Turpinās Latvijas vidusskolēnu atlase Eiropas Jauniešu parlamenta Nacionālajai sesijai
Vidzemes reģionālajā sesijā piedalīsies 42 dalībnieki no Ķekavas, Gulbenes, Limbažu, Aizkraukles, Mazsalacas un Rīgas skolām.
T/C Liiba apskatāma Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Viss, kas lido, peld, rāpjas..." - SKATĪT FOTOREPORTĀŽU
Izstādes "Viss, kas lido, peld, rāpjas..." atklāšana 10.03.2011. plkst.17.30 ar zoodārza "Mežavairogi"piedalīšanos tirdzniecības centrā "Liiba".
Ķekavas Mākslas skolā apskatāma Rasmas Rubīnes gleznu izstāde "Saules meklējumos" - SKATĪT FOTOREPORTĀŽU
Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieci 09.03.2011. plkst.17.00, bet izstāde apskatāma būs no 09.03.2011 - 08.04.2011.
Noslēdzies vokālās mūzikas konkurss „BALSIS”
Ķekavā Doles tautas namā notika Salaspils, Olaines un Ķekavas starpnovadu vokālās mūzikas konkurss „BALSIS”.
Noskaidroti Teātra izrāžu un literāro uzvedumu skates laureāti
Doles tautas namā notika Teātra izrāžu un literāro uzvedumu skate, kurā piedalījās Olaines un Ķekavas novada iestāžu kolektīvi.
Bērnus un skolēnus aicina piedalīties radošo darbu konkursā „Eiropa skolā”
Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina pirmsskolas vecuma bērnus un skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā „Eiropa Skolā” un ar zīmējumu un eseju palīdzību paust savu izpratni par brīvprātīgo darbu. Labāko darbu autori balvā saņems braucienu uz starptautisku vasaras nometni vai iespēju apmeklēt aktīvās atpūtas centru.
PII „Bitīte” dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Vidzemi
Pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” kolektīvs 18. februārī devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Vidzemes skaistākajām pilsētām, lai iegūtu interesantas idejas mācību procesa organizēšanā un pedagoģiskā procesa uzlabošanā.
Ķekavas Mākslas skolā atklāta Ievas Veitneres un Gustava Veitnera darbu izstāde
Laipni aicināti visi interesenti! Izstāde apskatāma P.,O.,T.,C. 12.30-19.00; P. 12.30-17.00.
Iespēja kārtot centralizētos eksāmenus augstskolās
"Noteikumi par centralizēto eksāmenu saturu un norises kārtību"
LOK aicina skolas pieteikties Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādei
Sākusies aktīva skolu komandu reģistrācija sacensībām. Dalībniekus var pieteikt līdz 1.februārim.
Pļavniekkalna sākumskolas skolēni piedalās Latvenergo zīmējumu konkursā
Vēlamies pateikties visiem pedagogiem, skolu vadītājiem un visiem, kas atsaucoties uz izsludināto Latvenergo konkursu "Radīsim mūzikas klipu kopā!" veicināja jaunāko klašu skolēnus aktīvi piedalīties, zīmējot dažādas situācijas, saistītas ar elektrodrošības jautājumiem.
Skatuves runas konkurss - veltīts Fricim Bārdam
Dalībnieku pieteikšanās konkursam līdz 2011. gada 24. janvārim, nosūtot pieteikuma anketu. Konkurss notiks divās kārtās, pirmā - izglītības iestādēs, otrā - 27. janvārī plkst. 12.00.
Ķekavas novads saņem jaunu autobusu skolēnu pārvadāšanai
16. novembrī svinīgā pasākumā Tukumā piecpadsmit novadu pašvaldības no Kurzemes, Rīgas un Zemgales plānošanas reģioniem saņēma 21 Mercedes-Benz Intouro autobusu skolēnu pārvadāšanai.
