Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes mākslas vingrošanā
7. - 8. februārī Rīgā norisinājās Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes mākslas vingrošanā, kurā par medaļām cīnijās sporta skolu un sporta klubu mākslas vingrotājas, tajā skaitā sportistes no Ķekavas novada sporta skolas.
Aicina uz tikšanos ar logopēdu
17. februārī plkst. 11.30 PII "Ieviņa" aicina auklītes kopā ar saviem audzēkņiem, kuri vēl neapmeklē pirmsskolas iestādi, uz tikšanos ar bērnudārza logopēdēm.
Aicina vecākus apmeklēt ceturto “Vinnija Pūka skolas” lekciju
Rīgas domes Labklājības departaments laipni aicina vecākus apmeklēt ceturto “Vinnija Pūka skolas” izglītojošo BEZMAKSAS lekciju „Vai mans bērns ir ortopēdiski vesels?”.
Panākumi starptautiskajā mākslas vingrošanas turnīrā “BALTIC FLOWER 2015”
Sacensībās “BALTIC FLOWER 2015” šogad startēja gandrīz 300 jaunās dalībnieces no septiņām valstīm, viņu vidū godalgotas vietas izcīnīja mākslas vingrotājas no Ķekavas novada sporta skolas.
Privātskolas „Gaismas tilts 97” mazie audzēkņi pārstāv Ķekavas novadu Salaspilī
29. janvārī privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” pirmsskolas grupu „Burtiņi” un „Zilbītes” komanda 11 bērnu sastāvā devās uz Salaspils bērnudārzu „Jāņtārpiņš”, lai kopā ar citiem sagatavošanas vecuma bērniem no Salaspils, Olaines un Carnikavas piedalītos viktorīnā „Riti raiti, kamolīti!”.
Bērnudārzā "Avotiņš" jaunas iemaņas apgūst pirmsskolu pedagogi
28.janvārī Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē "Avotiņš” norisinājās jauno pedagogu pieredzes apmaiņas seminārs ,,Lasītprasme un rakstītprasme pirmsskolā”.
Ķekavas novada skolēni veiksmīgi startē starpnovadu skatuves runas konkursā
22. janvārī Ikšķiles vidusskolā norisinājās starpnovadu - Carnikavas, Ķekavas, Salaspils, Olaines, Ikšķiles – skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkursa 1. kārta, kurā ar labiem rezuātātiem piedalījās vairāk nekā 20 Ķekavas novada skolu adzēkņi.
Bērnudārzā "Bitīte" tikšanās "Bērna gatavība skolai" ar skolotāju Daini Plūmi
29.janvārī, plkst. 17.45 bērnudārzā ”Bitīte” rīko tikšanos ar Ķekavas vidusskolas sākumskolas skolotāju Dainu Plūmi.
Daugmales skolēni plūc laurus starpnovadu skatuves runas konkursā
22. februārī četri Daugmales pamatskolas skolēni devās pārstāvēt savu skolu starpnovadu skatuves runas konkursā Ikšķilē. Visi ieguva diplomus.
Aizvadīts novada skatuves runas konkurss bērnudārzniekiem
29. janvārī bērnudārzā "Zvaigznīte", Valdlaučos norisinājās skatuves runas konkurss piecus un sešus gadus veciem bērniem no visām novada pirmsskolas izglītības iestādēm.
Mākslas skolas 20 gadu jubilejai veltīta izstāde TC "Liiba"
T/C "Liiba" 2. stāvā apskatāma Ķekavas Mākslas skolas 20 gadu jubilejai veltīta audzēkņu darbu izstāde "Datorgrafika".
Bērnudārza "Ieviņa" audzēkņi vienaudžus aicina uz izrādi
23.janvārī PII ,,Ieviņa’’ konsultatīvais kabinets gaidīja ciemiņus, šoreiz vismazākos, kuri vēl neapmeklē pirmsskolas iestādi, lai noskatītos mūsu iestādes vecākās grupas sagatavoto uzvedumu ,, Kraukšķītis’’ pēc Margaritas Stārastes pasakas motīviem.
