LIAA biznesa inkubatori uzņem jaunus biznesa ideju autorus un uzņēmējus

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2020. gada uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties inkubācijas programmai.


No 2020. gada 1. marta līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas programmā LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā. Inkubācijas programmā aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem. Pieteikumus, kas parakstīti ar elektronisko parakstu un nosūtīti uz liaa@liaa.gov.lv, tiks pieņemti līdz 2020.gada 20.marta plkst. 23:59.

Visus ideju autorus pirms pieteikuma iesniegšanas aicinām iepriekš pieteikties un ierasties uz klātienes konsultāciju LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora telpās Piestātnes ielā 11a, Jūrmalā.

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas novalidēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Sešu mēnešu garumā tā sniedz dalībniekiem visu nepieciešamo savas biznesa idejas attīstīšanai – aprīkotas darba telpas, mentoru un citu uzņēmēju atbalstu, seminārus un mācības par dažādām tēmām, kas saistošas uzņēmējiem un palīdz risināt viņu biznesa izaicinājumus, kā arī palīdz iegūt vērtīgus kontaktus un dalību lielākajā jauno uzņēmēju kopienā Latvijā.
 

Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām un prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām u.c. Tāpat iespējams pretendēt 30-50% līdzfinansējumam līdz EUR 5 000 aprīkojuma un izejmateriālu iegādes izmaksu segšanai.


Jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori aicināti apmeklēt INFO stundu Ķekavas novadā, 26.02.2020. plkst. 15.00, Jaunu ideju centrā, Skolas ielā 2, Ķekavā. INFO stundas ietvaros piedalīsies arī biedrība "Partnerība Daugavkrasts" , kas no 2020.gada 17.marta līdz 17.aprīlim izsludina projektu iesniegumu pieņemšanas 5.kārtu LEADER finansējuma piesaistei 1.1.rīcībā "Sīko, mazo un vidējo uzņēmumu izveidošana un attīstība, tirdzniecības vietu izveidošana". Info stundā partnerības pārstāvis sniegs informāciju par nosacījumiem - Ministru kabineta noteikumu normām, projektu vērtēšanas kritērijiem, sagatavojamajiem dokumentiem, kas jāņem vērā potenciālajiem projektu iesniedzējiem.


Šobrīd LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā kopā ir 58 dalībnieki, no tiem 39 komersanti inkubācijas programmā un 19 ideju autori testē savas idejas dzīvotspēju pirmsinkubācijas programmā. Dalībnieku vidū ir Latvijā pirmais smalcinātais muslis SIA “Smalkais muslis”, filmas “Dvēseļu putenis” veidotāji SIA “Amber sound”, karnevālu un helovīnu tērpu ražotāji SIA “DIVENDI”, ekskluzīvi dizaina lampu ražotāji SIA “SiLIGHT”, ēdamās kafijas ražotāji SIA “SOLID COFFEE”, Īpaši specializējusies mūzikas skola jauniešiem SIA “Andžeja Grauda bungu skola”, ergonomisku aproču ražotājs datorlietotājiem  SIA “Panonia Group”.


LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu, eksportspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, kopstrādes telpu, Latvijā lielāko jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par konkrētiem, specifiskiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.


Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem:
http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu
Par inkubācijas programmu

Papildu informācija:
LIAA Jūrmalas biznesa inkubators
Adrese: Piestātnes iela 11a, Jūrmala
E-pasts: jurmala@liaa.gov.lv
Tālrunis: 62401097

Facebook
www.facebook.com/LIAAJurmala/

 

  Drukāt