Izglītības infrastruktūras attīstības stratēģiskais rīcības plāns 2018.-2021. gadam.


Skolniece no Ķekevas vidusskolas kopā ar komandu sniedz nolietotam džinsu apģērbam otru iespēju
Kopš pagājuša gada oktobra līdz šā gada martam 50 jaunietes no dažādiem Latvijas reģioniem piedalās 10 tematiskās darbnīcās projekta “Future Heroes” ietvaros. Lai izmantotu praksē iegūtās zināšanas un apliecinātu vēlmi būt pārmaiņu veidotājām, meiteņu komandas pieredzējušu mentoru vadībā veido un īsteno dažādus sociālos un uzņēmējdarbības projektus.
Vislatvijas makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai” Ķekavas vidusskola iegūst 2.vietu
“Zaļā josta” ar prieku paziņo, ka ir noslēdzies 2020./2021. mācību gada makulatūras vākšanas konkurss. Šogad tas ir noritējis izaicinošā Covid-19 izraisītā vīrusa ēnā, tomēr savāktais makulatūras apjoms sniedz gandarījumu. Dalībai konkursā reģistrējās 349 izglītības iestādes.
Ķekavas Mūzikas skola uzņem jaunus audzēkņus
Ķekavas Mūzikas skola 2020./2021.mācību gadā aicina mācīties PROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀS!
Attālinātās mācīšanās plusi un mīnusi – ko vēsta skolēnu atziņu konkurss? Konkursā atzinību gūst arī Ķekavas novada skolniece
Skolēnu atziņu konkursa “Mācos pats!”, kas tika rīkots ar mērķi noskaidrot pašu skolēnu sajūtas, grūtības un ieguvumus no attālinātajām mācībām, rezultāti liecina – skolēniem šis laiks ir trauksmains un emocionāls. Tomēr, par spīti tam, daudzi bērni un jaunieši saredz šai situācijai arī gaišās puses un ir iemācījušies daudz jauna.
Ķekavas novada pašvaldība aicina uzņēmējus piedāvāt darba vietas skolēniem
Ķekavas novada pašvaldība aicina uzņēmējus piedāvāt darbavietas novadā deklarētajiem skolēniem vecumā no 13 līdz 18 gadiem, kas mācās Ķekavas novada vispārējās izglītības iestādēs, saņemot atbalstu no Nodarbinātības valsts aģentūras un Ķekavas novada pašvaldības.
Arhīvs
  Drukāt