Ķekavas novadā notiek satiksmei bīstamo bedrīšu remontdarbi

Gaisa temperatūras svārstību dēļ vairākās Ķekavas novada ielās ir izveidojušās satiksmei bīstamas bedres, tāpēc šobrīd pašvaldības uzņēmums – Ķekavas sadzīves servisa centrs (ĶSSC) – veic satiksmei bīstamo bedrīšu remontdarbus pēc nepilnas tehnoloģijas ziemas apstākļos.
 

Pēc ĶSSC pārstāvja Elvija Novicka teiktā, satiksmei bīstamās bedrītes tiek aizpildītas ar auksto asfaltbetonu, izmantojot nepilno tehnoloģiju, un vispirms remontdarbi tika veikti Baložos – Uzvaras prospektā, Kr.Barona ielā un Titurgas ielā.
 

Savukārt šonedēļ darbi notiek Katlakalnā – Pļavniekkalna ielā un Naudītes ielā, Ķekavā – Celtnieku ielā un Dārznieku ielā, bet kā nākamās plānotas – Odukalna, Dienvidu un Pļavu ielas. 
 

Šobrīd Ķekavas sadzīves servisa centrs satiksmei bīstamo bedrīšu aizpildīšanai ir izlietojis jau 10 tonnas aukstā asfaltbetona.
 

ĶSCC pārstāvis vērš uzmanību, ka uz ielām, kas ir sliktā tehniskā stāvoklī, mainīgo laikapstākļu un gaisa temperatūras svārstību ietekmē pastiprināti veidojas bedrītes vai asfaltsega pilnībā sabrūk. Šādos laikapstākļos, kādi ir šobrīd, tiek labotas satiksmei bīstamās jeb avārijas bedres, pielietojot auksto asfaltbetonu pēc nepilnas tehnoloģijas. Pašreizējos laikapstākļos kvalitatīva bedru aizlāpīšana nav iespējama, visticamāk pēc kāda laika bedres radīsies no jauna.
 

Avārijas bedres tiek labotas neatkarīgi no laikapstākļiem, jo satiksmei bīstamo bedrīšu remonts ir pagaidu remonts – tā uzdevums ir novērst avārijas situācijas un nodrošināt drošu satiksmi līdz brīdim, kad laikapstākļi būs labvēlīgi kvalitatīva ceļa seguma remonta veikšanai.
 

Autobraucēji aicināti informēt par satiksmei bīstamām bedrēm arī uz citām Ķekavas novada pašvaldības ielām un ceļiem, zvanot pašvaldības ceļu inženierim Arvim Krūmiņam pa tālr. 67847163.

 

Administratīvā pārvalde

27.02.2019.

 

  Drukāt