Aicina piedalīties diskusijā par jaunatnes jomas attīstību

Arī Ķekavas novada jaunieši aicināti piedalīties Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferencē – diskusijā par jaunatnes jomas prioritātēm Latvijā un Eiropā. Atklāšanas konference notiks 25. jūlijā Liepājā. Pieteikšanās līdz 21. jūlijam.

 

Konferenci rīko biedrība "Latvijas Jaunatnes padome” (LJP) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Jauniešu galvaspilsētu 2017 – Liepājas pilsētas domi. Tai pieteikties aicināti jaunieši (13-25 gadi), kas vēlas piedalīties un izteikt viedokli par nākotnes perspektīvām jaunatnes jomā Eiropā, ka arī uzzināt par ES stratēģiju Eiropā un Latvijā. Pieteikties konferencei iespējams līdz 21. jūlijam, aizpildot pieteikuma anketu.

 

Pasākumā būs iespējams iepazīties ar V cikla rezultātiem, ar VI cikla tematiku un Strukturēta dialoga īstenošanu Latvijā 2017. - 2018. gadā, uzzināt vairāk par iniciatīvu “Strukturētā dialoga vēstnieki - jaunieši”, Eiropas un Latvijas jaunatnes politikas virzieniem un vienoties par Latvijas situācijai aktuālajiem jautājumiem. Konferences dalībniekiem būs iespēja tikties ar Eiropas Latviešu kongresa Jauniešu sesijas dalībniekiem – jauniešiem, kas dzīvo ārpus Latvijas.

 

Ar Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferences programmu var iepazīties šeit.

 

Konference tiek organizēta biedrības “Latvijas Jaunatnes padome” īstenota un Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas Erasmus+ finansētā projekta “Strukturētā dialoga īstenošana Latvijā 2017-2018” ietvaros. Konference tiek organizēta sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju. Projektu līdzfinansē Eiropas Komisija.

 

 

Latvijas Jaunatnes padome

12.07.2017.

 

  Drukāt