Ielūgums
Ķekavas novada izglītības iestāžu pedagogiem un skolēniem. Sirsnīgi aicinām uz mācību olimpiāžu un sporta sacensību uzvarētāju, valsts un starptautisko konkursu laureātu apbalvošanu š.g. 21. maijā plkst.14.00 Ķekavas kultūras namā. Domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis
Pļvniekkalna sākumskolā
2010. gada 15. maijā plkst 12.00
„Bērnu pasaule 2010.”
No 7.- 9. maijam Ķīpsalā skanēja bērnu čalas un smiekli, valdīja rosība un kņada, jo šeit notika izstāde „Bērnu pasaule 2010.”
Ir noslēdzies projekta „Dabaszinātnes un matemātika”
konkursa dabaszinātnēs un matemātikā 7. – 9. klašu skolēniem neklātienes kārta.
Lai dzīvo ”eXperiments” jeb konkursa neklātienes rezultāti!
185 Latvijas skolu komandu konkurencē neklātienes kārtā noskaidrota Latvenergo koncerna rīkotā skolēnu erudīcijas konkursa ”eXperiments” 21 spēcīgākā skolēnu komanda, kas turpinās cīņu televīzijā. Klātienes spēles gaidāmas aprīlī un maijā Latvijas televīzijas 7. kanālā.
Mīļi sveicam!!! Turam īkšķus!
Latviešu valodas un literatūras 36. olimpiādes valsts posms 8.-9.klasei notiks Latvijas Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātē Rīgā, Jūrmalas gatvē 4/76
Skatuves runas konkurss - veltīts Fricim Bārdam
Šī gada 28. janvārī Ķekavas kultūras namā notika Ķekavas novada skatuves runas konkurss - veltīts spilgtam latviešu romantiskās dzejas meistaram Fricim Bārdam,
Fināls konkursam „Balss pavēlnieks”
Svētdien, 28. Februārī mūsu audzēkne Elizabete Lukaševiča un mūzikas skolotāja Lāsma Grīnmane piedalījās Latvijas televīzijas rīkotā konkursa „Balss pavēlnieks” finālā, kurš notika Ventspilī teātra namā „Jūras vārti”.
Turam īkšķus!!!
PII „Zvaigznīte” audzēkne Elizabete Lukaševica (5 gadi) un mūzikas skolotāja Lāsma Grīnmane piedalās Latvijas televīzijas rīkotajā konkursā „Balss pavēlnieks”.
Skatuves runas konkurss-veltīts Fricim Bārdam
2010. gada 28. janvārī Doles Tautas namā notiks ikgadējais skatuves runas konkurss veltīts Fricim Bārdam
Krievu valodas seminārs
21.01.2010 Ķekavas vidusskolā
Jaunas iespējas pieteikties studijām!
Šogad ir izveidota vienota sistēma, lai pieteiktos pamatstudijām Latvijas Universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē un Rīgas Tehniskajā universitātē.
Ir nodibināta Baložu pilsētas jauniešu padome!
21. februārī Baložu pilsētas, Jaunatnes iniciatīvu centrā tika nodibināta Baložu pilsētas jauniešu padome. Līdz šim Baložos nebija šāda oficiāla jauniešu padomes grupa, kuriem būtu iespēja darboties savas pilsētas un novada labā, kļūstot par vēstnešiem un savu ideju īstenotājiem ar pašvaldības pārstāvja atbalstu.
Japānas vēstniecība izsludina konkursu
Japānas vēstniecība izsludina konkursu dalībai Japānas –Eiropas vidusskolas skolnieku apmaiņas programmā 2010.gadam
Kursi izglītības iestāžu vadītājiem un vadītāju vietniekiem
Š.g. 19.aprīlī un 26.aprīlī Doles tautas namā notiks kursi izglītības iestāžu vadītājiem un vadītāju vietniekiem (izglītības iestāžu administrācijai) "Skolas reputācijas veidošana un uzturēšana": Lektors - Oļegs Sorokins, psihologs, MBA.
