Izbūvēts jauns LED apgaismojums Zālītes ielā, Krustkalnos

Ķekavas novada pašvaldība izbūvējusi jaunu LED apgaismojumu Krustkalnos, Zālītes ielas posmā no Mežmalas ielas līdz Kartupeļu ielai, informē Īpašumu pārvalde.


Kopumā izbūvēti apgaismes balsti 800 metru garumā, kas ir piemēroti tieši ielu apgaismošanai -  ar baltās gaismas spektru nodrošinot labāku redzamību.  Tāpat šobrīd ir izstrādāts apgaismojuma projekts Sūnu ielai Krustkalnos.


Atgādinām, ka pašvaldības ceļu un ielu apgaismojuma sakārtošana ir viena no galvenajām darbības prioritātēm. Tāpēc pastiprināta uzmanība tiek pievērsta arī ielu un gājēju pāreju apgaismojumam. Pēdējos divos gados,  piemēram, izbūvēts jauns LED apgaismojums satiksmes autobusu pieturvietās “Alejas” un “Vimbas” pie valsts autoceļa A7, apgaismojums gājēju pārejai Krustkalnos pār autoceļu A7,  jauns LED apgaismojums  - Meistaru ielā Valdlaučos  un Zvejnieku ielā Vimbukrogā,  sakārtots apgaismojums Atmodas un Stirnu ielās Ķekavā, uzstādīts apgaismojums Daugmales pagastā, Dzintaros. Piešķirot līdzfinansējumu NVO projektiem, izveidots apgaismojums Lāču ielā Baložos. 

 

Administratīvā pārvalde
02.03.2020.

 

  Drukāt