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā
23. janvārī Ogres novada, Lēdmanē, atklātajās sacensībās vieglatlētikā telpās U12 grupai, savus startus aizvadīja vieglatlēti no visas Latvijas, viņu vidū ar labiem rezultātiem startēja vieglatlēti no Ķekavas novada sporta skolas, izcīnot arī godalgotas vietas.
Sporta skolas “Arkādija” atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā
20. janvārī Rīgā, Sporta manēžā norisinājās sporta skolas “Arkādija” ziemas sacensības vieglatlētikā „C” grupai un atlases sacensības Rīgas zonai uz Latvijas čempionātu, kur savus šā gada startus aizvadīja sportisti no visas Latvijas.
Norisinājies skatuves runas konkurss bērnudārzā „Avotiņš”
2015. gada 21. janvārī Ķekavas novada pirmskolas izglītības iestādē ,,Avotiņš” norisinājās skatuves runas konkursa 1. kārta 5-6 gadīgiem bērniem.
Plenērs Rozentāla pilsētā iedvesmo Ķekavas Mākslas skolas audzēkņus
No 19.-30. janvārim Ķekavas Mākslas skolā apskatāma izstāde "Plenērs Rozentāla pilsētā 2014".
Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes janvārī
Ķekavas novada iestādēs visu janvāri apskatāmas audzēkņu darbu izstādes. Laipni aicināti!
Daugmalē piemin 1991. gada Barikāžu dienas
Šomēnes visā Latvijā piemin 1991. gada Barikāžu dienas. Daugmales pamatskolā šo dienu atzīmējām ar Barikāžu gadadienai veltītu līniju pirms stundām.
Baložu vidusskolas komanda veiksmīgi startē konkursā "Gribi būt mobils"
13.janvārī notika CSDD rīkotā konkursa „Gribu būt mobils!” pirmais no septiņiem reģionālajiem pusfināliem. Tajā pārliecinoši uzvarēja Baložu vidusskolas komanda.
Bērnudārza "Ieviņa" audzēkņi vienaudžus aicina uz izrādi
Piektdien, 23.janvārī plkst. 10.00 aicinam aukļu pakalpojumu sniedzējus ar saviem audzēkņiem un vecākus ar bērniem, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, uz bērnu sagatavoto izrādi "Kraukšķītis".
Ķekavā tiekas Pierīgas izglītības iestāžu vadītāji
14. janvārī jaunās Ķekavas sākumskolas telpās uz semināru pulcējās septiņu Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu vadītāji, lai paviesotos jaunuzceltajā Ķekavas sākumskolā, kā arī uzzinātu par aktuālo izglītības nozarē.
Ķekavas Mākslas skola dāvina jaunajai sākumskolai sienu gleznojumus
Jaunās sākumskolas ēdnīcā un kafejnīcā apmeklētāji var baudīt īpašu atmosfēru pateicoties ne vien svaigumam, kāds piemīt jaunām telpām, bet arī sienu noformējumam, kas tapis ar Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu un pedagogu rokām.
Starptautiskās sacensības Valga-Valmiera
10.janvārī Valgā, starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā telpās savus pirmos šā gada startus aizvadīja vieglatlēti no Latvijas un Igaunijas. Ķekavas novada sporta skolu pārstāvēja vieglatlēts Kristaps Geks. Startējot lodes grūšanā, izcīnīta 3.vietu ar rezultātu 11,88m.
Bērnu vecākus aicina pieteikties konsultācijām pie psiholoģes Daces Bērziņas
2014./2015.mācību gadā Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes "Avotiņš" Konsultatīvais kabinets organizē Ķekavas novada Baložu pilsētā dzīvojošām ģimenēm, kurās ir pirmsskolas vecuma bērni, individuālas psiholoģes Daces Bērziņas konsultācijas par bērna attīstības un aktuāliem jautājumiem.
Daugmales skolēniem stāsta par drošību
9. janvārī Daugmales pamatskolā notika Drošības dienas pasākums.