Pedagogu konkurētspējas veicināšanas projekta 5.kārta
Ķekavas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos Ķekavas novada pedagogiem ESF mērķstipendijām no 2011.gada 16.augusta līdz 30.augustam plkst. 17:00
Pasākumi veltīti Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas 92.gadadienai
Ķekavas novada izglītības iestāžu organizētie pasākumi veltīti Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas 92.gadadienai
Vecāku ievērībai
Par Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu darbu 2011.gada vasarā
Mākslas vingrotājas piedalās starptautiskā turnīrā Klaipēdā
No 18. - 20. martam Ķekavas novada sporta skolas mākslas vingrošanas nodaļas audzēknes piedalījās starptautiskajā turnīrā Klaipēdā, Lietuvā.
Putnu salidojums Ķekavas novada PII "Bitītē"
6.aprīlī jau no paša rīta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” metodiskā pasākuma ietvaros notika putnu salidojums.
Privātajā pamatskolā ”Gaismas tilts 97” viesojas skolotāja no Vācijas
2011. gada 5.aprīlis privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” 1.- 4. klašu skolēniem bija īpaša un interesanta diena, jo vācu un angļu valodas stundas viņiem pasniedza skolotāja no Erfdes (Vācija) Gesa Kahlen.
Bitītē sagaida Lieldienas
Ar sauli, liegu vēju, bērnu smiekliem un dziesmām, PII „Bitīte” sagaidīja pavasara gaišākos svētkus – Lieldienas.
Konkurss par pašvaldības finansēta pirmsskolas izglītības pakalpojuma sniegšanu
Lai nodrošinātu pirmsskolas izglītības pakalpojuma pieejamību, Ķekavas novada pašvaldība izsludina konkursu pirmsskolas izglītības pakalpojuma sniegšanai Ķekavas novada administratīvajā teritorijā deklarētiem pirmsskolas vecuma bērniem Ķekavas novadā esošajās privātās izglītības iestādēs, kas spēj nodrošināt licencētas pirmsskolas izglītības programmas realizāciju bērniem vecumā līdz 7 gadiem 12 stundas dienā
Vēlējumi jaunajā mācību gadā
Ķekavas novada izglītības iestāžu vadītāji sveic jaunajā mācību gadā...
Pretendenti aicināti iesniegt pieteikumus „Izglītības inovācijas balvai 2011”
Līdz 2011.gada 1.oktobrim pretendenti aicināti iesniegt pieteikumus „Izglītības inovācijas balvai 2011”. Balva iedibināta ar mērķi apzināt un popularizēt inovācijas izglītībā un pedagoģijā un veicināt jaunu ideju ieviešanu izglītības un mācību procesā, kā rezultātā tiktu sekmēta izglītības kvalitātes paaugstināšana.
PII "Bitīte" 2011./2012. mācību gadu uzsāka veidojot savas „PASAKAS PAR ZIEDIEM”
Mazās un lielās Bitītes visiem sūta saulainus sveicienus sākoties jaunajam mācību gadam!
Iepazīsti labākos skolotājus Ķekavas novada izglītības iestādēs 2010./2011. mācību gadā
Apstiprināti skolu izvirzītie pedagogi nominācijā "Labākais skolotājs 2010./2011. mācību gadā izglītības iestādē. 30. septembrī svinīgā pasākumā Ķekavas kultūras namā no izvirzītajiem kandidātiem tiks sveikts "Labākais skolotājs Ķekavas novadā"
Ķekavas Mūzikas skola aicina uz interešu izglītības nodarbībām
Ķekavas Mūzikas skola piedāvā interešu izglītības nodarbības - Klasiskā deja un Muzikālās rotaļas.
Ķekavas Mākslas skola aicina
Ķekavas Mākslas skola aicina uz audzēkņu izstādi, kas no 27. septembra apskatāma Ķekavas pagasta bibliotēkā.
Ķekavas Mākslas skola aicina uz izstādi "Vasaras smaržas"
Ķekavas Mākslas skolas izstāžu zālē apskatāma Ilzes Matīsas darbu izstāde "Vasaras smaržas". Izstādes atklāšana 22.09.2011. plkst.17.00.
