No 14.septembra līdz 5.oktobrim Titurgā plānots siltumenerģijas padeves pārtraukums

Siltumtīklu modernizācijas projekta ietvaros no 14.septembra līdz 5.oktobrim Baložos tiks veikts siltumenerģijas padeves pārtraukums dzīvojamām mājām - Uzvaras prospektā 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 7, 9, 3, 5, kā arī Zaļajā ielā 1 un 2


SIA "Baložu siltums" informē, ka 15.septembrī no plkst. 9.00-15.00 tiks pārtraukta siltumenerģijas ražošana Titurgas katlu mājā, kā rezultātā karstā ūdens padeve būs pārtraukta arī  dzīvojamajām mājām Kr.Barona ielā 2 un 4, kā arī Uzvaras prospektā 1.


Darbu rezultātā tiks pārtraukta karstā ūdens sagatavošana iepriekš minēto dzīvojamo māju siltummezglos. Siltumenerģijas padeve var tikt atjaunota arī agrāk bez iepriekšēja brīdinājuma. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem. 
 
 
Būvdarbus veiks SIA “Siltumtehserviss” saskaņā ar noslēgto līgumu. Būvdarbu laikā būs arī satiksmes ierobežojumi.
 
 
SIA „Baložu komunālā saimniecība” informē, ka līguma "Siltumtīklu modernizācija Titurgā" Nr.4.3.1.0/17/A/011 realizācija notiek saskaņā ar darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 4.3.1. specifiskā atbalsta mērķa „Veicināt energoefektivitāti un vietējo AER izmantošanu centralizētajā siltumapgādē” īstenošanas noteikumiem.
 

Sia "Baložu komunālā saimniecība"
09.09.2020.

 

  Drukāt