Ķekavas velobrauciena dienā šo sestdien, 8. augustā, paredzēti ceļu satiksmes ierobežojumi gan uz lielajiem valsts nozīmes ceļiem – A7 un A5, gan P85, P89 un P90 ceļu posmos, kā arī pašā Ķekavas centra apkaimē. Tāpēc aicinām gan autobraucējus, gan pasākuma viesus iepazīties laikus ar satiksmes ierobežojumiem, lai varētu saplānot pēc iespējas sev ērtāku pārvietošanās maršrutu, ņemto vērā šīs plānotās izmaiņas.


Siltumtīklu modernizācijas projekta ietvaros no 6. līdz 20. augustam Baložos tiks veikts siltumenerģijas padeves pārtraukums dzīvojamām mājām - Uzvaras prospektā 7, 8, 9, 10, 12, 14, kā arī Zaļajā ielā 1 un 2.


Gatavojoties jaunajai sezonai, Ķekavas novada amatieru kolektīvi izsludina jaunu dalībnieku uzņemšanas datumus. Sev piemērotu kolektīvu ir iespēja atrast tiem, kas vēlas dziedāt, dejot, spēlēt teātri vai koklēt, kā arī tiem, kam tuva latviešu folklora. Novadā ir gan bērnu, gan pieaugušo kolektīvi, kas aicina tiem pievienoties.


Pirms gada savu darbību uzsāka Ķekavas novada pašvaldības bezmaksas informatīvais tālrunis 8488, kas savas darbības pirmajā gadā saņēmis jau 2119 iedzīvotāju zvanus, ar katru mēnesi sasniedzot aizvien lielāku zvanu skaitu, kas pēdējos mēnešos ir vidēji 230 zvani mēnesī.


Augustā Ķekavā norisināsies starptautisks Jawa un CZ markas motociklu salidojums, kurā pulcēsies ap 100 dalībniekiem no vairāk kā 7 valstīm. Arī Ķekavas novada iedzīvotāji un viesi, 8. augustā no plkst. 11.00 līdz 12.00 Ķekavā, pie Doles Tautas nama varēs apskatīt un iepazīt motociklus.


Ķekavas novadā turpina augt privātmāju būvniecības apjomi un, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, 2020. gada maijā un jūnijā dubultojies saņemto būvniecības ieceru skaits, liecina Ķekavas novada Būvvaldes informācija.


AS “Sadales tīkls” īsteno apjomīgu investīciju projektu Ķekavas novadā
Uzlabojot Ķekavas novada iedzīvotāju elektroapgādes drošumu un nepārtrauktību, jau tuvākajā laikā AS “Sadales tīkls” sāks īstenot vērienīgu investīciju projektu Titurgas un Baložu apkaimē, kura laikā paredzēts pārbūvēt aptuveni 10 km 20 kV (kilovoltu) gaisvadu elektrolīniju par kabeļu līnijām.
Valsts vides dienests pilnveido saņemto ziņojumu par vides pārkāpumiem pārvaldības sistēmu – izveidots Operatīvās koordinācijas centrs
Lai efektīvi un vienoti pārvaldītu Valsts vides dienestā (VVD) saņemtos ziņojums par vides pārkāpumiem, jūnijā izveidots VVD Operatīvās koordinācijas centrs (OKC). OKC nodrošina VVD vienotā zvanu centra darbību – pieņem zvanus uz vienotā zvanu centra tālruni 26338800 (24/7), kā arī nodrošina mobilās lietotnes Vides SOS darbību – saņem un izskata iesniegtos pieteikumus.
Daugmalē un Ziedonī laboratoriski apstiprina zilaļģes Daugavā
Ķekavas novada pašvaldība 31. jūlijā saņēmusi laboratoriskos rezultātus par ūdens kvalitāti, kas apliecina, ka divās peldvietās ir izplatījušās zilaļģes. Cilvēka veselībai kaitīgās zilaļģes ir konstatētas Daugavā pie atpūtas vietas Ziedonī un Daugmalē pretī Nāves salai. Šajā vietās nav ieteicams peldēties.
