Izglītības infrastruktūras attīstības stratēģiskais rīcības plāns 2018.-2021. gadam.


Piedalies skolēnu konkursā “Aizved klasi piedzīvojumā!”
Hei, skolēn! Vai zini, kur šajā pavasarī meklēt īstu piedzīvojumu? To noteikti atradīsi, ja dosies iepazīt Pierīgas tūrisma piedāvājumu! Piedalies Mārupes, Babītes, Olaines, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas novadu vispārējās izglītības iestādēm organizētajā skolēnu konkursā „Aizved klasi piedzīvojumā!”, sastādi visinteresantāko tūrisma maršrutu un ļaujies tā īstenošanai dzīvē!
Ķekavas novada pašvaldība iesniedz projektu programmā Erasmus+
2020.gada 11.februārī ekavas novada pašvaldība iesniegusi pieteikumu Erasmus+ programmas skolu izglītības personāla mobilitātes projektam “21.gs. izglītība – kompetenču pieeja izglītībā” (21st Century Education – Competency-based Education).
Baložu vidusskolas solistu konkurss "Gailēns 2020"
6.martā, Baložu vidusskolas Stikla zālē norisināsies solistu konkurss "Gailēns 2020". Īpašais viesis- X Faktora uzvarētāja Elīna Gluzunova.
Virpulis ar politiķi
31. janvārī Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs Baložu vidusskolā organizēja diskusiju “Virtulis ar politiķi”. Tradicionāli saukta “kafija ar politiķi”, šī ir viena no metodēm, kas sniedz iespēju sanākt kopā jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem, kā arī jaunatnes jomā iesaistītajiem speciālistiem.
Ķekavas mākslas skola izsludina papildus pieteikšanos 4 gadīgo bērnu grupā
Ķekavas mākslas skola izsludina papildus pieteikšanos uz interešu izglītības grupu 4 gadīgajiem bērniem
Arhīvs
  Drukāt