pusē. Plašāku informāciju par sacensībām, kā arī precīzu informāciju par sacensību norises vietu, dienu un laiku skatīt www.kambize.lv
Labiekārtotas atpūtas vietas pie Daugavas
Ķekavas novada pašvaldība ir labiekārtojusi divas atpūtas vietas pie Daugavas - nekustamajā īpašumā „Nēģīši”, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, un „Vedmeri”, Daugmales pagastā.
Ķekavas novada pašvaldība jau uzsākusi darbu pie Valsts kontroles konstatēto nepilnību novēršanas
Ķekavas novada pašvaldība jau uzsākusi darbu pie Valsts kontroles (VK) atklāto nepilnību novēršanas. Apzinoties šīs nepilnības, apjoms jaunajai domes vadībai, kā to arī atzīst Valsts kontrole, ir ļoti darbietilpīgs. Valsts kontroles pārbaudes periods bija 2012. un 2013. gads, kas ietver tikai sešu mēnešu jaunā sasaukuma darbības laiku, bet lielāko - pusotra gadu - iepriekšējā domes sasaukuma darbības laiku.
Ķekavas vidusskola piedalās Vislatvijas Lasīšanas dienā
Šodien, 29.maijā no plkst. 12.00 līdz 12.15 visā Latvijā norisinājās Lasīšanas dienas zibakcija. Arī Ķekavas vidusskolas skolēni piedalījās un lasīja.
Vikingu kuģis “Nameisis” pietauvojās Ķekavas novadā
Daugavas ekspedīcijas ietvaros 28. un 29. maijā Ķekavas novadā ieradās vikingu kuģis „Nameisis”, piestājot Daugmales pilskalnā un Katlakalnā. Vikingu kuģi Daugavas krastā ar interesi aplūkot bija ieradušies gan mazi, gan lieli novadnieki. Par necerēti lielo interesi no iedzīvotāju puses bija pārsteigta vikingu kuģa komanda Arvīda Apfelbauma vadībā, kas ar prieku izrādīja kuģi un pastāstīja par ekspedīcijas gaitu.
Projekta noslēguma pasākums Daugmalē ģimenēm ar bērniem
17.maijā, Ģimenes dienas ietvaros Daugmalē notika projekta „Dzīves kvalitātes uzlabošana ģimenēm ar bērniem Daugmales pagastā, Ķekavas novadā” noslēguma pasākums.
Biedrība "Solis tuvāk" piedāvā bērnu vasaras nometnes
Ar mērķi nodrošināt iespēju novada bērniem un jauniešiem saturīgi pavadīt brīvo laiku un iesaistīt bērnus interesantās radošās un praktiskās nodarbībās un fiziskās aktivitātēs biedrība „Solis tuvāk” jau piekto gadu rīko bērnu vasaras nometnes.
Atbildīgs dzīvesveids sākas Ekoskolās
Pirmdien, 26. maijā Daugmales pamatskolas un pirmsskolas grupas „Namiņš” komanda dosies uz Ropažu vidusskolu, kur notiks ceturtais Ekoskolu Atbildīgā dzīvesveida kampaņas reģionālais pasākums ar mērķi palīdzēt saskatīt saikni starp mūsu dzīvesveidu, ikdienas izvēlēm un to nozīmi vides aizsardzībā un dabas resursu efektīvā izmantošanā.
Mūzikas skola uzņem audzēkņus nākamajam mācību gadam
Ķekavas Mūzikas skola 2014./2015. mācību gadā aicina mācīties profesionālās ievirzes izglītības programmās.
Svarīga informācija vecākiem un viņu bērniem par darbu vasaras mēnešos
Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka skolēniem, kuri vēlas strādāt vasaras mēnešos, un viņu vecākiem ir jāņem vērā vairāki nosacījumi, kas saistīti ar nodokļu maksāšanas kārtību un atvieglojumu par apgādībā esošām personām piemērošanu.
Notiks sanāksme par SIA „Getliņi EKO” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu
06. jūnijā SIA „Getliņi EKO” konferenču zālē, Kaudzīšu ielā 57, Rumbulā, Stopiņu novadā norisināsies uzklausīšanas sanāksme par SIA „Getliņi EKO” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu.
