Ķekavas novada pašvaldība aicina: sniedz darbu skolēniem!

 

Sesto vasaru pēc kārtas Ķekavas novada pašvaldība aicina uzņēmējus piedāvāt darbavietas novadā deklarētajiem skolēniem vecumā no 13 līdz 18 gadiem (ieskaitot), kas mācās Ķekavas novada vispārējās izglītības iestādēs.


Ķekavas novada pašvaldība arī šogad turpinās atbalstīt uzņēmumus, kuri vasaras brīvlaikā sniegs darba iespējas skolēniem. Kā ik gadu, tiks segta puse darba algas par tiem skolēniem, kuri mācās novada vispārējā izglītības iestādē un ir deklarēti (vai viens no vecākiem ir deklarēts) Ķekavas novadā.


Uzņēmēji tiek aicināti iesniegt informāciju par piedāvātajām vakancēm Ķekavas novada pašvaldībā līdz 15.maijam, aizpildot pieteikuma anketu, kas pieejama te:https://forms.gle/H13tMe7iN59gsovs7


Skolēniem jau drīzumā būs pieejams saraksts ar uzņēmēju iesniegtajām vakancēm, sniedzot iespēju atrast piemērotāko vasaras darbu. Viens no iniciatīvas uzdevumiem ir sagatavot jauniešus darba tirgum. Lai pieteiktos izraudzītajai vakancei, skolēniem ir jāsagatavo savs CV un motivācijas vēstule, kas jānosūta uz e-pasta adresi darbs.vasara@kekava.lv.


Pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes darbinieki šajā procesā ir kā starpnieki – saņemot CV un motivācijas vēstules, pieteikumi tālāk tiek nosūtīti darba devējam, kurš savukārt izvēlas skolēnus darbam vasarā.


Projekta mērķis ir veicināt aktīvu sadarbību starp pašvaldību un uzņēmējiem, kā arī motivēt skolēnus gūt pirmo darba pieredzi un pilnveidot savas prasmes. Šī ir jauniešu iespēja paplašināt savu redzesloku un gūt lielāku izpratni par profesiju daudzveidību, nepieciešamajām prasmēm, iemaņām un zināšanām. Tas ir arī lielisks veids, kā gūt praktisku pieredzi, tādējādi veicinot skolēnu konkurētspēju nākotnes darba tirgū.  


Līdz šim Ķekavas novada pašvaldības projektā par skolēnu darbu vasarā veiksmīgi iesaistījušies vairāki uzņēmēji, tostarp SIA “Cemety”, AS “Putnu fabrika Ķekava”, SIA “R.E.D. Namu serviss”, SIA “Baložu komunālā saimniecība”, veikals “Elvi” un bistro “Ņamma”. 


Projektā iesaistīties aicināti Latvijas Republikā reģistrēti uzņēmumi, pašvaldības  iestādes un kapitālsabiedrības, biedrības un nevalstiskās organizācijas, kuras  noslēgušas vienošanos  ar  pašvaldību  par  nodarbinātības  pasākumu  organizēšanu  un nodrošināšanu vasaras brīvlaikā atbilstoši normatīvajiem aktiem.


Papildus informāciju var saņemt Ķekavas novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē, tālr. 67935824.

 

 

 

Izglītības, kultūras un sporta pārvalde

04.04.2019.

 

  Drukāt