Skolēnu vasaras nodarbinātības projektam pieteiktas vairāk kā 70 vakances

Ķekavas novada pašvaldības aicinājumam pieteikt vakances skolēnu darbam vasarā šobrīd atsaukušies 13 uzņēmumi, piedāvājot skolēnu brīvlaikā kopumā 75 vakances.


Uzņēmēji skolēniem piedāvā darboties vides labiekārtošanas, uzkopšanas un dārzkopības jomā, piemēram, pļaut zāli, ravēt puķu un dārzeņu dobes; piedalīties piepūšamo atrakciju uzraudzībā. Tāpat vairākas vakances saistās ar darbu birojā klientu apkalpošanas un sabiedriskās ēdināšanas jomā.
 

Uzņēmēji piedāvā arī skolēniem iesaistīties bērnu nometņu organizēšanā, kļūstot par nometņu vadītāju palīgu un sociālo mediju speciālistu. Ar piedāvātajām vakancēm var iepazīties šeit.


Ķekavas novada uzņēmēji darbavietas novadā deklarētajiem skolēniem vēl var pieteikt līdz 15. jūnijam, aizpildot pieteikuma anketu šeit.


Atgādinām, ka, atbalstot vietējos uzņēmējus, Ķekavas novada pašvaldība segs 50% no vasarā nodarbināto skolēnu darba algas. Iniciatīva - nodrošināt pusi darba algas par tiem 13-18 gadus vecajiem skolēniem, kuri mācās novada vispārējās izglītības iestādē un ir deklarēti (vai viens no vecākiem ir deklarēts) Ķekavas novadā, tiek īstenota jau piekto gadu.


Kā norāda uzņēmēji, kas jau iepriekš ir piedalījušies projektā, darba devējam sadarbība ar skolēniem ir lieliska iespēja gan iegūt papildus atbalstu ikdienas darbos, gan iepazīt jauno paaudzi kā potenciālo darbinieku nākotnē.


Skolēni jau var pieteikties izsludinātajām vakancēm, nosūtot savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi darbs.vasara@kekava.lv. Tabula ar piedāvātajām vakancēm vēl tiks papildināta līdz jūnija beigām. Pašvaldības Izglītības daļas darbinieki šajā procesā ir kā starpnieki – saņemot CV un motivācijas vēstules, pieteikumi tālāk tiek nosūtīti darba devējam, kurš savukārt izvēlas skolēnus darbam vasarā.


Papildus informāciju var saņemt Ķekavas nova pašvaldības Izglītības daļā, tālr. 67935824.

 

Sabiedrisko attiecību daļa

22.05.2018.

 

  Drukāt