Aicinām apmeklēt piecu dienu mācību kursus par meža atjaunošanu un kopšanu
Mācību mērķis ir uzlabot mežsaimniecisko darbu pakalpojumu sniedzēju zināšanas par meža apsaimniekošanu, kas ļaus strādāt efektīvāk, kvalitatīvāk un videi draudzīgāk.
XX Starptautiskais mākslas vingrošanas turnīrs „MAZĀS ZVAIGZNĪTES 2014”
16.-17.maijā norisinājās tradicionālās starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā “Mazās Zvaigznītes”, kurās piedalās visjaunākās vingrotājas. Šopavasar sacensībās piedalījās 181 meitene vecumā no 5 līdz 13 gadiem. Pārstāvētas tika 25 sporta klubu komandas.
Čempionāts pludmales volejbolā
Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra sadarbībā ar Entuziastu pludmales volejbola līgu piedāvā Ķekavas nova atklāto čempionātu pludmales volejbolā.
Mākslas dienas Muzeja naktī
Muzeja nakts ietvaros Ķekavas Mākslas skola piedalījās ar interaktīvu spēli "Atrodi dzintaraino".
Paziņojums par tarifa projektu
SIA „Getliņi EKO” 2014. gada 30. aprīlī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu.
Ķekavas sporta aģentūra piedāvā aktīvās atpūtas nometni bērniem vecumā no 7-13 gadiem!
Mīļie vecāki! Ķekavas sporta aģentūra piedāvā aktīvās atpūtas nometni bērniem vecumā no 7-13 gadiem!
Ķekaviete Zenta Mangule svin 103. dzimšanas dienu
19. maijā 103 gadu jubileju svinēja Ķekavas iedzīvotāja Zenta Mangule. Klātienē Mangules kundzi sveica Ķekavas novada domes un Ķekavas novada pensionāru biedrības "Polārblāzma" pārstāvji.
Ir zināmi pirmie pieci Ķekavas novada jauno talantu konkursa finālisti!
Sestdien, 17. maijā Katlakalna tautas namā norisinājās pirmā no Ķekavas novada jauno talantu konkursa atlasēm, ko rīko Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs. Septiņi jaunieši vecumā no 10 – 24 gadiem sacentās par iekļūšanu konkursa finālā, kas norisināsies 26. jūlijā uz Ķekavas novada svētku skatuves.
Skolēni var pieteikties vasaras darba vakancēm
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) šodien sāk skolēnu elektronisko pieteikumu reģistrāciju vasaras darba vakancēm, pastāstīja NVA speciāliste Iveta Kancēna.
No šī gada 1.jūnija – algas nodokļa grāmatiņa visiem tikai elektroniskā formā
Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk - VID) informē, ka no 2014.gada 1.jūnija visiem nodokļu maksātājiem algas nodokļa grāmatiņa būs tikai elektroniskā formā.
Muzeju nakts Ķekavā
17. maijā aicinām uz Muzeju nakts pasākumu "Dzintara dārgumi Ķekavā" Ķekavas novadpētniecības muzejā no plkst. 19.00-01.00.
Mūsu novads vienos ziedos
Kurš gan pavasarī spēj palikt vienaldzīgs pret visapkārt plaukstošajiem ziediem! Ceriņi , ābeles, atraitnītes, tulpes – katrs stūrītis ietērpts košās krāsās un smaržās.
Bērnu vasaras nometnes un radošās dienas 2014. gadam
Aicinām vecākus pieteikt savu atvasi, kādā no piedāvātajām vasaras nometnēm vai radošajām dienām 2014. gadā.
Koncerts "Pavasara balsis"
Svētdien, 2014.gada 18.maijā plkst. 12.00 Doles - Ķekavas ev.lut. baznīcā Ķekavas novada Jauniešu simfoniskais orķestris un diriģents Pēteris Plūme aicina uz koncertu "PAVASARA BALSIS".
Ķekavas uzņēmēji aicina uz maģisko balli!
Šo piektdien, 16. maijā, Ķekavas koncertzālē Doles Tautas nams norisināsies uzņēmēju balle maģijas noskaņās. Uz balli tiek aicināti uzņēmēji un uzņēmumu pārstāvji!
