Sociālais dienests aicina darbā sociālo darbinieku darbam ar ģimeni un bērniem
Ķekavas novada pašvaldības iestāde “Sociālais dienests”, reģ. Nr. 90009002699, Ķeķavas novads, Ķekavas pag., Ķekava, Gaismas iela 19k-8, LV-2123 aicina darbā sociālo darbinieku ģimenēm ar bērniem (2635 03; viena vakance).
“Ķekavas vidusskolas sporta komplekss” aicina darbā administratoru(i)-kasieri
“Ķekavas vidusskolas sporta komplekss” aicina darbā administratoru(i)-kasieri. CV un motivācijas vēstule jāiesniedz līdz šā gada 20. jūlijam.
Daugmales pamatskola ar 1. septembri aicina darbā pedagogus
Daugmales pamatskola ar 2019. gada 1. septembri aicina darbā latviešu valodas, angļu valodas, mūzikas un mājturības un tehnoloģiju skolotājus.
Katlakalna pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" aicina darbā pirmsskolas skolotāju
Ķekavas novada, Katlakalna pirmsskolas izglītības iestāde “Bitīte” aicina darbā no 2019. gada 1. septembra pirmsskolas skolotāju uz pilnu slodzi.
Ķekavas novada pašvaldība aicina darbā būvinspektoru/-i
Ķekavas novada pašvaldība, reģ.Nr.90000048491, aicina darbā būvinspektoru/-i.
Pļavniekkalna sākumskola aicina darbā skolotājus
Pļavniekkalna sākumskola ar 2019. gada 1. septembri aicina darbā informātikas, mājturības un tehnoloģiju, sākumskolas un ritmikas skolotājus, kā arī tautas deju kolektīva vadītāju.
Baložu vidusskola aicina darbā skolotājus
Baložu vidusskola ar 2019. gada 1. septembri aicina darbā latviešu valodas un literatūras, informātikas, sociālo zinību un vēstures, ķīmijas un krievu valodas un literatūras skolotājus.
Daugmales pamatskola aicina darbā skolotājus!
Ar 2019.gada 1.septembri Daugmales pamatskola aicina darbā angļu valodas, mājturības un tehnoloģiju skolotājus.
Ķekavas vidusskola aicina darbā skolotājus
Ķekavas vidusskola ar 2019. gada 1. septembri aicina darbā latviešu valodas un literatūras, krievu valodas, sociālo zinību un fizikas skolotājus.
  Drukāt