ZIŅAS

Baložu vidusskolai būs jauna piebūve un sporta laukums

Samazinot projekta izmaksas, kā to šobrīd Ķekavas novada pašvaldībai pieprasa Centrālās finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) , Baložu vidusskolai tiks būvēta jauna piebūve un sporta laukums līdz 2021. gada nogalei, lai nodrošinātu piemērotu mācību vidi 280 bērniem.

Izmaiņas, kas stājas spēkā no 2020. gada 1. janvāra

Sagaidot Jauno gadu, spēkā stāsies dažādas izmaiņas, kuras būtu noderīgi zināt Ķekavas novada iedzīvotājiem. Esam apkopojuši būtiskākās izmaiņas, kas novadniekus sagaida 2020. gada sākumā – sākot ar būvniecības procesu pāreju uz elektronisko sistēmu, paaugstinātu garantētā minimālā ienākuma līmeni, jaunām ugunsdrošības prasībām un beidzot ar palielinātu pabalstu kurināmā iegādei.

Izmaiņas valsts sociālajā jomā 2020. gadā

Labklājības ministrija informē par vairākām būtiskām izmaiņām sociālajā jomā, kas stāsies spēkā 2020. gadā. Izmaiņas skars minimālo vecuma pensiju, valsts sociālā nodrošinājuma pabalstu, garantētā minimālā ienākuma līmeni un invaliditātes pensiju.

Ķekavas vidusskolas skolēnu mācību uzņēmums ‘’Bratus’’ starp labākajiem Latvijā

Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākumā “Cits bazārs ziemā” pasniegtas balvas labākajiem SMU septiņās nominācijās. Balvu par prasmīgu sociālo mediju komunikāciju saņēma Ķekavas vidusskolas SMU ‘’Bratus’’, kas izgatavo koka makus-karšu turētājus.