Tikšanās ar dārzkopības speciālisti Initu Šteinbergu
17.maijā 2014.gadā Mellupu sociālajā centrā aicinām uz pavasarīgu tikšanos ar dārzkopības speciālisti Initu Šteinbergu!
Akcija „Redzīgs seniors pie stūres” Ķekavā
Aktualizējot labas redzes jautājumu transportlīdzekļu vadītājiem senioru vecumā, optikas salona Metropole redzes speciālisti 21.maijā rīkos akciju „Redzīgs seniors pie stūres”, un uz bezmaksas redzes pārbaudi mūsu pilsētā aicina ikvienu aktīvu satiksmes dalībnieku, kurš var lepoties ar 60 un vairāk gadu vecumu, un uzrādīs savu derīgu vadītāja apliecību.
Sākas pieteikšanās jauno uzņēmēju TV sacensībām “Firmas noslēpums”
No pirmdienas, 12. maija, sākas pieteikšanās jauno uzņēmēju televīzijas sacensībām "Firmas noslēpums", ko organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).
Fotokonkurss „Ķekavas novads – Mūsu dzimtās mājas"
Turpinot iepriekšējā gadā aizsākto tradīciju “Baložu pilsētas Jauniešu padome” atkārtoti rīko “FOTOKONKURSU”.
Ķekavas novada pašvaldība basketbolā uzvar Raseiņu pašvaldību
9. maijā mūsu novadu apmeklēja viesi no Raseiņu pašvaldības Lietuvā, lai sacenstos basketbolā ar mūsu pašvaldības pārstāvjiem. Spraigajā cīņā pārāki izrādījās Ķekavas novada pārstāvji.
Daugavā pie Ķekavas ielaiž zušu mazuļus
9. maijā Daugavā pie Ķekavas tika ielaisti zušu mazuļi, kurus šajā attīstības stadijā dēvē par stikla zušiem. Šo projektu īsteno Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts, un tā mērķis ir papildināt zušu krājumus Latvijas ūdenstilpnēs.
UZMANĪBU! Atcelts 15. un 16. maijā plānotais Latvijas Darba devēju konfederācijas seminārs
Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biznesa resursu centrs, pateicoties Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansējumam, darba devējiem visā Latvijā piedāvā bezmaksas mācību programmas.
Aicinām apmeklēt Veselības dienu Ķekavas novadā
17. maijā no plkst. 10.00-15.00 aicinām ikvienu novada iedzīvotāju apmeklēt Veselības dienas pasākumus.
Noslēdzies Ķekavas novada pašvaldības rīkotais projektu konkurss
Ir noslēdzies Ķekavas novada nevalstisko organizāciju (NVO) projektu atbalsta konkurss, ko katru gadu rīko novada pašvaldība ar mērķi atbalstīt sabiedriski nozīmīgu pasākumu īstenošanu Ķekavas novadā, iedzīvotāju mūžizglītību un neformālo izglītību, veicināt iedzīvotāju aktivitāti un sadarbību ar pašvaldību, sekmējot viņu dzīves kvalitātes uzlabošanos.
24. maijā - Eiropas Parlamenta vēlēšanas
24. maijā Latvijā notiks kārtējās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, kurās Latvijas pārstāvībai Eiropas Parlamentā jāievēl astoņi deputāti. Šajās vēlēšanās Latvija būs viens vēlēšanu apgabals.
Ķekavas Mākslas skolas izstādes maijā
Aicinām apmeklēt Ķekavas Mākslas skolas izstādes maijā.
Eiromelanomas diena-ādas veselības profilakse
Lai pievērstu sabiedrības uzmanību saules un solāriju staru izraisītajai slimībai, visā Eiropā, tostarp arī Latvijā, dermatologi ik gadu organizē īpašu Eiromelanomas akciju ādas vēža agrīnai diagnostikai un profilaksei.
Uzmanību! Mainīts Ķekavas velomaratona norises datums - uz 8. jūniju
8. jūnijā jau piekto gadu pēc kārtas startēs «Alpha Baltic Sport» organizētā maratonu sērija, kas šogad visus riteņbraukšanas entuziastus sagaida ar pilnīgi jaunu riteņbraukšanas pasākumu – Ķekavas velomaratonu.