Sākusies pirmklasnieku uzņemšana nākamajam mācību gadam
Aicinām vecākus pieteikt bērnus uzņemšanai novada vispārizglītojošo skolu 1. klasēs 2015./2016. mācību gadam.
Ziemassvētki Daugmales pamatskolā
19. decembra vakarā Daugmales pamatskolas sporta zālē notika Ziemassvētkiem veltīts pasākums.
Veiksmīgi noslēdzies gads Ķekavas novada sporta skolas peldētājiem
Gada nogalē Ķekavas novada sporta skolas pelētāji piedalījās Starptautiskajā Ziemassvētku turnīrā Liepājā un Ziemassvētku čempionātā Jūrmalā.
Ticību, cerību un mīlestību katrā sirdī!
17. decembra vakarā bērnudārza "Avotiņš” Konsultatīvais kabinets rīkoja Ziemassvētku noskaņu koncertu, kurā pedagogu ansamblis un bērni priecēja Baložu pensionārus un ģimenes ar pirmsskolas vecuma bērniem ar klasiskām un mūsdienīgām Ziemassvētku dziesmām un dejām.
Ziemassvētku balva vieglatlētikā 2014
10. decembrī Jelgavas sporta hallē norisinājās Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas sacensības “Ziemassvētku balva vieglatlētikā 2014“, kurās Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas treneres Anitas Kozičas audzēknis Kārlis Degins izcīnīja 1. vietu 50 m skrējienā un 2. vietu 50 barjerās.
Noskaidroti XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Mūsdienu deju lielkoncerta dalībnieki
28.novembrī Īslīces kultūras namā notika Zemgales reģiona XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Mūsdienu deju lielkoncerta repertuāra apguves skate, kur ieradās ap 500 dejotāju no Jelgavas, Tukuma, Ķekavas, Jūrmalas, Auces, Elejas, Bauskas.
Skolotāji smeļas pieredzi Ziemeļvalstu ģimnāzijā
4.decembrī novada svešvalodu skolotāji piedalījās pieredzes apmaiņas pasākumā Ziemeļvalstu ģimnāzijā.
Praktikums pedagogiem bērnudārzā „Zvaigznīte”
24.novembrī bērnudārzā "Zvaigznīte" notika praktikums skolotājām „Ziemassvētku dekoru gatavošana”.
Svētki Latvijas dzimšanas dienā arī bērnudārzā "Bitīte"
14.novembrī bērnudārzā „Bitīte” gan lieli, gan mazi atzīmēja mūsu Latvijas 96.dzimšanas dienu. Šogad svētku pasākuma tēma bija „Latvija no putna lidojuma”.
Bērnudārza "Ieviņa" audzēkņi Latvijas dzimšanas dienā sveic sociālā centra iemītniekus
Kā katru gadu Ķekavas bērnudārza „Ieviņa” bērni devās uz sociālās aprūpes centru, lai iepriecinātu vecos cilvēkus ar mīļu un skanīgu koncerta programmu.
Mākslas vingrotājai Ievai Luīzei Dravai panākumi starptautiskā turnīrā
14.-16. novembrī Luksemburgā norisinājās starptautiskais mākslas vingrošanas turnīrs “Luxembourg cup 2014”, kurā startēja un godalgotas vietas izcīnīja mākslas vingrotāja no Ķekavas novada sporta skolas - V.Mikitanovas un A.Ancītes audzēkne Ieva Luīze Drava.
Bērnudārzā ,,Avotiņš” svin Latvijas dzimšanas dienu
Patriotu nedēļas ietvaros Baložu bērnudārzā ,,Avotiņš” norisinājās divi nozīmīgi pasākumi.
Bērnudārzā "Ieviņa" skan Latvijas himna
Visi vēl tikai gatavojas Latvijas dzimšanas dienas atzīmēšanai, bet bērnudārzā "Ieviņa" mazo skanīgās balstiņas jau dziedāja Latvijas himnu, skandēja skaistākos dzejoļi par mūsu mīļo zemīti un izdejoja tautas deju raksti.
