Ķekavas novada domes priekšsēdētājs - Juris Žilko

Politiskā piederība: "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME"
Ievēlēts no saraksta : "Latvijas attīstībai", "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME"
Dalība komitejās:
Finanšu komiteja – komitejas priekšsēdētājs;
Attīstības komiteja.
Pieņemšanas laiki :
Pirmdiena; ceturtdiena. Iepriekš piesakoties pa tālruni: 29467749



Domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks - Agnese Geduševa

Politiskā piederība: Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”
Ievēlēts no saraksta: Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”
Domes priekšsēdētaja pirmā vietnieka atbildības:
koordinē izglītības, kultūras, sporta un tūrisma, kā arī sociālo lietu un veselības aizsardzības jautājumu risināšanu;
darbojas domes pretkorupcijas pasākumu un pašvaldības darba atklātības uzlabošanas jomā.
Dalība komitejās :
Izglītības, kultūras un sporta komiteja;
Sociālo lietu komiteja;
Drošības komiteja.
Pieņemšanas laiki :
Pirmdiena; ceturtdiena. Iepriekš piesakoties pa tālruni: 29472617; 29467749

Domes priekšsēdētāja otrais vietnieks - Valts Variks

Politiskā piederība: VIDZEMES PARTIJA
Ievēlēts no saraksta: Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", VIDZEMES PARTIJA
Domes priekšsēdētaja otrā vietnieka atbildības:
koordinē un pārrauga infrastruktūras attīstības jautājumus un uzņēmējdarbības atbalsta jautājumus;
koordinē un pārrauga teritorijas plānojuma un būvniecības jautājumus;
koordinē un pārrauga pašvaldības nekustamo īpašumu jautājumus;
darbojas domes pretkorupcijas pasākumu un pašvaldības darba atklātības uzlabošanas jomā.
Dalība komitejās:
Finanšu komiteja;
Attīstības komiteja.
Pieņemšanas laiki :
Pirmdiena; ceturtdiena. Iepriekš piesakoties pa tālruni: 26120084

Domes priekšsēdētāja trešais vietnieks - Gatis Līcis

Politiskā piederība: "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME"
Ievēlēts no saraksta: "Latvijas attīstībai", "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME"
Domes priekšsēdētaja trešā vietnieka atbildības:
koordinē vides aizsardzības un labiekārtošanas jautājumu risināšanu;
koordinē savlaicīgu pašvaldības lēmumu pieņemšanu un rīcību civilās aizsardzības jomā;
koordinē un uzrauga drošības un sabiedriskās kārtības jautājumu risināšanu;
īsteno pārraudzību pār Reģionālo pašvaldības policiju;
darbojas domes pretkorupcijas pasākumu un pašvaldības darba atklātības uzlabošanas jomā.
Dalība komitejās:
Finanšu komiteja;
Attīstības komiteja;
Drošības komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 29403766 vai rakstot gatis.licis@kekava.lv

Deputāte - Viktorija Baire

Politiskā piederība: Jaunā VIENOTĪBA
Ievēlēts no saraksta: Jaunā VIENOTĪBA
Dalība komitejās:
Finanšu komiteja;
Attīstības komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 26424421

Deputāts - Edgars Brigmanis

Politiskā piederība: "Latvijas attīstībai", "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME"
Ievēlēts no saraksta: "Latvijas attīstībai", "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME"
Dalība komitejās:
Īpašumu komiteja;
Sociālo lietu komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 26335442

Deputāts - Andris Ceļmalnieks

Politiskā piederība: Jaunā VIENOTĪBA
Ievēlēts no saraksta: Jaunā VIENOTĪBA
Dalība komitejās:
Finanšu komiteja;
Izglītības, kultūras un sporta komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 26450969 vai rakstot andris.celmalnieks@kekava.lv

Deputāte - Dace Cīrule

Politiskā piederība: "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
Ievēlēts no saraksta: "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
Dalība komitejās:
Finanšu komiteja;
Izglītības, kultūras un sporta komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 29154080 vai rakstot dace.cirule@kekava.lv

