Šķirot kļūs vēl ērtāk!

­Ķekavas novada privātmāju rajoniem un apkaimēm, kur koncentrējas 5 un vairāk privātmājas un, kur nav pieejami daudzdzīvokļu ēku tuvumā esošie šķirošanas konteineri, ir iespēja pieteikties bezmaksas šķirošanas punkta izveidei.


Šķirošanas punkta izveidi, materiāla izvešanu un novērtēšanu nodrošinās vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R”. Pakalpojums privātmāju iedzīvotājiem ir bez maksas. Punktu veidos 2 konteineri: zaļš stiklam un dzeltens iepakojumam, kas piemērots metāla, papīra/ kartona un plastmasas/ PET iepakojumam. Konteineri būs slēgti, piemēroti tikai šķirotā materiāla ievietošanai, lai novērstu sadzīves atkritumu ievietošanu tajos.


Konteineru punktu kvalitāte tiks vērtēta 10 mēnešus. Ja šajā posmā iedzīvotāji punktus neizmantos, vai izmantos sadzīves atkritumu izmešanai, punkts tiks slēgts.


Pašvaldība un “Clean R” izvērtēs un nepieciešamības gadījumā dažus no punktiem aprīkos ar video novērošanu, lai nodrošinātu drošību un kārtību šajos punktos.


Pieteikšanās pakalpojumam:

  1. Vienojaties ar kaimiņiem, ka vēlaties savu māju tuvumā šķirošanas punktu.
  2. Piesakieties Ķekavas novada pašvaldībā, zvanot vai rakstot Ķekavas novada Attīstības un būvniecības pārvaldes pārstāvim Jānim Vaivodam uz e-pastu: janis.vaivods@kekava.lv vai zvaniet uz tālruni 29262256.
  3. Ja Jums ir padomā konkrēta konteineru punkta novietošanas iespēja, informējiet arī par to.
  4. Arī Ķekavas novada pašvaldības eksperti izvērtēs privātmāju rajonus un iespējas tur izvietot šķirošanas punktus.
  5. Pēc pieteikumu saņemšanas pašvaldības atbildīgie eksperti izskatīs konkrēto privātmāju rajonu, zemes īpašumtiesības, un atradīs piemērotāko un ērtāko konteineru uzstādīšanas vietu konkrētajā apkaimē, kas vienlaikus būs estētiska un pilsētvidei piemērota.
  6. Pēc vietas izvēles, “Clean R” izveidos šajā vietā šķiroto atkritumu konteineru punktu. Tā izveide būs bez maksas.
  7. “Clean R” nodrošinās punktu uzturēšanu un šķirotā materiāla izvešanu 2x mēnesī.


Gaidām Jūsu pieteikumu jau drīzumā!SIA "Clean R"

11.03.2019.

 

  Drukāt