Modernizē Ķekavas kultūras nama mazo zāli

Renovējot Ķekavas kultūras namu, šobrīd norit mazās zālītes remontdarbi.  Šajā  telpā senāk atradusies laulību zāle, bet tagad to mēģinājumu nolūkos izmanto kultūras nama sieviešu koris “Daugaviete” un ansamblis “Jūti”.

 

Ķekavas kultūras nama mazajā zālītē tiek veikts pilna apjoma kosmētiskais remonts, kas sevī ietver grīdas seguma (parketa) maiņu un jaunas elektroinstalācijas izbūvi, kā arī  durvju un apgaismojuma maiņu. Jāpiemin, ka parkets šajā zālē nav mainīts kopš kultūras nama atklāšanas pirms vairāk 40 gadiem. 

 

Renovācijas ietvaros ietilps arī koridora un labierīcības telpu remontdarbi. Koridorā kā grīdas segums tiks izvēlētas flīzes. Lai ieturētu vienotu krāsu gammu un dizainu ar pērn izremontēto viesības zāli,  flīžu un parketa materiālu veids būs analogs viesības zālei.

 

Mazās zāles remontam finansējums  38 000 eiro apmērā rasts 2016. gada budžeta grozījumos. Darbus plānots pabeigt līdz šī gada beigām.

 

Atgādinām, ka  2015. gada nogalē tika atklāta kultūras nama viesību zāle, kura tik pilnībā renovēta un paplašināta, pārbūvējot seno virtuves daļu, tāpat pirmajā stāvā tika ierīkotas labierīcības, tostarp, cilvēkiem ar kustību traucējumiem un uzstādīta mūsdienu prasībām atbilstoša ventilācijas sistēma gan viesību zālē, gan tērpu noliktavā.

 

Sabiedrisko attiecību daļa

29.11.2016.

  Drukāt