ERAF finansētas mācības Latvijas mazajiem uzņēmējiem

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija projekta “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” (MMU projekts) ietvaros aicina Latvijas mazos uzņēmējus, mikrouzņēmumus un pašnodarbinātās personas pieteikties ERAF finansētās mācībās.

Projekta ietvaros tiek piedāvāti kursi par dažādām tehnoloģijām, kas palīdz efektīgi uzlabot darba ikdienu, ietaupīt laiku un resursus. Tiek piedāvāts apgūt zināšanas, piemēram, par e-parakstu, datu analīzi, personu datu drošību, digitālo mārketingu (Facebook, Wordpress, Etsy), grafiskajiem rīkiem (Adobe produkti) un citām tēmām.


Mācību projekts: “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” (MMU projekts).

Organizē: Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA)

Finansējuma avots: Eiropas Reģionālais Attīstības fonds  - 70% no kursa cenas (vairāk info pie mācību koordinatoriem 28303898; 26411894).

Mācības nodrošina: Baltijas Datoru akadēmija (BDA) un Datorzinību centrs (DZC), pasniedzēji dodas uz reģioniem!

Projekta mājaslapa: www.mmu.lv


Projektā var piedalīties: mazo uzņēmumu, mikro uzņēmumu darbinieki un pašnodarbinātie.


Dalības noteikumi: jābūt mazo/mikro uzņēmumu kategorijā vai reģistrētam saimnieciskās darbības veicējiem. Vairāk: https://ej.uz/uznemumaatbilstiba 


Kursi notiek darba dienās, 1; 2 vai 3 pilnas dienas – 8 akadēmiskās stundas katrā. 


Plašāka informācija te.


  Drukāt