Skatītāju un profesionāļu atzinību saņem jaunais talantīgais sitaminstrumentu mūziķis no Daugmales
Turpinot Latvijas simtgadē iedibināto tradīciju, šovasar norisinājies koncerts ‘’Dzimuši Latvijā’’ ar izciliem mūziķiem, kuri ieguvuši plašu starptautisku atzinību, kā arī strauji plaukstošiem jaunajiem talantiem, kuru vidū bija arī Ķekavas Mūzikas skolas audzēknis Mārtiņš Starostnieks.
No 1. augusta atsāks kursēt maršruta Rīga–Bauska atceltie autobusa reisi
Autotransporta direkcija informē, ka no 2020. gada 1. augusta atsāks kursēt maršruta Nr.7480 Rīga–Bauska autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas katru dienu izbrauc plkst.13.30, 17.00 un no Bauskas autoostas – plkst.11.40, 15.20.
Turpina labiekārtot atpūtas vietas pie ūdens
Lielākajā atpūtas vietā pie Titurgas ezera, Ķekavas novada pašvaldība papildinājusi labiekārtojuma elementus un uzstādījusi vairākus sauļošanās zviļņus, kas tapuši atbilstoši novada atpūtas vietu dizainam.
Daugavā, Daugmales un Ziedoņa teritorijā, aizdomas par zilaļģu izplatību
Apsekojot atpūtas vietas pie ūdens, Ķekavas novada pašvaldības Īpašumu pārvaldes speciālisti vizuāli konstatējuši Daugavā - pie atpūtas vietas Ziedonī un Daugmalē pretī Nāves salai - koši zaļas aļģes, kas atgādina cilvēka veselībai kaitīgās zilaļģes.
Ķekavas novadā notiks Nacionālo bruņoto spēku mācības “Namejs2020”
Šī gada rudenī plānotas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) lauka taktiskās mācības “Namejs2020”, un tajās tiks iesaistīti gan Latvijas karavīri, zemessargi, ASV un NATO paplašinātās kaujas grupas Latvijā – eFP karavīri. Mācību aktīvā fāze plānota no 21. līdz 27. septembrim, un tās norisināsies astoņu novadu teritorijā – Ķekavas, Mārupes, Olaines, Baldones, Iecavas Rundāles, Bauskas un Vecumnieku novadā.
No 3. augusta Ķekavas peldbaseins būs atvērts apmeklētājiem
Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa peldbaseins būs atkal atvērts apmeklētājiem no 3. augusta, tomēr peldētgribētājiem būs jāievēro papildus iekšējās kārtības noteikumi COVID-19 izplatības ierobežošanai.
Ķekavas novada uzņēmēji veiks Brīvības pieminekļa izgaismošanu
Lepojamies ar Ķekavas novada uzņēmējiem, kuri iesaistījušies Brīvības pieminekļa izgaismošanas projekta realizēšanā, bez atlīdzības sniedzot atbalstu nepieciešamo 12 apgaismes balstu ražošanai.
Ķekavas novadpētniecības muzejā būs apskatāma gleznu izstāde “Gaisma – Krāsa – Prieks”
No 2020. gada 6. augusta līdz 29. augustam Ķekavas novadpētniecības muzejā būs skatāma Baldones mākslas studijas dalībnieku gleznu izstāde “Gaisma – Krāsa – Prieks”. Šī ir pirmā Baldones mākslas studijas gleznu izstāde Ķekavā.
Satiksmes izmaiņas Baložos - Zaļajā ielā
SIA "Baložu komunālā saimniecība" informē, ka siltumtrases pārbūves darbu ietvaros Baložu pilsētā no 30. jūlija līdz 12. augustam tiks slēgts Zaļās ielas ceļa posms gar dzīvojamām mājām Uzvaras prospektā 7 un 9.
Jūlija ceturtās nedēļas aktuālie ielu pārbūves darbi Baložos
Jūlija ceturtajā nedēļā turpinās būvniecības darbi Baložos, Uzvaras prospektā un Jaunatnes ielā, tādēļ aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un ievērot ceļu satiksmes organizācijas izmaiņas.
