Valdlaučos notiks starptautiska izstāde: pieteikšanās novada uzņēmēju stendam atvērta līdz 19. jūnijam

Mājražotāji un amatnieki aicināti līdz 19. jūnijam pieteikties dalībai novada stendā “Radīts Ķekavas novadā”, kas no 11. līdz 13. oktobrim būs apskatāms starptautiskajā izstādē "Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018", Valdlaučos.
 

Interesenti aicināti pieteikties izstādei, aizpildot pieteikuma anketu šeit vai klātienē Ķekavas novada pašvaldības Attīstības daļā, 23. kabinetā, Gaismas ielā 19, k. 9, Ķekavā. Dalībnieku pieteikumi tiks gaidīti līdz 19. jūnijam.
 

Dalība stendā “Radīts Ķekavas novadā” būs vietējo mājražotāju un amatnieku iespēja iepazīstināt ar savu produkciju plašāku auditoriju – gan izstādes apmeklētājus, gan nozares profesionāļus. Tāpat stends ļaus veicināt Ķekavas novadā radītās produkcijas atpazīstamību, asociējot produktus ar to izcelsmes vietu.
 

Atbilstoši izstādes organizatoru SIA "A.M.L." norādījumiem, dalībai tirdzniecības zonā tiks apstiprināti dalībnieki, kuri atbilst izstādes tematikai "lauku sēta un tai raksturīgais, dārza darbi un iekārtošana, mājražotāju pārtikas izstrādājumi". Izstādes tematikā neiekļaujas tāda produkcija kā, piemēram, plastmasas rotaļlietas un citas importētas mantas, ziepes un citi līdzīgi izstrādājumi, apģērbs, kas nav paredzēts dārza darbiem, rotaslietas, rotas.
 

Interesenti aicināti sazināties ar uzņēmējdarbības atbalsta speciālisti Kristīni Danovsku, zvanot pa tālr. 67847157 vai rakstot uz e-pasta adresi kristine.danovska@kekava.lv
 

Izstādi “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018” organizē SIA "A.M.L." sadarbībā ar Zemkopības ministriju.

 

Sabiedrisko attiecību daļa

07.06.2018.

 

  Drukāt