Zemes stundā aicinām izslēgt gaismu un pieslēgties dabai

Sestdien, 30. martā, visā pasaulē atzīmēs Zemes stundu, tādēļ aicinām Ķekavas novada iedzīvotājus uz vienu stundu izslēgt gaismu un pievienoties akcijai veltītajā pasākumā Ķekavā.

Pasaules Dabas Fonda rīkotās Zemes stundas laikā pasaules iedzīvotāji, uzņēmumi, organizācijas un institūcijas tiek mudinātas uz vienu stundu izslēgt elektrību, tā paužot savu atbalstu vides problēmu risināšanai. Elektrības izslēgšana ir simbolisks žests, lai saliedētu sabiedrību un iniciētu plašākas pārmaiņas, un līdzīgi kā Jaunais gads “Zemes stunda” tiek svinēta ikvienā pasaules daļā, sekojot laika zonu plānojumam.

Jau iepriekš Ķekavas sporta kompleksa peldbaseins ir simboliski atbalstījis šo akciju, un arī šoreiz, 30.martā, no plkst.20.00-22.00 baseinā tiks izslēgts lielais apgaismojums, atstājot tikai baseina malās esošās LED gaismas.

Tāpat aicinām ikvienu akcijas laikā no plkst. 20.30 līdz 21.30 izslēgt apgaismojumu savās mājās, kā arī doties dabā, iemūžināt fotogrāfijās sev svarīgus dabas objektus novadā un dalīties ar tiem sociālajos tīklos, pievienojot mirkļbirku #zemesstunda2019

Vairāk par akciju lasiet Pasaules Dabas Fonda Facebook lapā: https://www.facebook.com/PasaulesDabasFonds/


Administratīvā pārvalde

27.03.2019.

    

  Drukāt