Koku audze Baložos, Kr.Barona ielā 2, tiek saglabāta
Ķekavas novada pašvaldība informē, ka koku audzē Baložos, Kr. Barona ielā 2, nav plānota koku izciršana, kā tas maldīgi tiek pausts dažādās ar Baložu pilsētu saistītajās iedzīvotāju Facebook lapās. Tāpat arī šajās sociālo tīklu lapās publicētajā fotogrāfijā redzamie ar oranžu krāsu iezīmētie koki nav pašvaldības marķējums.
Ķekavas novada pašvaldība uzsver: pēc Uzvaras prospekta pārbūves notiks apjomīga teritorijas labiekārtošana un jaunu koku iestādīšana
Lai veiktu vērienīgos Uzvaras prospekta remontdarbus - nomainītu komunikācijas tīklus, kā arī sakārtotu esošos ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus - diemžēl ir nepieciešama atsevišķu koku nozāģēšana, jo tie atrodas būvdarbu zonā, kā arī uz esošajiem, pārbūvējamajiem komunikācijas tīkliem. Būvdarbiem noslēdzoties, teritorija tiks labiekārtota, īpašu uzmanību pievēršot zaļās zonas izveidē, tostarp jaunu koku iestādīšanā.
Baložos, Uzvaras prospektā 7 un 9 tiks pārtraukta karstā ūdens piegāde
Sakarā ar būvdarbiem projekta "Siltumtīklu modernizācija Titurgā" ietvaros, no 30. jūlija līdz 11.augustam tiks veikts siltumenerģijas padeves pārtraukums dzīvojamām mājām Uzvaras prospektā 7 un 9, kā rezultātā tiks pārtraukta arī karstā ūdens piegāde.
Reģionālā pašvaldības policija turpina videonovērošanas sistēmu modernizēšanu
Reģionālā pašvaldības policija, sabiedriskās kārtības un iedzīvotāju drošības uzlabošanas nolūkos, darbam izmanto jaunākās tehnoloģijas – videokameras ar augstu izšķirtspēju, pārvietojamo videokameru un jaunas programmas videoierakstu apkopošanai, atlasei un datu apkopošanai.
Satiksmes organizācijas izmaiņas Ķekavā
Lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību un saglabātu zaļo zonu, Ķekavas novada pašvaldība pieņēmusi lēmumu par satiksmes organizācijas izmaiņām pašvaldības sporta laukumā, kura adrese ir "Fortius", Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, kur tiks uzstādīta ceļazīme ‘’Iebraukt aizliegts’’.
Pašvaldība pilnveidos Ķekavas novada teritoriālo plānojumu
Ķekavas novada pašvaldība ir izvērtējusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas saņemtās norādes attiecībā uz jauno Ķekavas novada teritoriālo plānojumu - nolemts, ka, saskaņā ar ministrijas sniegtajiem komentāriem, teritorijas plānojums tiks pilnveidots un atkārtoti nodots sabiedrības publiskajai apspriešanai. Lai uzsāktu darbu pie teritorijas plānojuma pilnveidošanas, trešdien, 22. jūlijā, sasaukta Ķekavas novada domes ārkārtas sēde.
Jūlija trešās nedēļas aktuālās izmaiņas ceļu satiksmes organizācijā Uzvaras prospektā, Baložos
Lai uzsāktu sadzīves kanalizācijas ierīkošanu, pirms tam veicot asfalta frēzēšanas darbus, no 20. jūlija līdz 1.septembrim tiks pilnībā slēgta satiksme Uzvaras prospektā - sākotnēji posmā no Baložu pilsētas pārvaldes stāvlaukuma līdz iebrauktuvei uz dzīvojamo māju Uzvaras prospektā 8, savukārt vēlāk tiks slēgts posms no Baložu pilsētas pārvaldes stāvlaukuma līdz Doles ielai.
Biedrība “Solis tuvāk” aicina apgūt braukšanu ar SUP dēli
Biedrība “Solis tuvāk” aicina Ķekavas novada iedzīvotājus bez maksas apgūt braukšanu ar SUP dēli un aktīvi pavadīt brīvo laiku uz ūdens.
