7. Jauniešu Saeimas prezidijā Ķekavas novadnieks

Noslēdzoties 7. Jauniešu Saeimai, svinīgi apbalvoti nākotnes politiķa titula ieguvēji, tostarp mūsu novadnieks Gints Jankovskis.

 

Nākotnes politiķa titula ieguvēji ir tie jaunieši, kuri, projekta ietvaros, strādājot nozaru komisijās, izrādījuši īpaši aktīvu līdzdalību jauniešu parlamenta deklarāciju projektu apspriedē un pilnveidē.

 

Šī gada Jauniešu Saeimas centrālā tēma bija izglītība, un jaunieši tika aicināti iesniegt idejas formālās un neformālās izglītības pilnveidei Latvijā. 7. Jauniešu Saeima pieņēma četru nozaru komisijās izstrādātās deklarācijas par patriotisma un valstiskuma apziņas veicināšanu, drošību internetā, izglītības kvalitātes, kā arī studiju veicināšanas iespējām.

 

Kā stāsta Ķekavas novada iedzīvotājs un 6. un 7. Jauniešu Saeimas dalībnieks Gints Jankovskis, jaunie parlamentārieši deva deputāta svinīgo solījumu un apstiprināja deputātu mandātus, kā arī izveidoja nozaru komisijas, kurās izstrādāja četru deklarāciju projektu galīgās redakcijas. Sanākot uz jauniešu parlamenta otro sēdi, dalībnieki apsprieda sagatavotos deklarāciju projektus, debatēja par tiem un lēma par apstiprināšanu.

 

Jauniešu Saeimu vadīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece un jaunieši, kuru pieteiktās idejas 7.Jauniešu Saeimas vēlēšanās bija guvušas lielāko atbalstu: Anete Biķe, Gints Jankovskis, Ervīns Boikovs un Elīna Smetaņina.

 

Lepojamies ar mūsu novada iedzīvotāju Gintu Jankovski!​

 

Jauniešu Saeimas deputātus ievēlē publiskā balsojumā projekta mājaslapā www.jauniesusaeima.lv, un no ievēlētajiem 100 deputātiem 21.aprīlī Saeimas namā uz 7. Jauniešu Saeimu pulcējās 93 jaunieši. Viņiem šajā dienā bija iespēja iepazīt parlamenta ikdienas darbu - likumu izstrādes procesu komisijās un Saeimas sēdēs.

 

 

 

Sabiedrisko attiecību daļa

28.04.2017.

 

  Drukāt