Baložos bērnu vecākus aicina pieteikties konsultācijām ar psihologu
Baložu bērnudārza "Avotiņš” konsultatīvais kabinets organizē individuālas konsultācijas ar psiholoģi Daci Bērziņu par bērna attīstības jautājumiem. Aicina pieteikties Baložu pilsētā dzīvojošas ģimenes, kurās ir pirmsskolas vecuma bērni.
Mārtiņdienas lustes bērnudārzā "Ieviņa"
Bērnudārza "Ieviņa" konsultatīvais centrs aicina auklītes kopā ar bērniem apmeklēt Mārtiņdienas pasākumu.
Baložos bērnus aicina ar prieku apgūt angļu valodu
Baložu bērnudārza "Avotiņš" konsultatīvais kabinets piedāvā bezmaksas angļu valodas nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem. Pieteikšanās līdz 14.novembrim.
Ķekavas novada sporta skolas darba plāns novembrim
Ķekavas novada sporta skola plāno darbu un izvirza jaunus mērķus nākamajam mēnesim.
Izglītības iestāžu darba plāns martam un aprīlim
Skaidrs Ķekavas novada izglītības iestāžu darba plāns nākamajam periodam.
Sekmīgi aizvadītas sacensības mākslas vingrošanā “Rudens 2014”
18.-19. oktobrī, Rīgas Teikas vidusskolā norisinājās Latvijas Mākslas vingrošanas kluba mākslas vingrošanas sacensības „Rudens 2014”, kurās veiksmīgi savus startus aizvadīja Ķekavas novada sporta skolas audzēknes.
Rudens cepuru balle bērnudārzā "Zvaigznīte"
14.oktobrī bērnudārzā „Zvaigznīte” notika tematiskais rīts „Rudens cepuru balle”, pēc kuras tika atklāta arī cepuru izstāde.
Novada pirmsskolas iestāžu pedagogi ciemojas pie kolēģiem Ķemeros
Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestāžu metodiķes un metodiskās apvienības padomes skolotājas 8.oktobrī viesojās jaunajā Ķemeru pirmsskolas izglītības iestādē "Austras koks", kas ir viens no vizuāli skaistākajiem un mūsdienīgākajiem bērnudārziem Latvijā.
Miķeļdiena bērnudārzā "Ieviņa"
Kā katru gadu, rudens bagātākos svētkus Miķeļus , PII ,,Ieviņa`` sagaidīja tradicionāli krāšņi un jautri.
Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi trešie Rīgas domes atklātās meistarsacīkstes regbijā
27. - 28. septembrī Rīgas Futbola skolas stadionā norisinājās Rīgas domes atklātās meistarsacīkstes regbijā U13 un U18 vecuma grupās bērniem un jauniešiem, kurās ar labiem panākumiem piedalījās Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi. U18 grupas sacensībās piedalījās četras komandas. Šajā grupā ĶNSS izcīnīja godpilno 3 vietu.
Stipro vīru spēles bērnudārzā „Bitīte”
16. septembra pēcpusdienā Tēvu dienas ietvaros bērnudārza „Bitīte” rotaļu laukumā pulcējās bērni ar saviem tētiem un mammām, lai piedalītos Stipro vīru spēlēs. Šis pasākums jau kļuvis par bērnudārza tradīciju un tiek ļoti kupli apmeklēts.
Ķekavas Mākslas skola uzņem pirmsskolas vecuma bērnus
Ķekavas Mākslas skolā ar 16. septembri tiek uzsākta pirmsskolas vecuma bērnu nodarbību grupu komplektēšana.
„Filter” velokausa lielais fināls Tukumā
14. septembrī Tukumā noslēdzās “Filter” kausa izcīņas pēdējais, 7. posms velobraukšanā.
Pirmsskolas izglītības iestāžu metodiķi izvirza mērķus jaunajam mācību gadam
11.septembrī Ķekavas novada pašvaldības telpās darba sanāksmē tikās novada izglītības iestāžu, kas realizē pirmsskolas izglītības programmu, metodiķi un metodiskās apvienības (MA) padomes pārstāvji.