Apskatāma Ķekavas mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Mēs ejam plenērā"
Izstāde apskatāma no 01.09.-13.11.2011 tirdzniecības centrā "Liiba". Aicināti visi interesenti!
Darba plāns 2011./2012. mācību gads
Lai attīstītu novadu sadarbību, Ķekavas, Salaspils un Olaines novadi ir noslēguši vienošanās protokolu novadu sadarbībai izglītībā, kultūrā un sportā, kura galvenais mērķis ir veicināt sadarbību mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanā, zinātniski pētniecisko darba skašu organizēšanā, Valsts pārbaudījumu nodrošināšanā, pedagogu metodisko/mācību materiālu izstrādņu skates organizēšanā, pedagogu pieredzes apmaiņas pasākumu nodrošināšanā, starpskolu sacensību organizēšanā, kopīgu interešu izglītības un kultūras pasākumu organizēšanā, skolēnu dziesmu un deju svētku skašu organizēšanā u.c.
Noslēgusies olimpiāde „Polijas ģeogrāfija un Eiropas nākotne”
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā kopā ar Polijas vēstniecību un Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultāti septembrī rīkoja olimpiādi „Polijas ģeogrāfija un Eiropas nākotne”, kurā varēja piedalīties vidusskolēni no visas Latvijas.
PII ,,Bitīte’’ apzaļumo savu rotaļu laukumu
PII "Bitīte"Miķeļdienu atzīmēja ar rudens talku, kuras laikā tika apzaļumota teritorija - sastādīti skuju koki, bērzi un ceriņi.
Ķekavas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos ESF mērķstipendijām
Ķekavas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos Ķekavas novada pedagogiem ESF mērķstipendijām no 2011.gada 16.decembra līdz 2012.gada 3.janvārim plkst. 17:00 Pedagogu iesniegumi atbalsta saņemšanai personīgi iesniedzami Ķekavas novada pašvaldībā 1.kabinetā (Gaismas ielā 19, k-9, Ķekavā, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123).
Pedagogu konkurētspējas veicināšanas projekta 6,5.posms
Ķekavas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos ESF stipendijām atbalsta saņemšanai pedagoga darbam skolā nepieciešamajai pārkvalifikācijai projekta 2.aktivitātē
Ķekavas Mākslas skolā apskatāma Edgara Ozoliņa darbu izstāde
Ķekavas Mākslas skola aicina uz jaunu izstādi "Edgars Ozoliņš. Bērnu un jauniešu grāmatu ilustrācijas."
Ķekavas vidusskolas skolēni uzvar konkursā un dodas ekskursijā uz Poliju
Piedaloties Polijas vēstniecības, LU Ģeogrāfijas fakultātes un Eiropas Savienības pārstāvniecības rīkotajā konkursā - olimpiādē "Polijas ģeogrāfija un Eiropas Savienība" starp 40 skolām tika izcīnīta 1.vieta.
Konkurss skolotājiem blogošanas veicināšanai
Radošuma nedēļas ietvaros UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un Microsoft Latvia izsludina blogu konkursu, kurā aicināti piedalīties vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu, mūzikas un mākslas skolu, kā arī interešu izglītības pedagogi.
Aicina uz sapulci par aukļu dienesta izveidi
Ķekavas novada pašvaldība ar jauno mācību gadu novadā plāno izveidot kvalificētu aukļu dienestu, kura pakalpojumus galvenokārt varēs izmantot ģimenes, kuru bērniem šobrīd nav iespējams apmeklēt novada bērnudārzus.
Izcīna godalgotas vietas mākslas vingrošanā
Š.g. 17.-18.martā Jūrmalas atklātajā mākslas vingrošanas čempionātā piedalījās 16 Ķekavas novada sporta skolas audzēknes.
Raimonda Paula labdarības koncerts Dziesmas bez vārdiem
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas rektors, profesor Artis Sīmanis aicina ikvienu uz Latvijas Valsts konservatorijas 1958. gada absolventa Raimonda Paula labdarības koncertu Dziesmas bez vārdiem, kura mērķis ir vākt līdzekļus jaunu ērģeļu būvei Latvijas Mūzikas akadēmijā!
