Ķekavas novadā pagarina NĪN apmaksas termiņu līdz 15. maijam

 

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju  Ķekavas novadā tiek pārcelts  nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņš  no 31. marta uz  15. maiju.
 

 

 

Paldies visiem NĪN maksātājiem, kas jau veikuši maksājumus. Atgādinām, ka nekustamo īpašuma nodokli ir ērti nomaksāt attālināti  - internetbankā vai portālos www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.  Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai. Portālā www.epakalpojumi.lv iespējams veikt nomaksu arī par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem.


Veicot maksājumu internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Pārskaitījums veicams uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā.
 

Savukārt, ja nav šādu e-iespēju, tad to var izdarīt klātienē bankā vai "Maxima" veikalos.  Savukārt pašvaldības klientu apkalpošanas centros to varēs izdarīt pēc 14. aprīļa. Pašvaldībā tikai pieejami bezskaidras naudas norēķini. 


Aicinām iedzīvotājus ņemt vērā, ka norēķinoties "Maxima" veikalos, kasiere noskenēs rēķina svītra kodu par kopējo izrakstīto summu, bet ja klients vēlas rēķinu maksāt daļēji, par to lūgums pabrīdināt pirms maksājuma veikšanas. Komisijas maksa par rēķina apmaksu "Maxima" veikalos ir 0,50 centi.

 

Administratīvā pārvalde
20.03.2020.

 

  Drukāt