„KONSTANTA TVIS” aicina darbā palīgstrādnieku
„KONSTANTA TVIS” aicina darbā palīgstrādnieku darbam Ķekavā
SIA "TSC DUALS" aicina darbā Ēku un teritorijas apsaimniekotāju – sētnieku
SIA "TSC DUALS" aicina darbā Ēku un teritorijas apsaimniekotāju – sētnieku
SIA “Lautus” aicina komandā otrreizējo izejvielu šķirotāju
SIA “Lautus” - viens no vadošajiem pilna spektra atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem, kuram lielākās vērtības ir drošība, atbildība un godīgums, aicina savai komandai pievienoties otrreizējo izejvielu šķirotāju.
SIA "Three L Technologies" aicina darbā konstruktoru/-i
SIA "Three L Technologies" aicina darbā konstruktoru/-i. Darba vieta: Krustkalni, Ķekavas novads.
SIA "Three L Technologies" aicina darbā biroja vadītāju
SIA "Three L Technologies" aicina darbā biroja vadītāju. Darba vieta: Krustkalni, Ķekavas novads.
SIA “Tirdzniecības nams "Kurši”” aicina darbā uzskaitvedi-kasieri
SIA “Tirdzniecības nams “Kurši””, Reģ. Nr.40003494995, (www.kurshi.lv) ir dibināts 2000. gadā un pārstāvēts ar 19 veikalu tīklu Latvijā, apkalpo biznesa un privātos klientus būvniecības nozarē. Uzņēmums aicina pievienoties savam kolektīvam uzskaitvedi-kasieri veikalā “Kurši” A7 (Mežmalas iela 2, Ķekavas pag.).
SIA “Tirdzniecības nams "Kurši”” aicina darbā preču pieņēmēju
SIA "Tirdzniecības nams "Kurši””, Reģ. Nr.40003494995, (www.kurshi.lv) ir dibināts 2000. gadā un pārstāvēts ar 19 veikalu tīklu Latvijā, apkalpo biznesa un privātos klientus būvniecības nozarē. Uzņēmums aicina pievienoties savam kolektīvam preču pieņēmēju veikalā “Kurši” A7 (Mežmalas iela 2, Ķekavas pag.).
SIA “Tirdzniecības nams "Kurši”” aicina darbā pārdevēju
SIA “Tirdzniecības nams "Kurši””, Reģ. Nr.40003494995, (www.kurshi.lv) ir dibināts 2000. gadā un pārstāvēts ar 19 veikalu tīklu Latvijā, apkalpo biznesa un privātos klientus būvniecības nozarē. Uzņēmums aicina pievienoties savam kolektīvam pārdevēju veikalā “Kurši” A7 (Mežmalas iela 2, Ķekavas pag.).
SIA “ALVA bricks” meklē noliktavas darbinieku
SIA ALVA bricks specializējas apdares ķieģeļu, ķieģeļflīžu, māla dakstiņu, klinkera bruģakmens un to aksesuāru tirdzniecībā. Mūsu komandu veido sava darba profesionāļi, proti, inženieri un speciālisti ar atbilstošu izglītību, kuri gatavi sniegt profesionālus padomus un konsultācijas. Uzņēmums līdz 15. aprīlim aicina pieteikties pretendentus noliktavas darbinieka vakancei.
AS "Sadales tīkls" aicina darbā elektromontierus
AS "Sadales tīkls" aicina darbā divus elektromontierus. Darba vieta Ķekavā, Gaismas ielā 7. Pieteikšanās termiņš - 2019. gada 22. marts.
Aicina darbā veterinārās aptiekas pārdevēju-konultantu/-i veikalā "PetCity"
Veikalā "PetCity" Ķekavā, TC "Liiba" aicina darbā veterinārās aptiekas pārdevēju-konultantu/-i.
  Drukāt