Ķekavas novadā viesojās Daugavas ekspedīcija ar vikingu kuģi Nameisis
Pateicoties labam ceļavējam, Daugavas ekspedīcijas dalībnieki ar Vikingu kuģi vakar pietauvojās Daugmalē. Šodien, 29. maijā no rīta kuģis tika izcelts no Daugavas, lai transportētu apkārt HES ūdenskrātuvei. Pirms brīža kuģi ielaida atpakaļ Daugavā Alejās, Smilšu ielas galā, bet nākamā pieturvieta ieplānota 12.00 pie atpūtas vietas "Nēģīši" aiz Pļavniekkalna sākumskolas. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai internetā - www.kekavasnovads.lv vai sociālo tīklu "Facebook" un "Twitter" profilos.
"Ghetto Alianse Ķekavas" turnīru datumi
Šajā vasarā Ķekavā, futbola stadionā “Auda” notiks pieci “Ghetto Football” posmi: 31. maijā, 21. jūnijā, 12. jūlijā, 2. un 9. augustā!
Paraksta līgumu par upes krasta stiprināšanu Ķekavā
7. maijā Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Valts Variks parakstīja būvdarbu līgumu starp Ķekavas novada pašvaldību un SIA „Ūdensdārzs” par Ķekavas upes krasta stiprināšanu posmā pie bērnudārza „Ieviņa” Ķekavā.
Aizvadītas diskusijas ar pašvaldības pārstāvjiem
29. aprīlī Ķekavas kultūras nama mazajā zālē diskusiju klubiņā sarunājāmies ar Ķekavas novada domes Saimniecisko lietu komitejas deputātiem, komitejas priekšsēdētāju Andi Adatu, deputātiem Andi Damlicu un Aigaru Vītolu, kā arī izpildvaras pārstāvi Intu Arbačevsku.
Skarbā patiesība par narkotikām
Šodien, 26. maijā plkst. 18.00 Ķekavas kultūras namā notiks Ķekavas novada pašvaldības Sociālā dienesta, Valsts Policijas Rīgas reģiona Baložu iecirkna un biedrības „STOP DRUGS” rīkotā audzinoša rakstura lekcija par narkotisko un psihotropo vielu lietošanu negatīvo ietekmi.
Satiksmes izmaiņas Baložos
SIA „RBSSKALS Serviss” informē, ka pamatojoties uz Ķekavas novada domes sēdes protokola pielikumu Nr.39 š.g.06.maijā tiek uzsākta saskaņotā horizontālo apzīmējumu Nr.943”Dzeltens horizontāls apzīmējums” uzklāšana, atbilstoši Gobu ielas 1, Baložos sagatavotajai satiksmes organizācijas shēmai.
Ķekavas sieviešu florbola komandas tiekas ar Valtu Variku
Ķekavas novada priekšsēdētājs Valts Variks 7. maijā tikās ar abām Ķekavas novada sieviešu florbola komandām - „Ķekavas Bulldogi” un „Ķekava”, kuras šogad Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas izcīnījušas godalgas.
Kāpēc sociāli atbildīgs bizness ir ienesīgs?
Šogad vēl pēdējo reizi Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biznesa resursu centrs, pateicoties Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansējumam, darba devējiem visā Latvijā piedāvā bezmaksas mācību programmas.
Pieaugušo studijas izstāde
Ķekavas Mākslas skolas izstāžu zālē no 6. maija - 16. maijam pieaugušo studijas - Ināras Rumbinas, Ingrīdas Ķimenes, Ingas Lūces, Gunitas Kalniņas, Mairitas Ozolas, Daces Praulītes, Silvas Āboliņas, Lindas Jakubaites, Rutas Andersones, Igora Smirnova - darbu izstāde. Izstādes atklāšana 6. maijā plkst. 18.30.