Ķekavas sporta skolas pasākumu plāns septembrim
Sporta skolas audzēkņi un treneri gatavi jaunajam mācību gadam un atgriežas uz starta.
Daugmales pamatskolā atkal visas klases
Uzsākot 2014./2015.mācību gadu, Daugmales pamatskolā atkal ir pilns klašu komplekts - visas deviņas klases pirmo reizi pēc vienpadsmit gadu pārtraukuma, kopā- 121 skolēns, 18 pedagogi; pirmsskolas grupa- 84 bērni vecumā no 1,5 - 6 gadiem un 12 pedagogi.
Jaunieši bez maksas var apgūt gandrīz 90 profesijas - pieteikšanās pagarināta līdz 30.septembrim
Līdz 30.septembrim pagarināta pieteikšanās profesionālās izglītības iestādēs, kas piedāvā jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem iegūt profesiju viena vai pusotra gada laikā. Mācības ir bez maksas, jauniešiem pieejama ikmēneša stipendija līdz 115 EUR.
Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšana
Saskaņā ar Ministru kabineta 2014.gada 17.jūnija noteikumiem Nr.350 ,,Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas kārtība” pedagogam ir tiesības pretendēt uz jebkuru no kvalitātes pakāpēm, ievērojot III. nodaļā "Nosacījumi pretendēšanai uz kvalitātes pakāpi" minētās prasības.
Sācies jaunais mācību gads
Ar svinīgiem pasākumiem novada izglītības iestādēs ieskandināts jaunais mācību gads. Ar svētku sveicieniem visās skolās viesojās arī Ķekavas novada domes pārstāvji, uzsverot, ka šogad izglītības jomā varam patiešām lepoties ar īpašiem sasniegumiem.
Novada pedagogi vienkopus izglītības darbinieku konferencē
Īsi pirms mācību gada sākuma Baložu vidusskolā norisinājās novada pedagogu konference, kurā piedalījās 198 no pavisam 245 novada pedagogiem.
Bērnudārzā "Bitīte" notiks iepazīšanās sapulce
21. augustā plkst. 17.00 bērnudārzā "Bitīte" Katlakalnā notiks 2014./2015. mācību gadam uzņemto audzēkņu vecāku iepazīšanās sapulce.
Bērnudārzā "Avotiņš" mācību gads sāksies ar svētkiem
Ķekavas novada pašvaldības bērnudārza "Avotiņš" darbinieki aicina savus audzēkņus un viņu vecākus uz Zinību dienas svētkiem, kas norisināsies 2. septembrī par godu jaunā mācību cikla sākumam.
Skolas zvans aicina 1. septembrī
Zinību dienai veltītie svinīgie brīži Ķekavas novada pašvaldības izglītības iestādēs.
Arī bērnudārzā "Ieviņa" sākusies iesniegumu pieņemšana 2014. / 2015. mācību gadam
Pirmsskolas izglītības iestāde „Ieviņa” Ķekavā pieņem bērnu vecāku iesniegumus 2014. / 2015. mācību gadam.
1. jūlijā sāksies iesniegumu pieņemšana bērnudārzā "Bitīte"
Pirmsskolas izglītības iestāde „Bitīte” Katlakalnā, sākot ar 1. jūliju, pieņems bērnu vecāku iesniegumus 2014. / 2015. mācību gadam.
Sākusies iesniegumu pieņemšana bērnudārzā "Avotiņš" 2014. / 2015. mācību gadam
Pirmsskolas izglītības iestāde „Avotiņš” Baložos pieņem bērnu vecāku iesniegumus 2014. / 2015. mācību gadam.
Ziedu balle – jau 24 reizi!
30. maijā Ķekavas vidusskolas 4. klašu bērniem notika tradicionālais sākumskolas beigšanas pasākums - Ziedu balle. Tradicionālais tādēļ, ka tas šogad notika jau 24 reizi.
