Turpina labiekārtot Medema parku Baložos

Ķekavas novada pašvaldība turpina Medema parka labiekārtošanu Baložos, šim mērķim budžeta grozījumos papildus piešķirot vairāk kā 30 000 eiro. 


Kā informē Īpašumu pārvalde, Medema parkā tiks izbūvēts papildu apgaismojums jau esošajam parka LED apgaismojumam, kas piemērots īpaši parka vajadzībām un dizainam.  Tāpat tiks turpināts darbs pie gājēju taciņu izbūves parka teritorijā, kā arī sportisku aktivitāšu veicināšanai plānots uzstādīt āra trenažierus, dažādas veida šūpoles, vingrošanas stieņu komplektu. 


Lai nodrošinātu plānveidīgu darbu publiskās ārtelpas labiekārtošanā, ievērojot vienotas vadlīnijas - rotaļlaukumu, apstādījumu, aktīvās atpūtas zonu izveidē,  Ķekavas novada pašvaldība izstrādājusi labiekārtošanas plānu septiņiem gadiem.


Balstoties uz šīm vienotajām novada labiekārtošanas vadlīnijām un Medema parka izstrādāto labiekārtošanas plānu, pagājušajā gadā tika uzsākti parka sakārtošanas darbi. Līdz šim daļēji tika izbūvēts parka apgaismojums, uzstādīti jauni mūsdienīgi rotaļu elementi, kā arī šogad oktobrī vides akcijas “Iestādi koku” ietvaros Medema parkā notika lielākie stādīšanas darbi -  teritorija tika labiekārtota, iestādot gandrīz 30 piecu dažādu šķirņu hortenzijas, 11 kokus un septiņus krūmus,  piemēram, dekoratīvās ābeles, purpurābeles, ievas, kļavas ar purpura lapojumu, lazdas un plūškokus.


Aicinām iedzīvotājus rūpēties par jaunajiem stādījumiem, lai tie arī turpmāk priecētu pilsētas iedzīvotājus un viesus.  Medema parks atrodas Baložos  starp Medema, Smilšu, Skolas un Rīgas ielām.

 

Administratīvā pārvalde
29.09.2020.

 

 

  Drukāt