Ziemassvētku rotājumu konkursā pieteikušies 23 dalībnieki

Ziemassvētku rotājumu konkursā “Uzmirdzi Ķekavas novadā 2018” ir saņemti 23 pieteikumi, no tiem lielākā daļa pārstāv individuālās dzīvojamās mājas kategoriju, informē Īpašumu pārvaldes ainavu plānotāja Lauma Muceniece.


Ķekavas novada pašvaldība, kas ir šī konkursa rīkotāja, ir gandarīta, ka ar katru gadu palielinās to iedzīvotāju skaits, kuri ir gatavi palīdzēt novadam uzmirdzēt Ziemassvētku laikā un priecēt ar gaismu gan sevi,  gan apkārtējos.


Pieteiktie Ziemassvētku tematikai atbilstoši izrotātie objekti tiks vērtēti piecās kategorijās: individuālās dzīvojamās mājas un to pagalmi; daudzdzīvokļu dzīvojamo māju balkoni un lodžijas; uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu ēkas un to piegulošās teritorijas; uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu logi un skatlogi, kā arī Ziemassvētku egle. Visi pieteiktie objekti pretendēs arī uz papildu nominācijām – vērtēšanas komisijas specbalvai un nominācijai “Iedzīvotāju simpātija”.


Janvārī pieteiktos objektus apmeklēs un novērtēs konkursa vērtēšanas komisija, diennakts gaišajā vai tumšajā laikā atkarībā no pieteikumā norādītā rotājumu eksponēšanai paredzētā diennakts laika.


Savukārt nominācijas “Iedzīvotāju simpātija” uzvarētājs tiks noteikts interneta balsojumā - par savu simpātiju varēs nobalsot pašvaldības mājaslapā www.kekavasnovads.lv, kā arī pašvaldības Facebook lapā. 


Konkursa laureāti tiks paziņoti svinīgajā apbalvošanas ceremonijā, sadalot kopējo balvu fondu 1930 eiro apmērā. Naudas balvas saņems trīs labākie dalībnieki katrā vērtēšanas kategorijā un papildu nomināciju uzvarētāji. Tikmēr “Iedzīvotāju simpātija” iegūs pārsteiguma balvu.


Ziemassvētku rotājumu konkurss norit otro gadu, un tā pirmajā gadā pieteicās 15 dalībnieku. 


Administratīvā pārvalde

03.01.2019.

 

  Drukāt