Izsludināta pieteikšanās konkursam "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2016"

Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls "Būvinženieris" izsludina konkursu "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2016". Konkurss informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros notiks jau sesto gadu, abc.lv informēja Ekonomikas ministrija (EK).

 

Konkursa mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivātes jomā, kā arī veidot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu.

 

Pieteikumus konkursam var iesniegt piecās kategorijās: "Energoefektīvākā atjaunotā daudzdzīvokļu ēka", "Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka – jaunbūve", "Energoefektīvākā sabiedriskā ēka", "Energoefektīvākā vienģimenes ēka" un "Energoefektīvākā industriālā ēka".

 

Pieteikumus konkursam "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2016" var iesniegt līdz 2016.gada 13.maijam plkst.17.00, nosūtot tos elektroniski uz e-pasta adresi dzivosiltak@em.gov.lv un papīra formātā, nosūtot pa pastu Latvijas Būvinženieru savienībai, Kr.Barona iela 99-1a, Rīga, LV - 1012 (pasta zīmogs: 2016.gada 13.maijs).

 

Konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2016" nolikums publicēts konkursa tīmekļa vietnē www.energoefektivakaeka.lv. Papildus informāciju par konkursu var saņemt Ekonomikas ministrijā pie Ineses Bērziņas, rakstot elektroniski uz inese.berzina@em.gov.lv vai zvanot uz 67013240.

 

Konkursa nolikums tika sagatavots sadarbībā ar informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" sadarbības partneriem – Latvijas Būvinženieru savienību, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociāciju, Latvijas Inženierkonsultantu asociāciju, Latvijas Būvnieku asociāciju, Tehnisko ekspertu asociāciju, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociāciju, Rīgas Tehnisko universitāti, Būvmateriālu ražotāju asociāciju, Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomi un Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību. Konkursa atbalstītāji ir UAB "Profine Baltic", SIA "Paroc", SIA "Saint-Gobain Celtniecības produkti", SIA "Knauf", SIA "Rockwool", SIA "GRUNDFOS Pumps Baltic", SIA "Robert Bosch", Attīstības finanšu institūciju Altum un SIA "Metālmeistars".

 

 

ABC.lv
03.03.2016.

  Drukāt