Pašvaldība izsludina atklātu konkursu par veloceliņa izbūvi no Valdlaučiem līdz Ziedonim

Pirmdien, 17.augustā, Ķekavas novada pašvaldība ir izsludinājusi atklātu konkursu par apvienotā gājēju un veloceliņa izbūvi gar autoceļu V2, posmā no Mazās Rāmavas ielas līdz Egļu ielai Katlakalnā.


Apvienotā gājēju un veloceliņa posma garums būs 1,4 km, tas sāksies no Valdlaučiem, Mazās Rāmavas ielas un noslēgsies pie Egļu ielas Katlakalnā.


Ķekvas novada pašvaldības Attīstības un būvniecības pārvaldē norāda, ka pēc atklātā konkursa noslēguma un būvniecības izmaksu apzināšanas, darbu realizācijai nepieciešamo finansējumu plānots iegūt, lūdzot aizņēmumu no Valsts kases.


Apvienotā gājēju un veloceliņa būvprojekts tika izstrādāts un akceptēts jau 2019.gadā. Tāpat šobrīd ir noslēgušies projektēšanas darbi veloceliņam Ķekavā - gar autoceļu V6-Ķekavas putnu fabrika, posmā no Ķekavas sporta nama līdz Ziemeļu ielai. Savukārt no Pliederu ielas Ķekavā līdz Pļavniekkalna ielai Katlakalnā joprojām notiek būvprojekta izstrādes un saskaņošanas process ar skarto privāto zemes gabalu īpašniekiem un VAS “Latvijas Valsts ceļi”.


 

Administratīvā pārvalde
18.08.2020.

  Drukāt