AFS meklē viesģimenes jauniešiem no Kanādas, Ungārijas un Vācijas 2020./2021. mācību gadam
“AFS Latvija” aicina pieteikties jaunas viesģimenes, kas vēlas uzņemt viesskolēnus no Kanādas, Ungārijas un Vācijas un atbalstīt viņus 10 mēnešu garumā, mācoties ģimnāzijās un vidusskolās visā Latvijā.
Satiksmes organizācijas izmaiņas Odukalnā
Lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību un organizāciju, Ķekavas novada pašvaldība pieņēmusi lēmumu par satiksmes organizācijas izmaiņām Odukalnā, Saules un Mālu ielā.
Ķekavas novada pašvaldība iesniegusi projekta pieteikumu Eiropas Klimata iniciatīvai
Lai stiprinātu pārrobežu sadarbības kapacitāti energoefektivitātes jomā un palielinātu atjaunojamās enerģijas izmantošanu, Ķekavas novada pašvaldība iesniegusi projekta pieteikumu Eiropas Klimata iniciatīvai.
Satiksmes organizācijas izmaiņas Ziedonī
Lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību un organizāciju, Ķekavas novada pašvaldība pieņēmusi lēmumu par satiksmes organizācijas izmaiņām Ziedoņa alejā, Ziedonī.
Pilotprojekta “CLEAN” ietvaros Ķekavas novadā izveidoti jau 33 atkritumu šķirošanas punkti
Ķekavas novada privātmāju iedzīvotāji aktīvi izmanto Ķekavas novada pašvaldības un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “Clean R” piedāvāto videi draudzīgo risinājumu - 14 mēnešu laikā, pateicoties iedzīvotāju iniciatīvai izveidoti jau 33 šķirošanas punkti.
Pašvaldības līdzfinansētās vasaras nometnes apmeklējuši jau 160 bērni
Veicinot un atbalstot izglītības iestāžu, pašvaldības institūciju un sabiedrisko or-ganizāciju iniciatīvu vasaras nometņu projektu izstrādē un realizācijā, Ķekavas novada pašvaldība 12 816 eiro apmērā šovasar līdzfinansē 16 dažādas dienas un diennakts nometnes. Sešas no nometnēm jau ir aizvadītas un tajās piedalījušies 160 novada bērni.
Pabeigti būvdarbi 12 dzīvokļu mājas Ķekavā Rīgas ielā 36/k-3 energoefektivitātes pasākumu īstenošanai
Lai uzlabotu ēkas siltumnoturību un palielinātu mājas konstruktīvo elementu kalpošanas ilgumu, īstenots ES līdzfinansēts projekts „Energoefektivitātes paaugstināšana daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Rīgas ielā 36/k-3 Ķekavā, Ķekavas novadā”.
Dome atbalsta Jaunatnes iniciatīvu centra un Tūrisma koordinācijas centra integrēšanu pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes sastāvā
Ceturtdien, 16. jūlijā, Ķekavas novada domes sēdē atbalstīja divu pašvaldības iestāžu - Jaunatnes iniciatīvu centra un Tūrisma koordinācijas centra integrēšanu pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta (IKS) pārvaldes sastāvā. Šāds lēmums pieņemts, lai pilnveidotu uz klientu orientētu pašvaldības darbu un nodrošinātu efektīvu pakalpojumu sniegšanu arī turpmāk.
Plāno pilnveidot jaunatnes lietas un tūrisma jomu Ķekavas novadā
Ķekavas novada pašvaldība, turpinot jau divus gadus uzņemto kursu- pilnveidot uz klientu orientētu pašvaldības darbu un nodrošināt efektīvu pakalpojumu sniegšanu, nolēmusi stiprināt darbu ar jaunatni un tūrisma jomu Ķekavas novadā, integrējot divas pašvaldības iestādes- Jaunatnes iniciatīvu centru un Tūrisma koordinācijas centru- pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes sastāvā.
Drošības nosacījumi atpūtā pie ūdens
Šovasar gandrīz ikdienu ugunsdzēsēji glābēji dodas uz ūdenstilpēm, lai glābtu pārgalvīgus atpūtniekus un diemžēl daudzos gadījumos, lai atrastu un krastā izceltu bojāgājušus cilvēkus.
