LMA izstādes “Šķiedras atkarīgie” atklāšana Ķekavā

Rītdien, 14.septembrī, plkst. 17.00 Ķekavas Mākslas skolas izstāžu zālē tiks atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) tekstilmākslas nodaļas studentu darbu izstāde “Šķiedras atkarīgie”, kas būs skatāma līdz 30.oktobrim.

 

Māksla ir domāšana. Tekstilmāksla ir domāšanas materializācija šķiedrās. Skola piedāvā programmu, pedagogi programmai pievieno savu pieredzi, idejas, attieksmi un redzējumu. Studenti nāk ar savām ambīcijām, cerībām, idejām un vēlmi tās materializēt. Pedagogu un studentu savstarpējā sadarbībā un mijiedarbībā rodas ne tikai mācību darbi, bet arī mākslas fakti, kurus vērts parādīt ārpus Mākslas akadēmijas sienām. 

 

Tekstilmākslinieki rada savu pasauli, kura ir gan plakana, gan telpiska, gan krāsaina vai melnbalta, gaisīgi caurspīdīga, mīksta vai raupji asa, piepildīta ar globāli jaudīgu ideju vai gluži privātām pārdomām par dzīvi. Skatītāji ir aicināti ielūkoties topošo tekstilmākslinieku radītajās pasaulēs.

 

Ar studentiem strādā LMA Tekstilmākslas katedras pasniedzējas Ieva Krūmiņa, Aija Baumane, Diāna Janušone, Irēna Andrejeva un Elīna Ģibiete.

 

 

Signe Kalēja

13.09.2017.

 

  Drukāt