Eiropas eksāmens 7., 8., 9. maijā
7., 8., 9. maijā www.esmaja.lv ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts piedalīties tiešsaistes testā Eiropas eksāmens. Eiropas eksāmena mērķis ir rosināt zinātkāri un pilnveidot zināšanas par mums, Latviju, Eiropas Savienību, kā arī sekmēt piederību demokrātiskai Eiropai, atzīmējot Eiropas dienu.
No 10.jūnija Baložu bibliotēka atvērta apmeklētājiem
No 10.jūnija Baložu bibliotēka atvērta apmeklētājiem. Apmeklētāji aicināti ievērot drošības pasākumus.
Ķekavas Mākslas skolas salidojums
Ķekavas Mākslas skolas absolventu salidojums 2020.gada 10. oktobrī.
Baldones un Ķekavas novadu pašvaldības uzsāk darbu pie kopīgas jaunatnes politikas īstenošanas sistēmas izveides.
Baldones novada dome sadarbībā ar Ķekavas novada domi uzsāk īstenot Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam ietvaros finansēto projektu “SA-DARBĪBA”.
Aizsardzības ministrija sagatavojusi video lekciju skolēniem par Bermontiādi un Rīgas atbrīvošanu
Sagaidot 11. novembri, Lāčplēša dienu, Aizsardzības ministrija kopā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Latvijas Kara muzeju ir sagatavojusi video lekciju skolēniem “Sargājot Rīgu: toreiz un tagad”, aicinot to izrādīt skolās visā Latvijā, kā arī iepazīties ar to ikvienu Latvijas iedzīvotāju.
LABIE DARBI AVOTIŅĀ!
Pirmsskolas izglītības skolotāja Lelde Žīgure aicināja PII “Avotiņš” grupas ,,Gliemezīši” bērnu vecākus uz mirkli pārvērsties par labiem, mīļiem Eņģeļiem un palīdzēt Ķekavas novada pašvaldības Daugmales Sociālajam dienestam - Adatiņa, sarūpēt dāvaniņas.
Ziemassvētku brīnumi PII “Avotiņā”
Ziemassvētki ir brīnumains laiks! Tie atnāk ne tikai kalendārā un dabā, liekot saulei sākt savu ceļu augšup, bet arī mūsu prātā un sirdī. Šis laiks liek mums katram ne tikai kļūt laipnākam, labestīgākam, bet arī rosina pārdomāt un izvērtēt padarīto un, ieklausoties savā sirdī, kalt nākotnes plānus.
Arhīvs
  Drukāt