Aicinām pieteikties dalībai stendā „Radīts Ķekavas novadā”

Ķekavas novada mājražotāji un amatnieki aicināti piedalīties starptautiskajā izstādē "Pavasaris 2020" kopējā stendā "Radīts Ķekavas novadā", kas norisināsies no  2. līdz 4. aprīlim izstāžu kompleksā "Rāmava".

Saskaņā ar izstādes organizatoru SIA "A.M.L." norādījumiem dalībai tirdzniecības zonā tiks apstiprināti dalībnieki, kuri atbilst izstādes tematikai "Lauku sēta un tai raksturīgais, dārza darbi un iekārtošana, mājražotāju pārtikas izstrādājumi". Izstādes tematikā neiekļaujas produkcija, kas ir plastmasas rotaļlietas un citas importētas mantas, ziepes un citi līdzīgi izstrādājumi, apģērbs, kas nav paredzēts dārza darbiem, rotaslietas, rotas.

Lai veicinātu Ķekavas novadā radītās produkcijas atpazīstamību izstādes apmeklētāju un nozares profesionāļu vidū, kā arī uzzinātu klientu atsauksmes, Ķekavas novada pašvaldība aicina vietējos mājražotājus un amatniekus iepazīstināt ar sevi un savu produkciju vienotā stendā „Radīts Ķekavas novadā”.

Dalībnieku pieteikumi tiks gaidīti līdz 9. februārim, rakstot e-pastu uz info.uznemumiem@kekava.lv.

Papildus informācijai interesenti aicināti sazināties ar uzņēmējdarbības atbalsta speciālisti Kristīni Danovsku, zvanot uz tālruņa numuru 29374340 vai rakstot uz e-pasta adresi kristine.danovska@kekava.lv.

28. starptautisko lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un  komunālās saimniecības izstādi organizē SIA „A.M.L.” sadarbībā ar Zemkopības ministriju.

 

Attīstības un būvniecības pārvalde

  Drukāt