Projektu konkursā līdzfinansējumu piešķir pieciem projektiem
Ķekavas novada fizisko personu un nevalstisko organizāciju projektu atbalsta konkursā tika saņemti astoņi projektu pieteikumi. Izvērtējot pieteikumus atbilstoši konkursa kritērijiem un pieejamajam pašvaldības līdzfinansējumam, konkursa vērtēšanas komisija apstiprināja piecus projektus, piešķirot kopumā līdzfinansējumu 12 000 eiro apmērā.
Ķekavas novada pašvaldības aktuālās nekustamā īpašuma un kustamās mantas izsoles
Ķekavas novada pašvaldība jūlijā un augustā rīko pašvaldības kustāmās mantas un nekustamo īpašumu atklātas mutiskas izsoles.
Jūlija aktuālās izmaiņas ceļu satiksmes organizācijā Uzvaras prospektā, Baložos
Lai varētu izbūvēt lietus ūdens kanalizācijas cauruļvadus, pirms tam veicot asfalta frēzēšanas darbus, no 6. jūlija satiksmi Uzvaras prospektā plānots organizēt kā vienvirziena kustību. Piekļuve pie dzīvojamajām ēkām tiks nodrošināta
Par Spānijas kailgliemeža izplatības ierobežošanu
Dabas aizsardzības pārvalde pēdējo gadu laikā saņem regulārus dažādu Latvijas pašvaldību iedzīvotāju ziņojumus un sūdzības par dabiskos biotopus, kultūraugus un mājdzīvnieku veselību apdraudošo Spānijas kailgliemezi Arion vulgaris.
Kapusvētki Ķekavas novadā 2020. gadā
Kapu svētki ir īpaša svētku tradīcija Latvijas kapsētās jūlijā un augustā, lai dzimtas lokā atcerētos savus aizgājējus. Aicinām iepazīties ar kapusvētku norises datumiem 2020. gadā Ķekavas novadā.
Ķekavas novada izglītības iestādes absolvēs 214 audzēkņi
Jūnijā, jūlijā un augustā Ķekavas novada izglītības iestādes absolvēs 9. un 12. klašu skolēni, kā arī interešu izglītības iestāžu audzēkņi. Aicinām iepazīties ar dokumentu svinīgās saņemšanas datumiem, tomēr atgādinām, ka šogad izlaidumi skolās noritēs bez ierastajām svinībām ar tuviniekiem.
Nometnes 2019./2020.mācību gada skolēnu vasaras brīvlaikā
Šovasar pašvaldība finansiālu atbalstu piešķīrusi 16 vasaras nometnēm.
Bērnu drošība vasarā: 5 jautājumi, kas jāpārrunā ar bērniem
Lai vasara būtu piedzīvojumiem bagāta un tiktu aizvadīta bez liekām rūpēm un raizēm, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina vecākus pārrunāt ar bērniem piecus jautājumus par drošību.
Peldbaseini Ķekavā un Daugmalē tuvākos mēnešus būs slēgti
Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, lai ierobežotu koronavīrusa "Covid-19" izplatību, nolemts, ka peldbaseini Ķekavas novadā tuvākos mēnešus būs slēgti.
Šonedēļ izsniegs jaunas pārtikas pakas bērniem no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm
Ķekavas novada Sociālais dienests aprīlī sniedzis pašvaldības atbalstu - brīvpusdienas pārtikas paku veidā - 556 bērniem no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, un šonedēļ, 7.maijā, sāks izsniegt jaunās pārtikas pakas, kas domātas maija mēnesim.
Ķekavas novada pašvaldība aprīlī izmaksājusi krīzes pabalstus 43 iedzīvotājiem
Lai atbalstītu novada iedzīvotājus, kuri šajā krīzes situācijā ir nonākuši grūtībās un nespēj nodrošināt savas pamatvajadzības, Ķekavas novada pašvaldības Sociālais dienests aprīlī ir izmaksājis krīzes pabalstus 80 eiro mēnesī kopumā 43 novada iedzīvotājiem.
Par meža ugunsnedrošo laiku
Rīgas reģionālā virsmežniecība informē, ka Valsts meža dienests ar 2020.gada 24.aprīli nosaka meža ugunsnedrošā laika posma sākumu visā valsts teritorijā.
