Nometnes dalībnieki atrod Āfriku Baltijas jūras krastā

Veiksmīgi aizvadīta Ķekavas novada pašvaldības līdzfinansētā vasaras nometne bērniem “Pa pēdām Āfrikā”, kas no 26. jūnija līdz 2. jūlijam norisinājās Apšuciemā. Kā noskaidroja nometnes dalībnieku, ar īstajiem biedriem Āfrikas noslēpumu iespējams atklāt arī Baltijas jūras krastā.

Ir aizritējusi brīnumaina vasaras nedēļa pie jūras, Apšuciemā, meklējot Āfriku. Pateicoties Ķekavas novada domei, kas deva iespēju startēt nometņu atbalsta konkursā, mēs, privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” skolotāju komanda, varējām realizēt mūsu ikgadējo sapni - nedēļu garu bērnu vasaras diennakts nometni. Šī nometne dod spēku un gandarījumu skolotājiem un sniedz prieku bērniem.

 

Nometnē mēs sportojām, dejojām, darinājām (šogad lietuskokus), braucām ekskursijā, gājām pārgājienā, veidojām smilšu skulptūras, iepazinām Āfrikas savdabību un meklējām kopsakarības ar Latviju. Nometnes noslēgumā iepriecinājām vecākus ar nelielu, bet efektīgu deju priekšnesumu!

 

Paldies bērnu vecākiem, kas mums uzticas, un tiem, kas iesaistās nometnes tapšanā! Īpašs viesis šogad bija Sandijas tētis- policijas veterāns, kas noorganizēja aizraujošu pēdu meklēšanu, pēdas atliešanu ģipsī, pastāstīja par dažādu pēdu nospiedumiem. Paldies, Megijas mammai par dalību Varavīksnes spēlē!

 

Paldies Ķekavas sporta aģentūrai par sporta inventāra izīrēšanu. Paldies sporta entuziastiem - Jurim no Baložu sporta kluba „Bultas”, kas organizēja loka šaušanu, Reinim par aizraujošām sacensībām orientēšanās sportā. Liels paldies Dacei Cīrulei, kas bija spēles postenī, kā arī atveda jauniešu komandu, kas palīdzēja Varavīksnes spēlē.

 

Mēs pateicamies privātās pamatskolas „Gaismas tilts ‘97”vadībai par tehnisko un morālo atbalstu un sniegto iespēju realizēt nometni!

 

Liekot spēkus kopā, mums izdodas! Šī gada „Pludmales patruļas” (kā mēs pašas sevi nosaucām) komandā bija Iveta Eglīte, Santa Veidemane, Iveta Tamane, Agnese Grebže. Paldies, meitenes, par idejām, ieguldīto darbu un pašatdevi!

 

 

Nometnes vadītāja Anda Knospiņa

17.07.2017.

 

  Drukāt