Izglītības iestāžu atbalsta personāla pavasara aktivitātes
Mācību gada izskaņa Ķekavas novada izglītības iestāžu atbalsta personālam bija īpaši aktīva.
Mysport MTB kausa 2.posms
31. maijā sporta un atpūtas kompleksā "Mežezers", Pļaviņu novadā notika MySport MTB kausa 2. posms.
Ķekavas vidusskola piedalās Vislatvijas Lasīšanas dienā
Šodien, 29.maijā no plkst. 12.00 līdz 12.15 visā Latvijā norisinājās Lasīšanas dienas zibakcija. Arī Ķekavas vidusskolas skolēni piedalījās un lasīja.
Mūzikas skola uzņem audzēkņus nākamajam mācību gadam
Ķekavas Mūzikas skola 2014./2015. mācību gadā aicina mācīties profesionālās ievirzes izglītības programmās.
Pirmsskolas metodisko darbu skates noslēguma pasākums „Valmonirās”
Jau otro reizi mācību gada nogalē pirmsskolas pedagogi pulcējas ZS „Valmoniras”, lai suminātu metodisko darbu skates laureātus.
Gardēžu stafetes bērnudārzā „Zvaigznīte”
22. maijā bērnudārza ”Zvaigznīte” kolektīvs un konsultatīvais centrs rīkoja pasākumu „Gardēžu stafetes” bērniem kopā ar vecākiem. Ieradās arī mūsu mazie draugi no bērnu pieskatīšanas centra „Jautrā vīnodziņa”.
Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā
16.-17.maijā Rīgas Daugavas stadionā norisinājās Rīgas atklātās jaunatnes meistarcīkstes vieglatlētikā, kurās startēja ļoti plašs dalībnieku skaits no visas Latvijas.
PII ,,Avotiņš” starpnovadu profesionālās pieredzes apmaiņas seminārs pirmsskolas izglītības skolotājiem
2014.gada 14.maijā PII ,,Avotiņš” norisinājās starpnovadu profesionālās pieredzes apmaiņas seminārs, kurā piedalījās 24 pedagogi no Saulkrastu, Salaspils, Olaines un Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādēm.
PII „Bitītes” audzēkņi gūst panākumus Iecavas „Cālī 2014”
11. maijā, tieši māmiņdienā Ķekavas novada PII „Bitītes” audzēkņi piedalījās Iecavas „Cālī 2014”. Kopā 24 pirmsskolas vecuma bērni, līdz septiņu gadu vecumam ieskaitot, bija sagatavojuši solo dziesmu un apguvuši konkursa kopdziesmu «Knīpiņas un knauķīši».
Sporta svētki ģimenēm „Gardēžu atrakcijas”
Pirmsskolas izglītības iestādē „Zvaigznīte” 22.05.2014. no plkst.16.30 – 18.15 notiks sporta svētki ģimenēm „Gardēžu atrakcijas”.
Bērnu vasaras nometnes un radošās dienas 2014. gadam
Aicinām vecākus pieteikt savu atvasi, kādā no piedāvātajām vasaras nometnēm vai radošajām dienām 2014. gadā.
Salaspils PAVASARIS 2014
9.maijā Salaspils stadionā notika Salaspils Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības Salaspils PAVASARIS 2014 vieglatlētikā.
Starptautiskais vieglatlētikas festivāls „Rokišķis 2014”
8.maijā Lietuvas pilsētā Rokišķi norisinājās starptautiskās vieglatlētikas sacensības mešanas disciplīnās – vesera, diska, šķepa mešanās un lodes grūšanā.
Starptautiskais vieglatlētikas festivāls „Rokišķis 2014”
8.maijā Lietuvas pilsētā Rokišķi norisinājās starptautiskās vieglatlētikas sacensības mešanas disciplīnās – vesera, diska, šķepa mešanās un lodes grūšanā.