Tiekas ar privātajiem bērnu uzraudzības pakalpojumu sniedzējiem
Divas dienas, 28. un 29. aprīlī, Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļa rīkoja tikšanos ar privātajiem bērnu uzraudzības pakalpojumu sniedzējiem, kuras laikā skaidroja izmaiņas saistošajos noteikumos par pašvaldības kompensācijas vai atbalsta piešķiršanas un izmaksas kārtību pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem.
Vīru vokālais ansamblis no Ķekavas piedalās partnerības projekta aktivitātēs Velsā
Aprīļa beigās norisinājās ES mūžizglītības programmas Grundtvig partnerības projekta „Lifelong Emotions – Learnings through Music” aktivitātes Velsā, kurās piedalījās vīru vokālais ansamblis no Ķekavas.
Darbs skolēniem vasaras brīvlaikā!
Aicinām pieteikties novada skolēnus vasaras darbam Ķekavas novada uzņēmumos. Piedāvātās vakances tiek nodrošinātas sadarbība ar Ķekavas novada pašvaldību.
Sveicam Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā!
Sveicam Ķekavas novada iedzīvotājus Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā! Aicinām apmeklēt pasākumus un svinēt kopā ar mums!
Paldies visiem, kuri piedalījās Lielajā talkā!
Šogad Ķekavas novadā pavisam kopā bija pieteiktas 49 oficiālās talkas vietas, savukārt pirmie talkas laikā savāktie atkritumi tika izvesti jau svētdien no dārzkopības kooperatīva „Dzērumi” teritorijas.
Aizvadīta Kolhoznieku balle
Pagājuši jau 22 gadi kopš tika likvidēts kolhozs „Ķekava”, taču bijušie kolhoznieki vēl arvien tiekas un neļauj pagaist tai īpašajai kopības sajūtai, kāda reiz vienoja gan darbā, gan svētkos. Arī šoreiz, Kolhoznieku ballē, kas norisinājās 26. aprīlī, Doles Tautas nama zāle ir pilna, valda atkal satikšanās prieks, kavējoties atmiņās, tiek teikti laba vēlējumi, pasniegtas dāvanas un ziedi.
Ķekavā pasniedz Latvijas savienības „Černobiļa” Goda zīmes
25. aprīlī Ķekavā, Doles Tautas namā norisinājās Černobiļas atomelektrostacijas avārijas piemiņas pasākums, kura laikā vairākiem aktīvistiem tika pasniegts Latvijas savienības „Černobiļa” augstākais apbalvojums – Goda zīme.
Notiek konference „Bērna veselība - mūsu, pieaugušo atbildība!”
25. aprīlī Ķekavas kultūras namā notika Siguldas Mutes veselības centra Pierīgas reģiona , sadarbībā ar VSIA „ Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas” Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centru un pašvaldības aģentūru „Ķekavas ambulance” organizētā mutes veselības un veselības veicināšanas konference, kurā uzstājās vairāki Latvijā zināmi medicīnas speciālisti.
Šodien Lielā Talka – visi pie darba!
Šodien, 26. aprīlī visā Latvijā cilvēki pulcējušies, lai kopīgiem spēkiem sakoptu vidi. Arī Ķekavas novadā sākusies rosība. Talkas gars ir skāris daudzus, tiek sakoptas ne tikai oficiāli reģistrētās sabiedriskās vietas, bet arī piemājas dārziņi un pagalmi.
Lielās Talkas laikā sakopj Nāves salu Ķekavas novadā
Lielās Talkas laikā tika sakopta Nāves sala Ķekavas novadā, kurā atrodas 1. Pasaules kara kauju un Brīvības cīņu atcerei veltītais piemineklis, kas pēc trīs mēnešiem, 27. jūlijā, ar dažādiem pasākumiem atzīmēs savu 90. jubileju.
Ķekavas sākumskolā svin jau otros Spāru svētkus
25. aprīlī Ķekavas novadā norisinājās īpašs notikums – jaunās sākumskolas būvniecības 2. kārtas Spāru svētki, kas simbolizē svarīgu brīdi būvniecības procesā – jumta konstrukcijas pabeigšanu.
Lielā pavasara talka Depkina muižā
Aicinām 26. aprīli no plkst. 10.00 kopīgi iztīrīt un atjaunot muižas ābeļdārzu un parku.
Arhīvs
  Drukāt