Deputāts - Rihards Gorkšs

Politiskā piederība: "Latvijas attīstībai"
Ievēlēts no saraksta: "Latvijas attīstībai", "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME"
Dalība komitejās:
Drošības komiteja;
Izglītības, kultūras un sporta komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni 22520729

Deputāts - Juris Jerums

Politiskā piederība: Jaunā VIENOTĪBA
Ievēlēts no saraksta: Jaunā VIENOTĪBA
Dalība komitejās:
Finanšu komiteja
Attīstības komiteja
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 26523230

Deputāte - Inese Jēkabsone

Politiskā piederība: Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”
Ievēlēts no saraksta: Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”
Dalība komitejās:
Finanšu komiteja;
Sociālo lietu komiteja – komitejas priekšsēdētāja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: Iedzīvotāju pieņemšanu nodrošinu katra mēneša pirmajā otrdienā plkst. 17:00-18:00 Baldonē, Pārupes ielā 3, Semināru telpā 2. stāvā. Citā laikā - iepriekš saskaņojot pa tālruni +371 26328940 vai rakstot inese.jekabsone@kekava.lv

Deputāts - Arnolds Keisters

Politiskā piederība: bezpartejisks
Ievēlēts no saraksta: Jaunā VIENOTĪBA
Dalība komitejās:
Drošības komiteja;
Sociālo lietu komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 27871056, vai rakstot keisters@inbox.lv
Nodrošinu pieņemšanu katru ceturtdienu plkst. 16.00-18.00 Meistaru iela 37, Valdlauči

Deputāte - Kristīne Legzdiņa

Politiskā piederība: Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ievēlēts no saraksta: Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", VIDZEMES PARTIJA
Dalība komitejās:
Attīstības komiteja;
Īpašumu komiteja – komitejas priekšsēdētāja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 28321548 vai rakstot Kristine.legzdina@kekava.lv

Deputāts - Voldemārs Pozņaks

Politiskā piederība: Latvijas Zaļā partija
Ievēlēts no saraksta: "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
Dalība komitejās:
Attīstības komiteja
Drošības komiteja – komitejas priekšsēdētājs
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 22477488 vai rakstot voldemars.poznaks@kekava.lv

Deputāte - Indra Priede

Politiskā piederība: Jaunā VIENOTĪBA
Ievēlēts no saraksta: Jaunā VIENOTĪBA
Dalība komitejās:
Sociālo lietu komiteja
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 29296189 vai rakstot indra.priede@kekava.lv

Deputāte - Karina Putniņa

Politiskā piederība: Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”
Ievēlēts no saraksta: Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”
Dalība komitejās:
Finanšu komiteja
Attīstības komiteja
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: Katra mēneša pēdējā pirmdiena plkst. 16.30 - 17.30 Baldonē, Pārupes ielā 3, bijušajā domes ēkā. Citā laikā - iepriekš saskaņojot pa tālruni 29481113 vai rakstot karinaputnina@inbox.lv

Deputāte - Ineta Romanovska

Politiskā piederība: "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME"
Ievēlēts no saraksta: "Latvijas attīstībai", "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME"
Dalība komitejās:
Izglītības, kultūras un sporta komiteja - komitejas vadītāja;
Finanšu komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 25431561 vai rakstot ineta.romanovska@kekava.lv

Deputāts - Aigars Vītols

Politiskā piederība: "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
Ievēlēts no saraksta: "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
Dalība komitejās:
Attīstības komiteja;
Īpašumu komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 28355553 vai rakstot aigars.vitols@kekava.lv

Deputāts - Andris Vītols

Politiskā piederība: Jaunā konservatīvā partija
Ievēlēts no saraksta: Jaunā konservatīvā partija
Dalība komitejās:
Attīstības komiteja – Komitejas vadītājs;
Īpašumu komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 26335696 vai rakstot andris.vitols@kekava.lv

  Drukāt