Iecavas novada sporta skolas „Dārtija” sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā
30. aprīlī plkst. 12.00 ar vērienīgām starptautiskām vieglatlētikas sacensībām notika sporta kompleksa "Iecavas stadions" svinīga atklāšana. Sacensībās piedalījās Panevēžas, Klaipēdas, Kaļiņingradas un vairāku Latvijas pilsētu sporta skolu vieglatlēti. Atklāšanas ceremonijā piedalījās Iecavas novada pašvaldības, Latvijas sporta nozares un stadiona būvniecībā iesaistīto uzņēmumu pārstāvji.
„Garām ejot” MTB kausa izcīņa Aizkrauklē
2014.gada 1.maijā, Aizkrauklē norisinājās MTB kausa posms riteņbraucējiem.
No sēklas līdz ziedam
Aprīlis šogad jaunākajiem Ķekavas vidusskolas skolēniem pagājis dārza darbu noskaņās. Kopā ar savām klašu audzinātājam sākts realizēt jau mācību gada sākumā plānotais, ar vides izglītību saistītais projekts „No sēklas līdz ziedam”.
Jauno vieglatlētu starti Aizkrauklē
29.aprīlī Aizkraukles pilsētas vieglatlētikas stadionā startus aizvadīja jaunākie vieglatlēti „C” un „D” grupās. Aizkraukles novada Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensībās vieglatlētikā „Metēju diena 2014”, vieglatlēti cīnījās par godalgotām vietām vesera, šķēpa, diska mešanās un lodes grūšanā. Sacensībās startēja vieglatlēti no Ķekavas novada sporta skolas, izcīnot arī godalgota vietas.
Vieglatlētu starti „Metēju diena 2014” Aizkrauklē
24.aprīlī Aizkraukles pilsētas stadionā notika Aizkraukles novada Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā „Metēju diena 2014”. Sacensībās sportisti cīnījās par godalgotām vietām četrās vieglatlētikas mešanas disciplīnās – šķēpa, diska, vesera mešanās un lodes grūšanā. Sportisti bija pulcējušies no visas Latvijas un arī Lietuvas.
Seminārs pirmsskolas izglītības skolotājiem
2014.gada 14.maijā Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē ,,Avotiņš” notiks Starpnovadu profesionālās pieredzes apmaiņas seminārs pirmsskolas izglītības skolotājiem ,,Informācijas tehnoloģiju izmantošana pirmsskolas pedagoģiskajā procesā.
Publiskās runas konkursā 1. vieta
Latvijas Valodu skolotāju asociācija sadarbībā ar latviešu, krievu, vācu, franču, angļu, itāļu valodu skolotāju asociācijām,Valodu mācību centru, Latviešu valodas aģentūru, pašvaldību izglītības pārvaldēm un vispārizglītojošām skolām katru otro gadu organizē publiskās runas konkursu dažādās valodās 8. – 12. klašu skolēniem.
Dobeles pavasara meistarsacīkstes šosejā
20.aprīlī, Dobelē, Kroņaucē norisinājās pavasara meistarsacīkstes šosejā. Sacensībās piedalījās un godalgotu vietu izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas audzēknis Niklāvs Boļšis, startējot U16 jauniešu grupā.
„Ķekavas pavasara kauss 2014” vieglatlētikas mešanas disciplīnās
19.aprīlī Ķekavā, laukumā Fortius norisinājās vieglatlētikas sacensības vesera mešanā un lodes grūšanā. Sacensībās startēja 44 sportisti, pārstāvot Rīgu, Bausku, Vecumniekus, Aizkraukli, Salaspili un Ķekavu.
KNAB izsludina radošo darbu konkursu skolēniem un jauniešiem
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aicina ikvienu skolēnu vai studentu piedalīties korupcijas novēršanas tēmai veltītajā audio formāta radošo darbu konkursā un paust savu aicinājumu vērsties pret korupciju, būt krietniem un godprātīgiem.
Ķekavas vidusskolas karjeras izglītības pasākums
16.aprīlī skolā notika ikgadējais projektu nedēļas noslēguma pasākums. Projektu nedēļās laikā 8.klašu skolēni iepazinās ar dažādām profesijām un izmantoja iespēju „ēnot” izvēlētā uzņēma darbinieku.