Ķekavas novadā pārtikas pakas aprīlī būs saņēmuši gandrīz 500 bērni
Rīt, 22. aprīlī, Ķekavas novada Sociālais dienests izsniegs pārtikas pakas vēl 116 bērniem no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, līdz ar to pašvaldības atbalstu - brīvpusdienas pārtikas paku veidā - aprīlī kopumā būs saņēmuši 486 novada bērni.
Ķekavas novada pašvaldība krīzes pabalsta saņēmējam papildus piešķirs 50 eiro par katru bērnu
Lai atbalstītu šajā krīzes situācijā iedzīvotājus, jo īpaši ģimenes ar bērniem, Ķekavas novada pašvaldība krīzes pabalsta saņēmējam papildus izmaksās 50 eiro par katru aprūpējamo bērnu līdz 18 gadu vecumam.
Ķekavas novada pašvaldība izmaksā pirmos krīzes pabalstus iedzīvotājiem
Lai atbalstītu novada iedzīvotājus, kuri šajā krīzes situācijā ir nonākuši grūtībās un nespēj nodrošināt savas pamatvajadzības, Ķekavas novada pašvaldības Sociālais dienests šodien, 17. aprīlī, izmaksās pirmos krīzes pabalstus 80 eiro mēnesī 15 novada iedzīvotājiem.
Ķekavas novada ģimenes uzslavē pašvaldības sarūpētās pārtikas pakas
Ķekavas novada pašvaldība un Sociālais dienests saņēmis atzinīgu novērtējumu gan no Veselības ministrijas, gan no novada ģimenēm par pašvaldības sarūpēto pārtikas paku apjomu un saturu. Šonedēļ pārtikas pakas kopumā saņems 370 bērni no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm - pirmās pārtikas pakas tika izsniegtas 15. aprīlī, bet šodien, 17. aprīlī, tās saņems 90 bērni.
Ķekavas novada bērni no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu, ģimenēm saņem pirmās pārtikas pakas
Rūpējoties par Ķekavas novada ģimenēm ar bērniem, kas sakarā ar Covid 19 izplatību valstī nonākušas krīzes situācijā, Ķekavas novada pašvaldības Sociālais dienests šodien, 15. aprīlī, izsniegs pirmās pārtikas pakas 284 bērniem no novada daudzbērnu, trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.
Ķekavas novada pašvaldība atceļ vecāku līdzfinansējuma maksu visās novada profesionālās ievirzes skolās
Turpinot paplašināt pašvaldības atbalstu ģimenēm šajā ārkārtējā situācijā, Ķekavas novada dome šodien, 9. aprīlī, nolēma pilnībā atcelt vecāku līdzfinansējuma maksu visās Ķekavas novada profesionālās ievirzes izglītības iestādēs šī gada aprīlī un maijā.
Ķekavas novada pašvaldības atbalsts novada iedzīvotājiem un uzņēmumiem ārkārtējās situācijas laikā saistībā ar Covid-19
Ķekavas novada pašvaldība aicina iepazīties ar atbalsta veidiem un nepieciešamības gadījumos izmantot piedāvātās atbalsta iespējas.
Ķekavas novadā uzsākti grants ceļu sakārtošanas darbi
Līdz ar pavasara iestāšanos Ķekavas novada pašvaldība šogad jau laicīgi ir uzsākusi grants ceļu segumu virskārtas līdzināšanu, kā arī ceļa virsējās kārtas noklāšanu ar putekļu absorbējošu materiālu.
Vides akcija „Iestādi koku” pagarināta līdz rudenim
Ņemot vērā notikumus Latvijā saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, Ķekavas novada pašvaldības koku stādīšanas akcijas „Iestādi koku” laiks tiek pagarināts līdz 19. septembrim, kad notiks Pasaules talka.
No 2020. gada 1. janvāra Ķekavas novadā mainīsies tarifs par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu
Mainoties dabas resursu nodokļa (DRN) likmei un pieaugt poligona “Getliņi” sadzīves atkritumu noglabāšanas tarifam, no 2020. gada 1. janvāra Ķekavas novadā mainīsies tarifs par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Tarifs par viena kubikmetra nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu būs 14,81 EUR (ieskaitot PVN).
  Drukāt