Starptautiskā mākslas vingrošanas turnīrā izcīnītas medaļas
No 28.-31. martam Ķekavas novada sporta skolas audzēknes piedalījās Starptautiskajā mākslas vingrošanas turnīrā "Baltijskaja Žemčužina 2012", Krievijas pilsētā Svetlogorskā.
Angļu valodas skolotāji iepazīstas ar jaunumiem apmācības metodoloģijā
Marta mēnesī mūsu novada angļu valodas skolotājiem bija lieliska iespēja iepazīties ar jaunumiem angļu valodas apmācības metodoloģijā, piedaloties Valodu MA rīkotajos pieredzes apmaiņas un izglītojošajos semināros.
Sporta skolas komanda grupu vingrojumos izcīna otro vietu
No 2012. gada 29.marta – 1.aprīlim Ķekavas novada sporta skolas audzēknes piedalījās Starptautiskajā A.Ņevskim veltītajā mākslas vingrošanas turnīrā
Vokālistu konkurss
29. martā pirmsskolas izglītība iestādē „Zvaigznīte” notika mazo vokālistu konkurss „Cālis 2012” un „Cālis Seniors 2012”.
Ķekavīzija- 2012.
30. martā Ķekavas Mūzikas skolā kā katru pavasari norisinājās nozīmīgs un plaši apmeklēts pasākums. Šoreiz- „Ķekavīzija 2012”.
Radošā nedēļa Ķekavas novada bērniem
Radošās nedēļas šovasar notiks no 11.-15. jūnijam, 30.jūlija -3. augustam, 6.-10. augustam. Sākusies pieteikšanās!
Novada svētki jau 9. jūnijā!
9. jūnijā SVĒTKU DIENĀ ĶEKAVAS NOVADĀ - koncerti, rokkoncerts, zaļumballe un daudz kas cits. Ikviens būs laipni gaidīts!
Iestāžu basketbola turnīrā uzvar Ķekavas novada pašvaldības komanda
Baložu vidusskolas sporta kompleksā norisinājās Ķekavas novada pašvaldības iestāžu basketbola turnīrs, kurā uzvaras laurus plūca Ķekavas novada pašvaldības komanda. SKATĪT REZULTĀTUS ŠEIT!
Bērnu sporta spēlēs piedalās ap 400 dalībniekiem
Ķekavas novadā pie Sporta kluba 25. maijā notika bērnu sporta spēles, lai popularizētu sporta aktivitātes, kā veselīgu dzīvesveidu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanas veidu. SKATĪT REZULTĀTUS ŠEIT!
Bērnu un jauniešu vasaras nometnes
Ķekavas novada pašvaldības izsludinātajā bērnu un jauniešu vasaras nometņu konkursā pašvaldības līdzfinansējumu ieguva četras nevalstiskās organizācijas.
Jauniešu organizācija meklē viesģimenes
Jau augusta beigās Latvijā ielidos 18 skolēni no Vācijas, Taizemes un Austrijas. Šobrīd aktīvi notiek viesģimeņu meklēšana šiem jauniešiem.
Konkursā „Brīvprātīgais 2012” aicina jauniešus pārliecināties par brīvprātīgo darba ieguvumiem
Izglītības un zinātnes ministrija aicina visus Latvijas jauniešus vecumā no 13 – 25 sadarbībā ar savu pašvaldību, kādu nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru veikt brīvprātīgo darbu un piedalīties konkursā „Brīvprātīgais 2012”.
Ķekavas Mūzikas skola aicina uz jauniešu bigbenda koncertu
14. novembrī pl.16.30 Ķekavas Mūzikas skolas koncertzālē notiks Jelgavas reģiona jauniešu bigbenda KONCERTS (Diriģents Raitis Ašmanis). Bigbendā muzicē arī Ķekavas Mūzikas skolas jaunieši.