Lieldienas gaidot
16.aprīlī PII"Zvaigznīte"notika pasākums "Lieldienas gaidot",kurā piedalījās gan viss iestādes kolektīvs,gan arī bērni,kas vēl neapmeklē mūsu bērnudārzu.Ciemos ieradās Vista un Zaķis,kurš nezināja,kā jāsvin Lieldienas.Bērni bija ļoti zinoši skolotāji un pamācīja Zaķi - viņš apguva latviešu tautas dziesmas,rotaļas,dejas un uzzināja,kā pareizi jāšūpojas.
Profesionālās pieredzes apmaiņas seminārs PII ,,Bitīte’’ ,,Integrācija mūzikā’’
2014.gada 10.aprīlī pirmsskolas izglītības iestādē ,,Bitīte’’ notika seminārs Ķekavas un citu novadu pirmsskolupedagogiem, mūzikas pedagogiem, logopēdiem. Mūzikas skolotājas Kristīne Jeronoviča un Līva Dāce vadīja atklātās integrētās nodarbības „Ceļojums ar vilcieniņu” un „Saldais ceļojums”.
Uzņemšana Ķekavas Mākslas skolā
Ķekavas Mākslas skola uzņem audzēkņus 2014./2015. mācību gadam 2. jūnijā no plkst. 17.00-19.00 Gaismas ielā 17, otrajā stāvā.
Tehniskās jaunrades pasākums bērnu zinātnes centrā „Tehnoannas pagrabi”
2014. gada 15. aprīlī ar Ķekavas novada Izglītības daļas atbalstu privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” trīsdesmit 1. – 3. klašu skolēniem bija lieliska iespēja pabūt un aktīvi darboties bērnu zinātnes centrā „Tehnoannas pagrabi”.
Mūzikas skolas audzēkņi izcīna godalgas
Ķekavas Mūzikas skolai aizvadītā nedēļas nogale atnesusi pilnu medaļu komplektu Starptautiskajos konkursos.
Riteņbraucēji uzsākuši 2014.gada sezonu ar uzvarām
13.aprīlī Ķeguma novadā, Tomē norisinājās Mysport MTB kauss 2014, 1.posms. Sacensībās pirmos startus aizvadīja Ķekavas novada sporta skolas riteņbraucēji.
Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestāžu, kuras īsteno pirmsskolas izglītības programmu, pedagogu metodisko materiālu skate 2013./2014.māc.g.
„Lelle kā didaktisks materiāls rotaļnodarbībās – zināšanu apguvei, sociālo prasmju veidošanai un sensorai attīstībai” – tāda bija šī mācību gada metodisko izstrādņu tēma pirmsskolā un 9.aprīlī PII „Ieviņa” notika novada skatei izvirzīto labāko darbu vērtēšana.
Starpnovadu vizuālās mākslas olimpiāde Ķekavā
2014.gada 8. aprīlī Baložu vidusskolā notika Starpnovadu1.-4. klašu skolēnu vizuālās mākslas olimpiāde, kurā piedalījās skolēni no dažādām novada skolām- Carnikavas, Salaspils, Olaines, Siguldas. Pavisam kopā 120 skolēni no 18 skolām.
Vecākus un skolotājus aicina izteikt viedokli par izglītības kvalitāti savā pilsētā vai novadā
"Vai mūsdienās skolai ir jāveicina katra bērna individuālā talanta attīstība?" un "Kāds bērnu skaits būtu optimāls vienā klasē? " šie un citi jautājumi ir iekļauti biedrības "Latvijas vecāku kustība" izstrādātā anketā Latvijas vecākiem.
Nodibināta starpnovadu koru vadītāju metodiskā apvienība
7. aprīlī Ķekavas novada mūzikas pedagogi, skolu vadība un pašvaldības Izglītības daļas speciālisti devās uz Ikšķili, lai smeltos iedvesmu no Ikšķiles vidusskolas labās prakses koru kultūrā.
Arhīvs
  Drukāt