Jaunieši aicināti piedalīties forumā - KAFIJA AR POLITIĶI
13. novembrī Doles Tautas namā mūsu novada aktīvie un zināt gribošie jaunieši tiksies ar Ķekavas novada deputātiem un vadošo iestāžu pārstāvjiem, lai sniegtu savu redzējumu par notiekošo novadā un par to, kāds ir viņu skatījums uz mūsu novada nākotni.
Ķekavas novada sporta skolas vieglatlēti izcīna godalgotas vietas
2013. gada 11. janvārī Ogrē norisinājās „Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā „C” grupai” 2000.g. un 2001.g. dzimušajiem sportistiem. Tajās piedalījās Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi, izcīnot godalgotas vietas.
Sitaminstrumentu klases audzēkņi aicina uz koncertu
Ķekavas Mūzikas skolas sitaminstrumentu klases audzēkņi aicina uz koncertu 17. decembrī
Ķekavas novada sporta skolas riteņbraucējs Beļģijā izcīna 2. vietu
2012.g. 26.decembrī velokrosā, Beļģijā, Antheit (Wanze) startēja Ķekavas novada sporta skolas riteņbraukšanas grupas audzēknis Kristofers Bindemanis un izcīnīja 2.vietu.
Informācija par pedagoģiski medicīniskās komisijas darbu
Ķekavas novada pašvaldība organizē iespēju novada izglītības iestāžu audzēkņiem (līdz 4.klasei ieskaitot) saņemt pedagoģiski medicīniskās komisijas pakalpojumus.
Ķekavas Mākslas skola gatavojoties Dziesmu un Deju svētkiem
Rīgas pilsētvidē redzami reklāmas stendi ar labākajiem bērnu darbiem. Tajos izmantoti arī Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu Kristas Smiltnieces (9 gadi), Lindas Kreicumas (8 gadi), skolotāja Linda Auziņa, Elzas Ozolkājas (9 gadi), skolotāja Ilona Korņilko, darbi.
Ķekavas Mākslas skolas audzēknei Inetai Vanagai Goda balva
18. Starptautiskajā bērnu un jauniešu grafiskās mākslas biennālē Torunā (Polijā) piedalījās 36 valstis no Eiropas, Āzijas un Amerikas ar 1139 darbiem, tai skaitā piedalījās Ķekavas Mākslas skolas pārstāvji.
Izstāde lelle kā didaktisks materiāls
2014.gada 26.martā Ķekavas novada PII ,,Ieviņa’’ pieredzes skola ,,Lelle kā didaktisks materiāls nodarbībām, rotaļām zināšanu un sociālo prasmju attīstīšanā.”
Aizvadīta angļu valodas olimpiāde
20.februārī Baložu vidusskolā norisinājās pirmā 7.klašu novada angļu valodas olimpiāde. Olimpiādē tika pārstāvētas novada pamatskolas un vidusskolas, kopumā piedaloties 17 skolēniem.
Panākumi 5.starptautiskajā turnīrā „BALTIC FLOWER 2014”
1.-2. februārī Jelgavā norisinājās 5.starptautiskais mākslas vingrošanas turnīrs „BALTIC FLOWER 2014”. Sacensībās bija pārstāvētas septiņas valstis – līdz ar Latviju arī Luksemburga, Portugāle, Čehija, Lietuva, Igaunija un Izraēla. „Baltic Flower 2014” Jelgavā pulcējis ap 350 mākslas vingrotāju.
Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā
31.01.-02.02. Rīgas sporta manēžā notika sacensības „Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās”. Sacensībās savus startus aizvadīja vieglatlēti no Ķekavas novada sporta skolas.
75% Latvijas skolēnu mācībās gribētu lietot sociālos tīklus
75% Latvijas skolēnu sociālos tīklus labprāt izmantotu ne tikai saziņai ar draugiem, bet arī ar skolotājiem un mācībām noderīgas informācijas iegūšanai. Visbiežāk Facebook, Twitter, Draugiem.lv un citu tīklu priekšrocības mācībās skolēni saredz situācijās, kad dažādu iemeslu dēļ ir jākavē skola un stundām jāseko līdzi attālināti.
Arhīvs
  Drukāt